Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 6.6. Порушення санітарно-епідеміологічних вимог до організації харчування населення


Порушення санітарно-епідеміологічних вимог до організації харчування населення в спеціально обладнаних місцях (їдальнях, ресторанах, кафе, барах та інших місцях), у тому числі при приготуванні їжі і напоїв, їх зберіганні та реалізації населенню, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від десяти до п'ятнадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від двохсот до трьохсот мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 6.6. Порушення санітарно-епідеміологічних вимог до організації харчування населення "
  1. Стаття 250. Забруднення вод Коментар до статті 250
    порушення санітарно-епідеміологічних правил (ст. 236 КК РФ), порушення правил охорони праці (ст. 143 КК РФ). Відносини з охорони вод регулюються Федеральними законами Російської Федерації від 10 січня 2002 р. N 7-ФЗ "Про охорону навколишнього середовища", від 30 березня 1999 N 52-ФЗ "Про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення"; Водним кодексом РФ, іншими законами РФ і її суб'єктів,
  2. 23.2. Види адміністративного нагляду
    стаття 35 Закону України «Про пожежну безпеку») особи. Щодо останніх необхідно відзначити, що фактичними підставами для залучення підприємств, установ та організацій до адміністративної відповідальності є: порушення встановлених вимог пожежної безпеки, невиконання приписів посадових осіб органів державного пожежного нагляду. Порядок накладення штрафів
  3. 11.1. Загальні положення
    порушенням. Водночас Конституція РФ (ст. 58) встановлює й обов'язок кожного зберігати природу і навколишнє природне середовище, дбайливо ставитися до природних багатств. Конституційні основи екологічного права отримують подальший розвиток і закріплення у федеральних законах, в тому числі в Законі РРФСР «Про охорону навколишнього природного середовища» *, Федеральному законі «Про екологічну
  4. 11.2. Екологічні вимоги при здійсненні окремих видів діяльності
    порушення приймання об'єктів. Юридичні особи та інші учасники господарської діяльності зобов'язані дотримуватися екологічних вимог і в процесі експлуатації підприємств та інших об'єктів. Викид і скидання шкідливих речовин, поховання відходів допускаються тільки на основі спеціального дозволу, в якому встановлюються нормативи гранично допустимих викидів і скидів шкідливих речовин та інші
  5. Коментар до статті 6.6
    стаття передбачає відповідальність також і за порушення санітарно-епідеміологічних вимог при реалізації населенню харчових продуктів. Стосовно сфері торгівлі зазначені вимоги визначені санітарно-епідеміологічними правилами "Санітарно-епідеміологічні вимоги до організацій торгівлі та обороту в них продовольчої сировини і харчових продуктів. СП 2.3.6.1066-01",
  6. Короткий перелік латинських виразів , що використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  7. § 1. Правова охорона секрету виробництва (ноу-хау)
    порушення законодавства Російської Федерації і факти притягнення до відповідальності за вчинення цих порушень і т.д. Специфічною рисою секрету виробництва, що виділяє його серед інших об'єктів інтелектуальної власності, є необмеженість строку його охорони. Право на секрет виробництва діє до тих пір, поки зберігається фактична монополія особи на інформацію, яка
  8. § 3. Екологічні вимоги до хліборобам
    порушення тут екологічних вимог може спричиняти їх призупинення до усунення недоліків або припинення за розпорядженням спеціально уповноважених органів (меліорація - це зрошення, осушення, агролесомелиорация і т. п.). Згідно ст. 103 ЗК РРФСР, оцінка негативного впливу на стан земель та ефективність передбачених захисних заходів проводиться за результатами
  9. § 2. Шум і радіація
    порушення штрафи, що накладаються в адміністративному порядку. Радіаційний вплив Вміст радіоактивних речовин повинно регулюватися не тільки в атмосфері, а й в інших елементах навколишнього середовища, в продуктах харчування. Однак воно вперше піддалося регулювання стосовно до атмосферному повітрю і через нього здійснюється їх основне вплив. Гранично допустимий рівень
  10. 3. Зміст договору перевезення пасажира
    стаття виходить із загального правила про те, що відповідальність перевізника виникає за шкоду, яка була заподіяна під час перевезення ". --- --- Коментар до Кодексу торговельного мореплавання Російської Федерації. С. 327. За способом правового регулювання всі обов'язки перевізника за договором перевезення пасажира можуть бути диференційовані на дві групи: по- перший,
© 2014-2022  yport.inf.ua