« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 33. Порядок внесення змін до правил землекористування і забудови
|
1. Внесення змін до правил землекористування і забудови здійснюється у порядку, передбаченому статтями 31 і 32 на-вартого Кодексу. 2. Підставами для розгляду главою місцевої адміністрації питання про внесення змін до правил землекористування і за-будівництва є: 1) невідповідність правил землекористування і забудови генеральному плану поселення, генеральному плану міського округу, схемою територіального планування муніципального району, виникло в результаті внесення в такі генеральні плани або схему територіального планування муніципального району змін; 2) надходження пропозицій про зміну меж територіальних зон, зміну містобудівних регламентів. 3. Пропозиції про внесення змін до правил землекористування і забудови в комісію спрямовуються: 1) федеральними органами виконавчої влади у випадках, якщо правила землекористування і забудови можуть перешкодити функціонуванню, розміщення об'єктів капітального будівництва федерального значення; 2) органами виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації у випадках, якщо правила землекористування і забудови можуть перешкодити функціонуванню, розміщення об'єктів капітального будівництва регіонального значення; 3) органами місцевого самоврядування муніципального району в випадках, якщо правила землекористування і забудови можуть вос-перешкоджати функціонуванню, розміщення об'єктів капітального будівництва місцевого значення; 4) органами місцевого самоврядування у випадках, якщо необхідно вдосконалювати порядок регулювання землекористування та забудови на відповідних території поселення, території міського округу, межселенних територіях; 5) фізичними або юридичними особами в ініціативному порядку або у випадках, якщо в результаті застосування правил земле-користування та забудови земельні ділянки та об'єкти капітального будівництва не використовуються ефективно, заподіюється шкоди їх правовласникам, знижується вартість земельних ділянок і об'єктів капітального будівництва, не реалізуються права і законні інтереси громадян і їх об'єднань. 4. Комісія протягом тридцяти днів з дня надходження пропозиції про внесення зміни до правил землекористування і за-будівництва здійснює підготовку висновку, в якому містяться рекомендації про внесення відповідно з надійшли пропози-ням зміни в правила землекористування і забудови або про відхилення такої пропозиції із зазначенням причин відхилення, і на спрямовує цей висновок голові місцевої адміністрації. 5. Голова місцевої адміністрації з урахуванням рекомендацій, що містяться у висновку комісії, протягом тридцяти днів прини-маєт рішення про підготовку проекту про внесення зміни до правил землекористування і забудови або про відхилення пропозиції про внесення зміни до дані правила із зазначенням причин відхилення і направляє копію такого рішення заявникам.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 33. Порядок внесення змін до правил землекористування і забудови " |
- Стаття 30. Правила землекористування і забудови
1. Правила землекористування і забудови розробляються з метою: 1) створення умов для сталого розвитку територій муніципальних утворень, збереження навколишнього середовища та об'єктивним тов культурної спадщини; 2) створення умов для планування територій муніципальних утворень; 3) забезпечення прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб , в тому числі правовласників земельних
- § 4. Зміна виду дозволеного використання земель
До набрання чинності Містобудівного кодексу РФ 1 січня 2005 зміна виду дозволеного використання земельних ділянок перебувало у віданні земельного законодавства. Після 1 січня 2005 регулювання даних відносин перейшло до містобудівному законодавству. Містобудівний кодекс встановлює, що дозволене використання земельних ділянок і об'єктів капітального
- Стаття 18. Документи територіального плану-вання муніципальних утворень
1. Документами територіального планування муніципальних утворень є: 1) схеми територіального планування муніципальних районів; 2) генеральні плани поселень; 3) генеральні плани міських округів. 2. Склад, порядок підготовки документів територіального планування муніципальних утворень, порядок підготовки через трансформаційних змін і внесення їх в такі документи, а також склад,
- Стаття 11. Повноваження органів місцевого самоврядування в галузі земельних відносин
1. До повноважень органів місцевого самоврядування в галузі земельних відносин належать резервування земель, вилучення, у тому числі шляхом викупу, земельних ділянок для муніципальних потреб, встановлення з урахуванням вимог законодавства Російської Федерації правил землекористування і забудови територій міських і сільських поселень, територій інших муніципальних утворень, розробка і
- Стаття 85. Склад земель населених пунктів та зонування територій
(в ред. Федерального закону від 18.12.2006 N 232-ФЗ) 1. До складу земель населених пунктів можуть входити земельні ділянки, віднесені відповідно до містобудівних регламентів до наступних територіальним зонам: (в ред. Федерального закону від 18.12.2006 N 232-ФЗ) 1) житловим; 2) суспільно-діловим; 3) виробничим; 4) інженерних і транспортних інфраструктур; 5)
- Стаття 7.4. Самовільна забудова площ залягання корисних копалин
Забудова площ залягання корисних копалин без спеціального дозволу, а також незабезпечення вимог до збереження будинків і споруд при користуванні надрами - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від ста до
- Стаття 7.4. Самовільна забудова площ залягання корисних копалин (в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ)
Забудова площ залягання корисних копалин, у тому числі розміщення в місцях їх залягання підземних споруд без дозволу, незабезпечення збереження будівель, споруд, а також особливо охоронюваних територій та об'єктів навколишнього середовища при користуванні надрами - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до трьох тисяч рублів; на посадових осіб - від
- Стаття 43 . Проекти межування територій
1. Підготовка проектів межування територій здійснюється стосовно забудованим і підлягає забудові територій-ям, розташованим у межах елементів планувальної структури. (В ред. Федерального закону від 20.03.2011 N 41-ФЗ) 2. Підготовка проектів межування забудованих територій здійснюється з метою встановлення меж забудованих земельних ділянок та меж незабудованих земельних
- § 5. Повноваження органів місцевого самоврядування в галузі містобудування, житла, транспорту та зв'язку.
У сфері містобудування повноваження органів місцевого самоврядування мають і управлінський, і дозвільний характер. Особливістю в цих повноваженнях є обов'язки органів місцевого самоврядування збирати, аналізувати, поширювати і зберігати певного роду інформацію в розглянутих областях управління. При цьому повноваження поселень і міських округів в розглянутій
- § 7. Право землеволодіння та землекористування громадян на землях сільськогосподарського призначення
§ 7. Право землеволодіння та землекористування громадян на землях сільськогосподарського
- § 9. Публічні слухання.
Згідно ст. 28 Федерального закону "Про загальні принципи місцевого самоврядування в Російській Федерації" для обговорення проектів муніципальних правових актів з питань місцевого значення за участю жителів муніципального освіти представницьким органом муніципального освіти, головою муніципального освіти можуть проводитися публічні слухання. Публічні слухання проводяться за
- 1. НОРМАТИВНІ ПРАВОВІ АКТИ
КК - Кримінальний кодекс РФ від 13.06.96 c останніми зраді-нями, внесеними Федеральним законом від 13.05.2008 № 66-ФЗ (СЗ РФ. 1996. № 25. Ст. 2954 ; РГ. 2008. № 105) АПК РФ - Арбітражний процесуальний кодекс РФ від 24.07.2002 c останніми змінами, внесеними Федеральним законом від 29.04.2008 № 58-ФЗ (СЗ РФ. 2002. № 30. Ст. 3012; 2008. № 18. Ст. 1941) Бюджетний кодекс РФ -
|