Приховування, умисне перекручення або несвоєчасне повідомлення повної і достовірної інформації про стан навколишнього середовища і природних ресурсів, про джерела забруднення навколишнього середовища і природних ресурсів або іншого шкідливого впливу на навколишнє середовище і природні ресурси, про радіаційну обстановку, а також спотворення відомостей про стан земель, водних об'єктів та інших об'єктів навколишнього середовища особами, зобов'язаними повідомляти таку інформацію, - (в ред. Федерального закону від 30.12.2008 N 309 -ФЗ) тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'ятисот до однієї тисячі рублів; на посадових осіб - від однієї тисячі до двох тисяч рублів; на юридичних осіб - від десяти тисяч до двадцяти тисяч рублів . (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
|
- Стаття 8.5. Приховування або перекручення екологічної інформації
або несвоєчасне повідомлення повної і достовірної інформації про стан навколишнього природного середовища та природних ресурсів, про джерела забруднення навколишнього природного середовища та природних ресурсів або іншого шкідливого впливу на навколишнє природне середовище та природні ресурси , про радіаційну обстановку, а також спотворення відомостей про стан земель, водних об'єктів та інших об'єктів навколишнього
- Стаття 23.23. Органи, що здійснюють державний контроль за використанням та охороною водних об'єктів
статтями 7.6 - 7.8, статтею 7.10 (в частині самовільної переуступки права користування водним об'єктом), статтею 7.20, статтею 8.5 (у частині приховування або спотворення екологічної інформації про стан водних об'єктів), статтями 8.12 - 8.16, статтею 8.19 (в частині захоронення відходів та інших матеріалів у внутрішніх морських водах і в територіальному морі Російської Федерації), статтею 9.2 цього
- Стаття 23.33. Органи, що здійснюють державне регулювання безпеки при використанні атомної енергії
статтями 9.6, 19.2 цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального органу виконавчої влади, який здійснює державне регулювання безпеки при використанні атомної енергії, його заступники; 2) керівники територіальних органів федерального органу
- 4. Кваліфікація злочинів при конкуренції та колізії норм
статтями або частинами статті цього Кодексу, за жоден з яких особа не була засуджена "(виділено нами. - Авт.). Звідси випливає, що якщо особа виконала простий , а потім кваліфікований склад, то вчинене утворює реальну сукупність і має кваліфікуватися по двох частинах відповідної статті. Так, якщо в діянні особи міститься простий і кваліфікований склади крадіжки, то діяння
- 3. Злочини, що посягають на встановлений порядок здійснення підприємницької діяльності
статтями. Об'єктивна сторона злочину полягає у легалізації (відмиванні) грошових коштів або іншого майна, придбаних іншими особами злочинним шляхом. Легалізація (відмивання) визначена в ст. 3 Федерального закону від 7 Серпень 2001 "Про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" як "надання правомірного вигляду володінню, користуванню або розпорядженню
- 3. Злочини, вчинені особами, які виконують управлінські функції в комерційних та інших організаціях
статтями Особливої частини Кодексу. У деяких країнах ближнього зарубіжжя також встановлена кримінальна відповідальність за зловживання повноваженнями в комерційних організаціях. Кримінальний кодекс Литви в гол. 15 "Злочини проти порядку господарювання" передбачає відповідальність за зловживання довірою в комерційної організації господарської чи фінансовою діяльністю при
- 4. Інші злочини проти здоров'я населення
статтями про пpеступлений пpотив особистості. Суб'єкт злочину - особа, що займається медичною або фаpмацевтіческой діяльністю. На кваліфікацію не впливають наявність або відсутність спеціального обpазования або досвіду АДВОКАТУРИ в даній сфеpе. Важливо, щоб особа відповідала загальним тpебованиям суб'єкта пpеступлений. Відповідальність за безлицензионное заняття медичною чи фаpмацевтіческой
- Стаття 23.23. Органи, що здійснюють федеральний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів
статтями 8.12 - 8.15 (щодо водних об'єктів, що підлягають федеральному державному контролю і нагляду), статтею 8.42 (щодо водних об'єктів, що підлягають федеральному державному контролю і нагляду) цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) головний державний інспектор
- Стаття 23.23.1. Органи виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, що здійснюють регіональний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів
статтями 8.12 - 8.15 (за винятком водних об'єктів, що підлягають федеральному державному контролю і нагляду), статтею 8.42 (за винятком водних об'єктів, що підлягають федеральному державному контролю і нагляду) цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право керівники органів
- Стаття 23.33. Органи, які здійснюють функції по контролю і нагляду у сфері безпеки при використанні атомної енергії
статтями 9.6, 19.2, частиною 17 статті 19.5 цього Кодексу. (В ред. Федеральних законів від 28.12.2009 N 380-ФЗ, від 30.11.2011 N 347-ФЗ) 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального органу виконавчої влади, який здійснює функції з контролю і нагляду у сфері безпеки при
|