- А.Н. Борисов. Коментар до Федерального закону від 7 серпня 2001 р. N 115-ФЗ "Про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму", 2011
правового механізму протидії легалізації (відмиванню) доходів , отриманих злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, - попередження, організації діяльності з протидії, міжнародного співробітництва у зазначеній сфері. При розгляді положень Закону використаний широкий круг міжнародних актів, нормативних правових актів Уряду РФ і Росфінмоніторингу (КФМ Росії),
- Стаття 23.62. Органи, що здійснюють контроль за виконанням законодавства про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму
протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, розглядає справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 15.27 цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органу, зазначеного у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального органу виконавчої влади,
- Стаття 23.62. Органи, що здійснюють контроль за виконанням законодавства про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму
протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, розглядає справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1 - 3 статті 15.27 (в межах своїх повноважень) цього Кодексу. (В ред. Федеральних законів від 23.07.2010 N 176-ФЗ, від 08.11.2011 N 308-ФЗ) 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від
- Глава III. Організація діяльності щодо протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму
протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню
- Стаття 15.27 . Порушення законодавства про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму
протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму в частині фіксування, зберігання та подання інформації про операції , підлягають обов'язковому контролю, а також у частині організації внутрішнього контролю - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від ста до двохсот мінімальних розмірів оплати праці; на
- Стаття 1. Цілі цього Федерального закону
правового механізму протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму (вказівка на протидію фінансуванню тероризму включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ). Цілі коментованого Закону названі також в ч. 1 його ст. 2, визначальною сферу застосування цього Закону, але при цьому сформульовані ці цілі кілька
- Коментар до статті 23.62
підстав, які свідчать про те, що операція (угода) пов'язана з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму. 2. Стосовно до ч. 2 коментованої статті слід мати на увазі, що відповідно до п. 2, 8 Положення про Комітет РФ з фінансового моніторингу КФМ Росії підзвітний Мінфіну Росії, обов'язки голови КФМ Росії виконує
- Стаття 15.27 . Невиконання вимог законодавства про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму
протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб в розмірі від тридцяти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів або дискваліфікацію на строк від одного року до двох років; на юридичних осіб - від семисот тисяч до одного мільйона рублів або адміністративне призупинення діяльності на
- Адміністративна відповідальність
протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму встановлена статтею 15.27 КоАП РФ, введеної Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 130-ФЗ * (253). Відповідно до Федерального закону від 23 липня 2010 р. N 176-ФЗ, виданим з метою приведення окремих положень національного законодавства у відповідність до рекомендацій ФАТФ,
- Стаття 14. Прокурорський нагляд
підставі коментованої статті видано наказ Генеральної прокуратури РФ від 19 січня 2010 р. N 11 "Про організацію прокурорського нагляду за виконанням законів про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму "* (259) (до цього діяв наказ Генеральної прокуратури РФ від 27 липня 2005 р. N 26" Про посилення прокурорського нагляду за
- Публічні заклики до здійснення терористичної діяльності або публічне виправдання тероризму (ст. 2052 КК).
основи його поширення странения, формуватися громадська думка про виправдання терористів, терпимості до їхніх дій і т.д. Об'єктивна сторона злочину передбачає два альтернативних самостійних дії: публічні заклики до здійснення терористичної діяльності або публічне виправдання тероризму. Під публічними закликами слід розуміти вплив на
- Стаття 4. Заходи, спрямовані на протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму
підставі інформації, що подається йому організаціями, що здійснюють такі операції, а також з перевірки цієї інформації відповідно до законодавства РФ. Поняття ж операцій з грошовими коштами або іншим майном визначено в зазначеній статті як дії фізичних і юридичних осіб з грошовими коштами або іншим майном незалежно від форми і способу їх здійснення,
- Глава II. Запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму
тероризму
- Глава IV. Міжнародне співробітництво у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму
тероризму
- Список літератури
правові санкції. Київ, 1982. 3. Глотов С.А., Мазаєв В.Д. Сучасна концепція прав людини в принципах і нормах Ради Європи. Путівник по спеціальному лекційному курсу для студентів. М., 2001. 4 . Захист прав людини. Збірник документів. 1998 - 2000. М., 2001. 5. Іванов І. Міжнародна безпека в епоху глобалізації / / Росія в глобальній політиці. Т. 1. 2003. N 1. 6. Левін
- 12.1. Система забезпечення безпеки - в Російській Федерації
правову основу забезпечення безпеки особи, суспільства і держави, визначив систему безпеки та її функції, встановив порядок організації, контролю та нагляду за їх діяльністю . Відповідно до Закону РФ * Про безпеку »під безпекою розуміється стан захищеності життєво важливих інтересів особистості, суспільства і держави від внутрішніх і зовнішніх загроз. Життєво важливі
|