(введена Федеральним законом від 30.10.2002 N 130-ФЗ) 1. Федеральний орган виконавчої влади, уповноважений вживати заходів з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, розглядає справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1 - 3 статті 15.27 (в межах своїх повноважень) цього Кодексу. (В ред. Федеральних законів від 23.07.2010 N 176-ФЗ, від 08.11.2011 N 308-ФЗ) 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органу, зазначеного у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого приймати заходи щодо протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, його заступники; 2) керівники територіальних органів федерального органу виконавчої влади, уповноваженого приймати заходи щодо протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, їх заступники.
|
- § 3. Політико-правові засади організації місцевої влади в УРСР
органи місцевого управління повинні бути замінені обласними, губернськими, повітовими, районними та волосними Радами робітничих, солдатських, селянських і батрацьких депутатів. Вся країна повинна вкритися цілою мережею радянських організацій, які перебуватимуть у тісному організаційної залежності між собою. Кожна з цих організацій, аж до самої дрібної, цілком автономна у питаннях місцевого
- § 6. Договір банківського рахунку
органи Федерального казначейства. Відповідно до бюджетного законодавства рахунки бюджетів, а також рахунки суб'єктів Федерації і муніципальних утворень, призначених для розрахунків по операціях, що здійснюються з державними цінними паперами, ведуться Банком Росії. Комерційні банки можуть виконувати функції Банку Росії за відсутності установ Банку Росії на відповідній території або
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
статтями відповідної глави. * (137) Дане питання врегульовано тільки стосовно до права на використання авторських творів, та й то лише у випадку їх входження до складу виморочність майна (п. 2 ст. 1283 ЦК). В інших випадках доля прав, що переходять до держави, залишається неясною. * (138) В принципі, вона мала бути реалізована ще до 1 січня 2008 р., так як часу для
- Глава XX. ДОГОВОРИ ПРО ІГРАХ І ПАРІ
стаття все тієї ж голови (ст. 1967) виключає право сторони, що програла вимагати назад добровільно нею сплачене, якщо тільки виграла сторона не допустила обман або шахрайство. У Німецькому цивільному укладенні (ГГУ) розд. 19 кн. 2 "Зобов'язальне право" (первинне найменування розділу - "Ігри, парі" замінено тепер іншим - "Недосконалі зобов'язання") починається з § 762. В
- Стаття 2. Сфера застосування цього Закону
статтями). Частина 2 коментованої статті поширює дію коментованого Закону на філії та представництва, а також на дочірні організації організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном, розташовані за межами Росії, але за умови, якщо це не суперечить законодавству держави їх місця знаходження. Дана частина введена Федеральним
- Стаття 5. Організації, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
стаття перераховує організації, які з метою коментованого закону відносяться до організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном. Віднесення до таких організацій означає покладання на них обов'язків приймати передбачені коментованим Законом заходи щодо попередження легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму.
- Стаття 6. Операції з коштами або іншим майном, що підлягають обов'язковому контролю
стаття викладена повністю в новій редакції Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ. Основні ж зміни зводяться до наступного: обов'язковий контроль поширений на операції з грошовими коштами або іншим майном у разі, якщо хоча б однією із сторін такої операції є фізична або юридична особа, щодо якої є відомості про його участь у терористичній
- Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права, йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт, що встановлює
- Стаття 8. Уповноважений орган
стаття присвячена уповноваженому органу. Таким згідно визначення, даного в ст. 3 коментованого Закону (можна сказати, згідно скороченим позначенню, введеному в зазначеній статті в юридико-технічних цілях), є федеральний орган виконавчої влади, який приймає заходи з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму в
|