загрузка...

трусы женские х/б
« Попередня Наступна »

Стаття 1. Цілі цього Федерального закону

Стаття, що в рамках визначення цілей коментованого Закону зазначає, що цей Закон спрямований на захист прав і законних інтересів громадян, суспільства і держави шляхом створення правового механізму протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму (вказівка ??на протидію фінансуванню тероризму включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ). Цілі коментованого Закону названі також в ч. 1 його ст. 2, визначальною сферу застосування цього Закону, але при цьому сформульовані ці цілі трохи інакше: попередження, виявлення та припинення діянь, пов'язаних з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму.
Прийняття коментованого Закону зазначено в якості першого з найважливішого етапу формування національної системи протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму в Концепції національної стратегії протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом , і фінансуванню тероризму * (5), затв. Президентом РФ 11 червня 2005 р. N Пр-984. Наступними найважливішими етапами формування зазначеної національної системи в даному документі названі:
створення в Росії федерального органу виконавчої влади, що здійснює функції з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму та координуючого діяльність у цій сфері інших федеральних органів виконавчої влади;
виключення Росії зі списку країн і територій, що не беруть участь у боротьбі з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом (жовтень 2002 р.);
визнання того, що правова та інституційна системи протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму в Росії в цілому відповідають Рекомендаціям Групи розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (ФАТФ);
прийняття Росії до постійні члени ФАТФ (червень 2003 р.).
Як визначено у названій Концепції:
національна система протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму (далі - національна система) є сукупністю федеральних органів державної влади, інших державних органів і організацій, що здійснюють протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, повноважень, якими ці органи та організації мають для реалізації покладених на них функцій, та нормативних правових актів РФ, що регулюють їх діяльність;
національна система покликана забезпечити проведення єдиної державної політики у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму;
національна система є важливим компонентом стратегії боротьби з тероризмом і злочинністю і спрямована на захист прав і свобод людини і громадянина, забезпечення національної безпеки та охорону економічних інтересів Росії.
Відповідно до названої Концепцією державна політика у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму повинна будуватися на наступних принципах;
а) збереження наступності в розвитку національної системи та еволюційного характеру цього процесу;
б) підвищення ефективності протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму;
в) забезпечення невідворотності відповідальності за правопорушення, пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму;
г) облік положень міжнародних договорів, стандартів та рекомендацій міжнародних організацій у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, що відповідають національним інтересам і правовій системі РФ;
д) формування та розвиток нормативно-правової бази у цій сфері з використанням положень переважно цивільного, банківського і валютного права;
е) інформування громадськості про порядок проведення операцій з грошовими коштами або іншим майном, що підлягають обов'язковому контролю, і про плановані зміни цього порядку з метою посилення протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму;
ж) єдність нормативно-правової бази, режиму і методів регулювання у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму.
В якості стратегічних цілей національної системи в названій Концепції зазначені:
а) скорочення масштабів організованої злочинності та незаконної підприємницької діяльності;
б ) усунення умов, що сприяють створенню та відтворенню матеріальної бази тероризму, організованої злочинності, наркобізнесу та корупції;
в) запобігання незаконного виведення грошових коштів і доходів за кордон;
г ) створення умов для забезпечення репатріації грошових коштів і доходів, отриманих злочинним шляхом і незаконно виведених за кордон;
д) забезпечення ефективності реалізації повноважень державних органів і організацій, що беруть участь у протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, оптимізація механізмів координації їх діяльності та взаємодії між ними.
загрузка...
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 1. Цілі цього Федерального закону "
  1. Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
    статтях даного Федерального закону, а також в інших федеральних законах. Під юридичними гарантіями місцевого самоврядування розуміються гарантії, закріплені в законодавстві. Основними з них є: 1. Заборона на обмеження прав місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування в Російській Федерації гарантується забороною на обмеження прав місцевого самоврядування, встановлених
  2. § 4. Страхування
    мети заощадження, що дозволяє проводити виплати із страхового фонду і тоді, коли збитку при настанні страхового випадку не виникає. Цим пояснюється те, що для виплат із страхового фонду в особистому страхуванні термін «страхове відшкодування» не використовується. Для подібних виплат у практиці страхування і в раніше діяв законодавстві використовувався термін «страхова сума».
  3. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  4. § 3. Визначення повноважень органів державної влади у сфері місцевого самоврядування
    цілі: "Виступаючи учасниками муніципально-правових відносин, органи державної влади надають державну підтримку місцевому самоврядуванню, створюючи необхідні правові, організаційні, матеріально- фінансові умови для його становлення та розвитку, наділяючи органи місцевого самоврядування окремими державними повноваженнями і здійснюючи контроль за їх виконанням ".
  5. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету . У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а
  6. § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
    стаття на відміну від ст. 171 ЦК не містить спеціального застереження щодо цього. Однак якщо неповнолітній у встановленому законом порядку був обмежений чи позбавлений права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами (п. 4 ст. 26 ЦК), відповідні угоди неповнолітнього можуть бути оскаржені його батьками, усиновителями і піклувальниками. Аналогічні правила
  7. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  8. § 2. Елементи договору оренди
    мети, предмет, види якої визначені статутом такого підприємства. Угоди, здійснені підприємством з порушенням цієї вимоги, є нікчемними (ст. 18 зазначеного Закону). Наприклад, підприємство не має права - навіть за згодою власника - здати в оренду обладнання, якщо в результаті цього буде припинена або суттєво припинена його основна виробнича діяльність * (167). В
  9. § 4. Підстави виникнення житлових правовідносин
    стаття породжує ілюзію того, що право спільної часткової власності на спільне майно у багатоквартирному будинку виникає автоматично одночасно з набуттям по тому чи іншому підставі права власності на окреме житлове приміщення в будинку. Тим часом насправді цього статися в принципі не може, якщо взяти до уваги закріплення самим же ЦК та іншими законами вимоги,
  10. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9 . Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
загрузка...

загрузка...
енциклопедія  бешбармак  яловичина  кабачки  начинка