Згідно § 19-6 Конституції, під час надзвичайного стану питання про використання Збройних сил всередині країни і про застосування певних особливим законом надзвичайних заходів вирішується Радою оборони. Цей орган не є постійним і створюється, як зазначалося, Державним зборами тільки на час надзвичайного стану. Його очолює Президент республіки. До складу Ради оборони входять голова Державних зборів, лідери партійних депутатських груп, Міністр-голова, міністри, командувач Угорським військом, а також начальник генерального штабу. Рада оборони здійснює делеговані йому при його створенні права Державних зборів, права Президента республіки і права Уряду. Він може видавати постанови, призупиняти застосування окремих законів, відхилятися від окремих приписів законів, а також приймати інші надзвичайні заходи, за винятком призупинення застосування Конституції. Не підлягає обмеженню і діяльність Конституційного суду. За припинення надзвичайного положення постанови Ради оборони втрачають силу, якщо дія їх не продовжено Державним зборами.
|
- Стаття 20.7. Порушення правил цивільної оборони
оборони та об'єктів цивільної оборони або правил використання та утримання систем оповіщення, засобів індивідуального захисту, іншої спеціальної техніки та майна цивільної оборони - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати
- Стаття 1066. Заподіяння шкоди в стані необхідної оборони
оборони, якщо при цьому не були перевищені її
- Глава Рада Міністрів РФ
Стаття 88. Вищий виконавчий і розпорядчий орган державної влади Рада Міністрів (уряд) РФ є найвищим виконавчим і розпорядчим органом державної влади РФ. Голова Ради Міністрів РФ обирається Верховною Радою РФ на спільному засіданні Ради Республіки і Федеральної Ради за пропозицією Президії Верховної Ради РФ з числа кандидатів,
- 82. Чи планується подальше розширення компетенції Європейського Союзу?
Ради, Верховний представник Союзу з закордонних справ і політики безпеки, Європейська
- Список скорочень
оборони Росії - Міністерство оборони Російської Федерації; Мінзв'язку Росії - Міністерство зв'язку Російської Федерації; Мінфін Росії - Міністерство фінансів Російської Федерації; Мінекономрозвитку Росії - Міністерство економічного розвитку Російської Федерації; Мін'юст Росії - Міністерство юстиції Російської Федерації; МНС Росії - Міністерство Російської Федерації у справах
- 36. Що таке Європейська рада?
Рада - це вищий орган політичної координації та планування Європейського Союзу * (75). "Європейська рада дає Союзу імпульси, необхідні для його розвитку, і визначає його генеральні політичні орієнтири" (ст. 4 Договору про Європейський Союз). Членами даного органу за посадою виступають керівники всіх держав-членів та Голова Європейської комісії, яких супроводжують
- Стаття 19. Необхідна оборона
оборони, тоб при захісті державного або громадського порядку, власності, прав и свобод громадян, установленого порядку управління від протиправного посягання путем Заподіяння посягаючому Шкоди, ЯКЩО при цьом Не було допущено перевіщення між необхідної оборони. Перевіщенням між необхідної оборони візнається явна невідповідність захисту характерові и суспільній шкідлівості посягання. (Із
- Стаття 20.7. Невиконання вимог і заходів у сфері цивільної оборони
оборони та об'єктів цивільної оборони, використання та утримання систем оповіщення, засобів індивідуального захисту, іншої спеціальної техніки та майна цивільної оборони - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від п'яти тисяч до десяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від п'ятдесяти тисяч до ста тисяч рублів. 2. Невиконання заходів з підготовки до
- Глава п'ята Уряд Російської Федерації
оборони країни, державної безпеки, реалізації зовнішньої політики Російської Федерації; здійснює узгоджені з суб'єктами Російської Федерації заходи щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, охорони власності і громадського порядку, боротьбі з злочинністю. 3. На підставі та на виконання Конституції і законів, інших актів, прийнятих Федеральним законодавчим зборами.
- Необхідна оборона і крайня необхідність
оборони; в стані крайньої необхідності . Необхідна оборона - це дія, вчинена для захисту інтересів держави, громадських інтересів, особи або прав самого обороняється або іншої особи від суспільно небезпечного посягання шляхом заподіяння тому, хто посягає шкоди. Такі дії не визнаються протиправними, і шкода, заподіяна в стані необхідної оборони, не підлягає
- Стаття 17. Обставини, что віключають адміністратівну відповідальність
оборони або яка булу в стані неосудності, чи не підлягає адміністратівній відповідальності (1) Стаття 17 КУАП наводити вічерпній ПЕРЕЛІК известить, Які віключають можлівість притягнений особини до адміністратівної відповідальності у разі Вчинення нею адміністратівного Правопорушення: 1) Крайня необхідність (дів. статтю 18 КУАП), 2) Необхідна оборона (дів. статтю 19 КУАП); 3) неосудність (дів.
- Глава 15. Верховна Рада автономної республіки
Примітка: глава 15 отримала нову редакцію 27.10.1989 р. Тут наводиться текст глави 15 в редакції 1978 р. і після цього в редакції 27.10.1989 р. з наступними змінами. Стаття 131. Вищим органом державної влади автономної республіки є Верховна Рада автономної республіки. Верховна Рада автономної республіки правомочна вирішувати всі питання, віднесені до відання автономної
- Стаття 114. Заподіяння тяжкого або середньої тяжкості шкоди здоров'ю при перевищенні меж необхідної оборони або при перевищенні заходів, необхідних для затримання особи, яка вчинила злочин Коментар до статті 114
оборони та перевищення заходів, необхідних для затримання особи, яка вчинила злочин, див коментарі до ст. 108 КК РФ. 3. Частина 1 ст. 114 КК РФ передбачає відповідальність тільки за заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю при перевищенні меж необхідної оборони. Заподіяння при перевищенні меж необхідної оборони шкоди здоров'ю середньої тяжкості та легкого кримінальної відповідальності не
- Стаття 29. Басейнової ради
поради, здійснюють розробку рекомендацій у галузі використання і охорони водних об'єктів у межах басейнового округу. 2. Рекомендації басейнових рад враховуються при розробці схем комплексного використання і охорони водних об'єктів -тов. 3. До складу басейнових рад входять представники уповноважених Урядом Російської Федерації федеральних ор-ганів виконавчої влади,
- 4. ІНШІ КОНСТИТУЦІЙНІ ОРГАНИ, УСТАНОВИ ТА ПОСАДОВІ ОСОБИ
ради оборони і безпеки. В Італії в цьому треба сказати Національна рада економіки і праці (НСЕТ), який відповідно до ст. 99 Конституції є консультативним органом палат та Уряду. Він утворюється з експертів та представників виробників в пропорції, що враховує кількісну і якісну значимість категорій виробників. НСЕТ має право законодавчої
- 29. Повноваження наглядової ради кооперативу
ради кооператівазакреплени в ст. 30 ФЗ «Про сільськогосподарську кооперацію». Спостережна рада кооперативу здійснює контроль за діяльністю правління кооперативу. Спостережна рада кооперативу має право вимагати від правління звіт про його діяльність, а також ознайомитися з документацією кооперативу, перевірити стан каси кооперативу, наявність цінних паперів, торгових документів,
- 6. Повноваження наглядової ради кооперативу
ради кооперативу закріплені в ст. 30 ФЗ «Про сільськогосподарську кооперацію». Спостережна рада кооперативу здійснює контроль за діяльністю правління кооперативу. Спостережна рада кооперативу має право вимагати від правління звіт про його діяльність, а також ознайомитися з документацією кооперативу , перевірити стан каси кооперативу, наявність цінних паперів, торгових документів,
- Глава 10. Система і принципи діяльності Рад народних депутатів
Примітка: тут глава 10 приводиться в редакції 1978 м. Вона отримала нову редакцію 27.10.1989 р., яка наводиться після викладу даного тексту. Стаття 85. Ради народних депутатів - Верховна Рада РРФСР, Верховні Ради автономних республік, крайові, обласні Ради народних депутатів, Ради народних депутатів автономних областей і автономних округів , районні, міські, районні в
|