« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Створення
|
. Товариство може бути створене спочатку (шляхом установи) або в результаті реорганізації (і правонаступництва), у тому числі перетворення господарських товариств, виробничого кооперативу або акціонерного товариства (ст. 68, п. 2 ст. 112 ЦК), а також товариства з додатковою відповідальністю (ст. 56 Закону про ТОВ). На відміну від господарських товариств (які є договірними організаціями) і виробничого кооперативу (в основі якого лежить статут) установчими документами товариства є що укладається засновниками установчий договір і затверджується ними статут, а якщо суспільство створюється однією особою - тільки що затверджується їм статут. Якщо потім число учасників товариства збільшується з одного до двох і більше, вони повинні укласти установчий договір (п. 1 ст. 11 Закону про ТОВ). Установчі документи товариства повинні містити ряд специфічних відомостей: про розмір статутного капіталу і часток кожного з учасників, про розмір, склад, терміни і порядок внесення ними вкладів, про відповідальність за порушення обов'язків по внесенню внесків, про склад і компетенції органів управління і порядок прийняття ними рішень, в тому числі про питання, рішення по яких приймаються одноголосно чи кваліфікованою більшістю голосів, а також інші відомості (п. 2 ст. 89 ГК; докладніше див ст. 12 Закону про ТОВ). Товариство набуває правоздатність в момент створення (абз. 1 п. 3 ст. 49 ЦК), для чого необхідний фактичний склад з двох основних послідовних фактів: розробка установчих документів; акт державної реєстрації товариства (внесення територіальними податковими органами записи в єдиний державний реєстр юридичних осіб - п. 2 ст. 51 ГК, ст. 13 Закону про ТОВ). Товариство вважається створеним з моменту його державної реєстрації. Воно створюється на невизначений термін, якщо інше не передбачено статутом. Всі зміни, що вносяться до установчих документи товариства, згодом підлягають державній реєстрації та набувають чинності для третіх осіб з моменту такої. При розбіжності між умовами установчого договору та положеннями статуту пріоритет мають останні, причому як для учасників товариства, так і для третіх осіб.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна "Створення" |
- ВСТУП
створення ресурсних передумов - коштів, соціально-політичних і професійних знань; упорядкування та розширення організаційно-правових форм участі та ін, але форми взаємодії органів виконавчої влади і громадян диференціюються залежно від цілей залучення в механізм управління. Недарма прийнятий Федеральний закон про звернення громадян в Російській Федерації покликаний вирішити
- § 3. Джерела муніципального права.
створенню умов для здійснення права на житло , а також за безкоштовним або за доступну плату надання житла з муніципальних житлових фондів малозабезпеченим, іншим зазначеним у законі громадянам, які потребують житло; в ст. 41 йдеться про безкоштовне надання медичної допомоги громадянам в муніципальних установах охорони здоров'я, а також про вжиття заходів з розвитку муніципальної системи
- § 4. Організація місцевої влади в радянський період. Місцеве самоврядування в пострадянський період
створений єдиний орган місцевого самоврядування відповідних територій; 2) у міських і сільських поселеннях з населенням до 5 тис. чоловік місцеве самоврядування могло здійснюватися безпосередньо населенням через збори, сходи і виборним головою місцевого самоврядування, який періодично звітує перед зборами, сходом. В інших населених пунктах (містах, міських, сільських
- § 2. Основні тенденції розвитку місцевого самоврядування в Росії.
Створена Комісія з підготовки пропозицій про розмежування предметів ведення і повноважень між федеральними органами державної влади, органами державної влади суб'єктів Федерації і органами місцевого самоврядування. Комісією були підготовлені проекти федеральних законів "Про загальні принципи організації місцевого самоврядування в Російській Федерації" і "Про внесення змін і
- Глава 4 . ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
створення певних умов для активного розвитку тієї чи іншої території Російської Федерації. --- --- Наприклад, із забезпеченням роботи транспорту міст федерального значення безпосередньо пов'язане будівництво доріг. Неможливо при всій цілісності міського господарства в одному муніципальному освіту будувати розв'язки і нові дороги, не будуючи їх в інших.
- Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
створенні господарських товариств, у тому числі міжмуніципальний, необхідних для здійснення повноважень щодо вирішення питань місцевого значення. Органи місцевого самоврядування визначають цілі, умови і порядок діяльності муніципальних підприємств та установ, затверджують їх статути, призначають на посаду і звільняють з посади керівників даних підприємств та установ, заслуховують
- § 8. Територіальне громадське самоврядування.
створення органів територіального громадського самоврядування. Територіальне громадське самоврядування може здійснюватися в межах певних територій проживання громадян. Це під'їзд багатоквартирного житлового будинку; багатоквартирний житловий будинок, група житлових будинків, житловий мікрорайон, сільський населений пункт, який не є поселенням; інші території проживання громадян. Органи
- Глава 7. ПИТАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ.
створення умов для житлового будівництва; 7) створення умов для надання транспортних послуг населенню та організація транспортного обслуговування населення в межах поселення; 8) участь у попередженні та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в межах поселення; 9) забезпечення первинних заходів пожежної безпеки в межах населених пунктів поселення; 10) створення
- § 2. Система муніципальних правових актів
створенні , реорганізації та ліквідації муніципальних підприємств і установ, а також про встановлення тарифів на послуги муніципальних підприємств та установ; положення про порядок призначення на посаду та укладання трудового договору з керівниками муніципальних підприємств та установ; положення про порядок надання муніципальними підприємствами і установами звітів про використання
- § 2. Межі муніципальних утворень.
створення умов для вирішення питань місцевого значення межпоселенческого характеру органами місцевого самоврядування муніципального району, а також для здійснення на всій території муніципального району окремих державних повноважень, переданих зазначеним органам федеральними та регіональними законами; 16) територія поселення повинна повністю входити до складу території муніципального
|