Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 11.3. Дії, які загрожують безпеці польотів


(в ред. Федерального закону від 21.12.2009 N 336-ФЗ)
1. Розміщення в районі аеродрому, вертодрому чи посадкового майданчика знаків і пристроїв, схожих з маркувальними знаками та пристроями, прийнятими для впізнання аеродромів, вертодромів або посадочних майданчиків, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів; на посадових осіб - від чотирьох тисяч до п'яти тисяч рублів; на юридичних осіб - від десяти тисяч до двадцяти тисяч рублів.
2. Застосування на території аеропорту, аеродрому, вертодрому чи посадкового майданчика або в смузі повітряних підходів до аеродрому, вертодрому або посадкової майданчику піротехнічних виробів без дозволу адміністрації аеропорту, аеродрому, вертодрому чи посадкового майданчика -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів з конфіскацією знаряддя вчинення адміністративного правопорушення; на посадових осіб - від чотирьох тисяч до п'яти тисяч рублів з конфіскацією знаряддя вчинення адміністративного правопорушення; на юридичних осіб - від десяти тисяч до двадцяти тисяч рублів з конфіскацією знаряддя вчинення адміністративного правопорушення.
3. Пошкодження обладнання аеродрому, вертодрому чи посадкового майданчика, аеродромних знаків або повітряного судна -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від однієї тисячі до двох тисяч п'ятисот рублів.
4. Прохід або проїзд без дозволу по території аеропорту (за винятком аеровокзалу) або аеродрому або об'єкта радіо-чи світлозабезпечення польотів -
тягне попередження або накладення адміністративного штрафу в розмірі від п'ятисот до однієї тисячі рублів.
5. Порушення порядку організації руху спеціального транспорту та засобів механізації на аеродромі -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі однієї тисячі рублів.
6. Невиконання правил розміщення на будівлях, спорудах, лініях зв'язку, лініях електропередачі, радіотехнічне обладнання або інших об'єктах денних і нічних маркувальних знаків і пристроїв, що встановлюються з метою забезпечення безпеки польотів повітряних суден, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів; на посадових осіб - від чотирьох тисяч до п'яти тисяч рублів; на юридичних осіб - від десяти тисяч до двадцяти тисяч рублів.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 11.3. Дії, які загрожують безпеці польотів "
  1. Стаття 11.3. Дії, які загрожують безпеці польотів
    польотів - тягне за собою попередження або накладення адміністративного штрафу в розмірі від одного до трьох мінімальних розмірів оплати
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  3. 3. Зміст договору перевезення пасажира
    стаття виходить із загального правила про те, що відповідальність перевізника виникає за шкоду, яка була заподіяна під час перевезення ". --- --- Коментар до Кодексу торговельного мореплавання Російської Федерації. С. 327. За способом правового регулювання всі обов'язки перевізника за договором перевезення пасажира можуть бути диференційовані на дві групи: по- перший,
  4. Стаття 211. Викрадення судна повітряного або водного транспорту або залізничного рухомого складу Коментар до статті 211
    діючих договорів, угод і конвенцій, ув'язнених СРСР із іншими державами. Вип. XXVII. М., 1974. С. 292 - 296. Положення про злочинність аналогічних дій з морськими судами містяться в Конвенції про боротьбу з незаконними актами, спрямованими проти безпеки морського судноплавства (криється в м. Римі 10 березня 1988). --- СЗ РФ. 2001. N
  5. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  6. 5. Правовий режим пневматичної зброї
    стаття 222 КК Російської Федерації не передбачає пневматичної зброї в якості предмета злочину. Лише новим Кодексом РФ про адміністративні правопорушення, вводимом в дію з 1 липня 2002 встановлена ??адміністративна відповідальність за незаконне виготовлення, продаж або передачу пневматичної зброї з дуловою енергією понад 7,5 джоуля і калібру 4,5 мм без дозволу
  7. Стаття 13. Права поліції
    стаття передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права громадян і організацій , а також які стосуються не
  8. Стаття 12. Обов'язки поліції
    дії посадової особи органів внутрішніх справ, наділеного відповідними повноваженнями з отримання повідомлення про подію; реєстрацію повідомлень про події - присвоєння кожному надійшов повідомленням про подію порядкового номера і фіксацію в облікової документації коротких відомостей про нього; дозвіл повідомлень про події - перевірку фактів, викладених у зареєстрованих
  9. 3. Кваліфікація складних складів злочинів
    статтях Кримінального кодексу альтернативно представлені предмети злочинів, дії, способи діянь, кваліфікуючі елементи. Для позначення альтернативності використовуються слова: "або", "або", "дорівнює", "а також". Наприклад, у кваліфікованому складі вбивства з 13 літерних позначень ч. 2 ст. 105 КК тільки дві неальтернативні. Решта описують два і більше ознаки обтяжуючих елементів.
  10. 3. Короткий історичний нарис розвитку законодавства про відповідальність за злочини, що посягають на громадську безпеку
    статтями. У ньому також передбачалися окремі норми про загальнонебезпечним злочинах. Так, в розділі п'ятої "Про смути" в ст. 120-123 встановлювалася відповідальність за організацію та участь у публічних скопищах. Законом від 7 червня 1904 були введені в дію поряд з деякими іншими главами та ст. 121, 123 і 126-134 даної глави * (157). Статті 120 і 122 так і не вступили в дію. Відповідно