1. Роздрібний продаж етилового спирту, в тому числі етилового питного спирту (за винятком продажу в районах Крайньої Півночі і прирівняних до них місцевостях), спиртовмісної продукції за фармакопейним статтями (за винятком продукції, що реалізовується через аптечну мережу) або спиртовмісних смакоароматичних біологічно активних смакових добавок або виноматеріалів - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від сорока до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією етилового спирту та спиртовмісної продукції; на юридичних осіб - від чотирьохсот до п'ятисот мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією етилового спирту та спиртовмісної продукції. 2. Поставка або роздрібна продаж алкогольної і спиртовмісної продукції без належно оформлених товаротранспортних документів, без сертифіката відповідності по кожному найменуванню продукції, без довідки до вантажної митної декларації або без її копії з оригіналами відбитків печаток попереднього власника (на імпортну алкогольну продукцію) або без довідки до товаротранспортної накладної (на вітчизняну алкогольну продукцію), а одно поставка чи роздрібний продаж алкогольної і спиртовмісної продукції в тарі та упаковці, які не відповідають встановленим законом вимогам, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від сорока до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією алкогольної і спиртовмісної продукції; на юридичних осіб - від чотирьохсот до п'ятисот мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією алкогольної і спиртовмісної продукції. 3. Порушення інших правил роздрібного продажу алкогольної і спиртовмісної продукції - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від тридцяти до сорока мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією алкогольної і спиртовмісної продукції або без такої; на юридичних осіб - від трьохсот до чотирьохсот мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією алкогольної і спиртовмісної продукції або без такої.
|
- Стаття 12. Обов'язки поліції
стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
- Стаття 171.1. Виробництво, придбання, зберігання, перевезення чи збут немаркованих товарів і продукції Коментар до статті 171.1
правил або умовам договорів. --- --- РГ. 2002. 31 грудня. Обов'язкова сертифікація продукції, діюча в свій час, на підставі Постанови Конституційного Суду РФ від 22 листопада 2001 р . N 15-П була скасована Урядом РФ. --- Див припинили свою дію Закон РФ від 10 червня 1993 N 5151-1 "Про сертифікації продукції
- Конфіскація знаряддя вчинення або предмета адміністративного правопорушення.
порушення. Наприклад, такий вид покарання застосовується за незаконне виробництво , поставку або закупівлю етилового спирту (ст. 14.17 КоАП), порушення правил продажу етилового спирту, алкогольної і спиртовмісної продукції (ст. 14.16). Конфіскація може бути призначена тільки
- § 3. Адміністративне правопорушення: поняття , особливості
порушення в більшості випадків, передбачених Особливою частиною КоАП, відносяться саме рухомі об'єкти. Тому при тлумаченні категорії «власність», спожитої в ч. 1 ст. 10 КпАП у чинній редакції, слід включити в це поняття як нерухомі речі, так і об'єкти рухомості, що знаходяться в приватній власності (див. ч. 1 - 3 ст. 35 Конституції РФ). Поняття «соціалістична
- § 9. Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі і фінансів
статтями, обумовлена також § 2 розділу другого Конституції РФ, відповідно до якого всі закони і підзаконні акти, прийняті до набрання чинності діючої Конституції, можуть застосовуватися лише в тому випадку, якщо вони не суперечать конституційним нормам. Так само, як і в багатьох інших випадках, спільність розглянутих адміністративних проступків проявляється в порушенні правил
- § 10. Адміністративна відповідальність юридичних осіб (організацій) та індивідуальних підприємців за правопорушення в галузі виробництва і обігу етилового спирту, алкогольної і спиртовмісної продукції
порушення в галузі виробництва і обігу етилового спирту, алкогольної і спиртовмісної продукції »були визначені 14 складів адміністративних проступків, які передбачають адміністративну відповідальне ^ юридичних та фізичних осіб за правопорушення в галузі виробництва і обігу етилового-го спирту, алкогольної і спиртовмісної продукції. Матеріал про склад адміністративних
- Коментар до статті 6.14
порушення. 5. Невиконання, неналежне виконання ліцензіатом вимог державних стандартів, санітарних правил і гігієнічних нормативів при виробництві або обіг етилового спирту, алкогольної або спиртовмісної продукції кваліфікуються як порушення ліцензійних вимог і умов і тягнуть за собою санкції у вигляді зупинення або анулювання ліцензії, застосовувані до
- Коментар до статті 14.16
порушенням вимог і умов ліцензування кваліфікується за ч. 3 коментованої статті. 6. Розглянуте правопорушення кваліфікується в момент порушення правил продажу етилового спирту, алкогольної і спиртовмісної продукції незалежно від укладення, виконання договору купівлі-продажу (див. п. 2 ст. 457, п. 1 ст. 458 ЦК). Адміністративну відповідальність за неправильне нанесення
- Коментар до статті 14.17
порушенням вимог і умов ліцензування кваліфікується за ч. 3 ст. 14.16 КоАП (див. коментар). 4. Згідно п. 6, 7 ст. 18 Федерального закону від 22 листопада 1995 р. N 171-ФЗ ліцензування промислового виробництва і обігу етилового спирту, алкогольної і спиртовмісної продукції, залежно від обсягу зазначеного виробництва та процентного вмісту етилового спирту в готовій
- Стаття 28.7. Адміністративне розслідування
стаття цього Кодексу або закону суб'єкта Російської Федерації, що передбачає адміністративну відповідальність за дане адміністративне правопорушення. 4. Адміністративне розслідування проводиться за місцем вчинення або виявлення адміністративного правопорушення. 5. Термін проведення адміністративного розслідування не може перевищувати один місяць з моменту порушення справи про
|