Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 18.1. Порушення режиму Державного кордону Російської Федерації


1. Порушення правил перетину Державного кордону Російської Федерації особами та (або) транспортними засобами або порушення порядку проходження таких осіб та (або) транспортних засобів від Державного кордону Російської Федерації до пунктів пропуску через державний кордон Російської Федерації та у зворотному напрямку, за винятком випадків, передбачених статтею 18.5 цього Кодексу, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі до десяти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці.
2. Ті ж дії, вчинені іноземним громадянином або особою без громадянства, -
тягнуть за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі до десяти мінімальних розмірів оплати праці з адміністративним видворенням за межі Російської Федерації або без такого.
3. Ведення на Державної кордоні Російської Федерації або поблизу неї господарської, промисловій чи іншої діяльності без повідомлення прикордонних органів і прикордонних військ або з повідомленням таких органів та військ, але з порушенням встановленого порядку ведення на Державному кордоні Російської Федерації або поблизу неї господарської, промисловій чи іншої діяльності - (в ред. Федерального закону від 30.06.2003 N 86-ФЗ)
тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від трьох до п'яти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від п'ятдесяти до ста мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 18.1. Порушення режиму Державного кордону Російської Федерації "
  1. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  2. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету. У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а
  3. СПИСОК
    стаття / / Місцеве самоврядування в Російській Федерації: Зб. нормативних актів. М., 1998. Лаптєва Л.Є. Земські установи в Росії. М., 1993. Ларькина А.П. Органи територіального громадського самоврядування. Саранськ, 1993. Легорнев С. Муніципальна власність як основа реального самоврядування / / Житлове та комунальне господарство. 1993. N 1. Лексин В.М., Швецов О.М. Держава і
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі з застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі -продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  5. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ЦК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  6. § 1. Інтелектуальна власність як сукупність прав і структурне утворення в системі права
    статтях закону, принципи авторського права виводяться з аналізу всієї сукупності авторсько-правових норм. Знання принципів дозволяє орієнтуватися в авторському законодавстві, правильно тлумачити і застосовувати на практиці окремі його норми, а також вирішувати питання, на які немає прямої відповіді в чинному законодавстві. До числа основних принципів російського авторського права, відображених
  7. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    статтями відповідної глави. * (137 ) Дане питання врегульовано тільки стосовно до права на використання авторських творів, та й то лише у випадку їх входження до складу виморочність майна (п. 2 ст. 1283 ЦК). В інших випадках доля прав, що переходять до держави, залишається неясною. * ( 138) В принципі, вона мала бути реалізована ще до 1 січня 2008 р., так як часу для
  8. 2. Свобода договорів
    статтях ЦК. З певною часткою умовності можна стверджувати, що будь-яка з імперативних норм ГК, що відносяться до договорів, являє собою спосіб обмеження свободи договорів. Насамперед такі винятки відносяться вже до основного питання - про свободу укладання договору. У строго певних випадках допускається примушування до укладення договору. При цьому в силу п. 1 ст. 421 ГК сюди включаються
  9. 10. Публічні договори
    стаття об'єднує п'ять норм. Перша забороняє комерційної організації за наявності відповідних обставин відмовлятися від укладення договору. Друга виключає можливість у разі відсутності прямих вказівок в законі та інших правових актах надавати будь перевагу будь-кому при укладенні договору, в тому числі і при визначенні ціни та інших умов укладеного договору. Третя
  10. 11 . Договори приєднання
    статтями глави про угоди. Її суттєві особливості в цьому сенсі складаються насамперед у тому, що статті глави про угоди, визначаючи випадки недійсності останніх, мають на увазі в рівній мірі і договори - юридичні факти (наприклад, угоди, що порушують встановлену законом форму), і договори - правовідносини (наприклад, угоди, зроблені з метою, суперечною основам правопорядку та