Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 19.27. Подання неправдивих відомостей при здійсненні міграційного обліку


(введена Федеральним законом від 05.11.2006 N 189-ФЗ)
1. Подання при здійсненні міграційного обліку завідомо неправдивих відомостей або підроблених документів іноземним громадянином або особою без громадянства -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів з адміністративним видворенням за межі Російської Федерації або без такого .
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
2. Подання при здійсненні міграційного обліку завідомо неправдивих відомостей про іноземного громадянина або про особу без громадянства чи підроблених документів приймаючою стороною -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів; на посадових осіб - від тридцяти п'яти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від трьохсот п'ятдесяти тисяч до восьмисот тисяч рублів.
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 19.27. Подання неправдивих відомостей при здійсненні міграційного обліку"
  1. § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
    Загальні положення. Для того щоб угода призвела до тих правових наслідків, яких бажають досягти її учасники, необхідний ряд умов, яким вона повинна відповідати. По-перше, здійснювати угоди можуть лише особи, що володіють такою складовою частиною дієздатності, як сделкоспособность. По-друге, потрібно, щоб особа дійсно бажало здійснити операцію і правильно висловило зовні волю на її
  2. Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
    1. Коментована стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права , йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт,
  3. Стаття 12. Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
  4. Стаття 188. Порядок здійснення контролю за поведінкою умовно засуджених
    Коментар до статті 188 1. Коментарів статтею обов'язок контролю за поведінкою умовно засуджених покладається на кримінально-виконавчі інспекції. У цих цілях вони ведуть персональний облік умовно засуджених протягом іспитового строку, контролюють за участю працівників відповідних служб органів внутрішніх справ дотримання умовно засудженими громадського порядку і виконання ними
  5. Стаття 12. Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 січня. У даній статті встановлено обов'язки поліції, а в наступній статті передбачені її права. Як наголошувалося в пояснювальній записці до проекту коментованого Закону, до переліку обов'язків поліції включені функції, які не були враховані в Законі 1991 про міліції, але які міліція здійснювала у відповідності з іншими законодавчими та іншими нормативними
  6. Стаття 40. Звільнення зі служби в поліції
    Коментар до статті 40 1. У коментованій статті регламентовано звільнення зі служби в поліції. У цьому відношенні насамперед необхідно зазначити наступне. КС Росії в Визначенні від 20 листопада 2003 р. N 432-О з урахуванням викладеної в Постанові КС Росії від 6 червня 1995 р. N 7-П правової позиції (див. коментар до ст. 35 Закону), що носить загальний характер, зазначив, що законодавець має право
  7. 4. Злочини, що посягають на фінансові інтереси держави та інших суб'єктів економічної діяльності
    Ухилення фізичної особи від сплати податку або страхового внеску в державні позабюджетні фонди (ст. 198 КК). Податки та інші обов'язкові платежі є найважливішим джерелом формування доходної частини бюджетів різних рівнів. Від своєчасності і повноти збору податків та інших обов'язкових платежів залежить наповнюваність дохідної частини державного бюджету, а також бюджетів
  8. Використана література
    * (1) Див: Волженкін Б. В. Економічні злочини. Спб., 1999. С. 54. * (2) Див: Волженкін Б.В. Указ. соч. С. 52. * (3) Кримінальне право Росії. Особлива частина / За ред. А.І.Рарога. М., 1998. С. 142-143. * (4) Лопашенко Н.А. Питання кваліфікації злочинів у сфері економічної діяльності. Саратов, 1997. С. 15. * (5) Гаухман Л.Д., Максимов С.В. Злочини у сфері економічної
  9. § 1. Підряд
    Договори підряду представлені в загальногромадянський законодавстві такими різновидами, як будівельний і побутової поспіль, підряд на виконання проектних та вишукувальних робіт та підрядні роботи для державних потреб. До всіх цих видів договорів підряду застосовуються норми ст. 702-729 ГК, утворюють як би спільну частину законодавства, що регулює відносини у сфері виробництва робіт і
  10. § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    Права та обов'язки платників податків. Права платників податків передбачені в ст. 12 Закону «Про основи податкової системи в РФ». Серед них присутні права як процесуального (право знайомитися з актами податкових перевірок, робити пояснення щодо обчислення та сплати податків і за актами проведених перевірок), так і матеріального характеру (право на судову і адміністративну захист
© 2014-2022  yport.inf.ua