Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 20.18. Блокування транспортних комунікацій


Організація блокування, а так само активна участь у блокуванні транспортних комунікацій -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двох тисяч до двох тисяч п'ятисот рублів або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.
(в ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 20.18. Блокування транспортних комунікацій"
  1. Стаття 20.18. Блокування транспортних комунікацій
    блокування, так само активну участь у блокуванні транспортних комунікацій - тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двадцяти до двадцяти п'яти мінімальних розмірів оплати праці або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти
  2. Стаття 267. Приведення в непридатність транспортних засобів або шляхів сполучення Коментар до статті 267
    блокування транспортних комунікацій, якщо ці діяння призвели по необережності заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю людини або заподіяння великого збитку (ч. 1 ст. 267 КК РФ), смерть людини (ч. 2 ст. 267 КК РФ), смерть двох або більше осіб (ч. 3 ст. 267 КК РФ). Склад злочину матеріальний. Діяння закінчено з моменту настання суспільно небезпечних наслідків. Під руйнуванням
  3. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст . 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  4. Що значить - достатні підстави підозрювати?
    стаття говорить: 1. Особа підлягає адміністративній відповідальності тільки за ті адміністративні порушення, в яких встановлено її. 2. Особа, щодо якої ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, вважається невинним, поки його провина не буде доведена в порядку, передбаченому цим Кодексом, і встановлена ??набрав законної сили постановою
  5. 3. Короткий історичний нарис розвитку законодавства про відповідальність за злочини, що посягають на громадську безпеку
    статтями. У ньому також передбачалися окремі норми про загальнонебезпечним злочинах. Так, в розділі п'ятої "Про смути" в ст. 120-123 встановлювалася відповідальність за організацію та участь у публічних скопищах. Законом від 7 червня 1904 були введені в дію поряд з деякими іншими главами та ст. 121, 123 і 126-134 даної глави * (157). Статті 120 і 122 так і не вступили в дію. Відповідно
  6. 4. Злочини, що порушують загальні правила безпеки. Характеристика окремих видів злочинів проти громадської безпеки
    статтях Кримінального кодексу. Об'єкт злочину - сукупність суспільних відносин, що регламентують основи (корінні інтереси) забезпечення безпечних умов існування суспільства. З об'єктивної сторони тероризм, передбачений ст. 205 КК, відбувається тільки у вигляді дій, виражених у двох альтернативних формах: а) у скоєнні вибуху, підпалу або інших дій, що створюють небезпеку
  7. 4. Інші злочини у сфері функціонування транспорту
    статтях (ст. 85 і 211), уточнивши ознаки і розширивши при цьому сферу дії статті. Об'єднання названих складів злочину в одній статті обумовлено тим, що в основі їх лежить використання технічно несправних транспортних засобів або систем забезпечення їх безпеки. Ступінь небезпеки аналізованих діянь визначається серйозною загрозою безпечному функціонуванню будь-якого виду
  8. § 6. Похідні підстави набуття права власності
    блокування або захоплення особливо важливих об'єктів або окремих місцевостей, підготовку і діяльність незаконних збройних формувань, міжнаціональні, міжконфесійні та регіональні конфлікти, що супроводжуються насильницькими діями, що створюють безпосередню загрозу життю і безпеці громадян, нормальної діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування. Однак
  9. § 4. Підстави виникнення житлових правовідносин
    стаття породжує ілюзію того, що право спільної часткової власності на спільне майно у багатоквартирному будинку виникає автоматично одночасно з набуттям по тому чи іншому підставі права власності на окреме житлове приміщення в будинку. Тим часом насправді цього статися в принципі не може, якщо взяти до уваги закріплення самим же ЦК та іншими законами вимоги,
  10. Стаття 41. Обгрунтований ризик Коментар до статті 41
    транспортних комунікацій тощо При цьому особиста зацікавленість у результаті аж ніяк не виключає суспільну корисність поставленої мети, але, навпаки, часто супроводжує їй. Другою умовою правомірності ризику є його обгрунтованість. Поняття обгрунтованості приведено в ч. 2 ст. 41 КК РФ. В цій нормі йдеться про те, що ризик визнається обгрунтованим, якщо суспільно корисна мета