Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.31. Органи, що здійснюють державний контроль і нагляд у сфері безпечного ведення робіт, пов'язаних з користуванням надрами, промислової безпеки та безпеки гідротехнічних споруд


(в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ)
1. Органи, що здійснюють державний контроль і нагляд у сфері безпечного ведення робіт, пов'язаних з користуванням надрами, промислової безпеки та безпеки гідротехнічних споруд, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (про знищення або про пошкодження маркшейдерських знаків, знаків санітарних (гірничо- санітарних) зон і округів), частиною 2 статті 7.3 (у частині порушення вимог затвердженого в установленому порядку технічного проекту з безпечного ведення робіт, пов'язаних з користуванням надрами), статтею 7.4 (в частині незабезпечення вимог до збереження будинків і споруд при користуванні надрами), статтею 7.7 (у частині пошкодження гідротехнічних споруд, за винятком судноплавних гідротехнічних споруд), статтею 8.7 (у частині невиконання або несвоєчасного виконання обов'язків з рекультивації земель при розробці родовищ корисних копалин, включаючи загальнопоширені корисні копалини), частиною 2 статті 8.10, частинами 1 і 3 статті 8.17, статтею 8.19 (в межах своїх повноважень), статтею 8.39 (про адміністративні правопорушення, вчинені на територіях санітарних (гірничо-санітарних) зон і округів), частинами 1 і 2 статті 9.1, частиною 3 статті 9.1 (у частині грубого порушення вимог промислової безпеки), статтею 9.2 (за винятком судноплавних гідротехнічних споруд), статтею 9.10 (за винятком випадків пошкодження теплових мереж або їх обладнання), статтею 9.19, статтею 10.10 (у частині гідротехнічних споруд, за винятком судноплавних гідротехнічних споруд), частинами 2 і 3 статті 11.6 (за винятком судноплавних гідротехнічних споруд), статтею 11.14 (у частині перевезення небезпечних речовин), статтями 11.20, 14.26, 19.2, частиною 11 статті 19.5, частиною 1 статті 19.22 справжнього Кодексу.
(В ред. Федеральних законів від 23.07.2010 N 171-ФЗ, від 27.07.2010 N 226-ФЗ, від 31.01.2012 N 2-ФЗ)
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) керівник федерального органу виконавчої влади, який здійснює державний контроль і нагляд у сфері безпечного ведення робіт, пов'язаних з користуванням надрами , промислової безпеки та безпеки гідротехнічних споруд, його заступники;
2) керівники структурних підрозділів федерального органу виконавчої влади, який здійснює державний контроль і нагляд у сфері безпечного ведення робіт, пов'язаних з користуванням надрами, промислової безпеки та безпеки гідротехнічних споруд, їх заступники;
3) державні інспектори федерального органу виконавчої влади, який здійснює державний контроль і нагляд у сфері безпечного ведення робіт, пов'язаних з користуванням надрами, промислової безпеки та безпеки гідротехнічних споруд;
4) керівники територіальних органів федерального органу виконавчої влади, який здійснює державний контроль і нагляд у сфері безпечного ведення робіт, пов'язаних з користуванням надрами, промислової безпеки та безпеки гідротехнічних споруд, їх заступники;
5) начальники відділів, заступники начальників відділів, головні державні інспектори та державні інспектори територіальних органів федерального органу виконавчої влади, який здійснює державний контроль і нагляд у сфері безпечного ведення робіт, пов'язаних з користуванням надрами, промислової безпеки та безпеки гідротехнічних споруд.
3. Розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 3 статті 9.1 цього Кодексу, від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право посадові особи, зазначені в пунктах 1 і 4 частини 2 цієї статті.
(Частина 3 введена Федеральним законом від 23.07.2010 N 171-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 23.31. Органи, що здійснюють державний контроль і нагляд у сфері безпечного ведення робіт, пов'язаних з користуванням надрами, промислової безпеки та безпеки гідротехнічних споруд "
  1. § 1. Підряд
    Договори підряду представлені в загальногромадянський законодавстві такими різновидами, як будівельний і побутової поспіль, підряд на виконання проектних та вишукувальних робіт та підрядні роботи для державних потреб. До всіх цих видів договорів підряду застосовуються норми ст. 702-729 ГК, утворюють як би спільну частину законодавства, що регулює відносини у сфері виробництва робіт і
  2. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    Правове становище селянського (фермерського) господарства визначається нормами Цивільного кодексу РФ і спеціальним законодавчим актом - Законом РФ «Про селянське (фермерське) господарство» від 20 листопада 1990 р. (в ред. від 1993 р.). В економічній структурі аграрного сектора селянські (фермерські) господарства займають скромне місце: на їхню частку припадає не більше 1% виробництва товарної
  3. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990, N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.
  4. § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
    Загальні положення. Для того щоб угода призвела до тих правових наслідків, яких бажають досягти її учасники, необхідний ряд умов, яким вона повинна відповідати. По-перше, здійснювати угоди можуть лише особи, що володіють такою складовою частиною дієздатності, як сделкоспособность. По-друге, потрібно, щоб особа дійсно бажало здійснити операцію і правильно висловило зовні волю на її
  5. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  6. § 4. Підстави виникнення житлових правовідносин
    Виникнення права на житлову площу в будинках державного і муніципального житлового фонду, що надається за договорами соціального найму. З прийняттям нового ЖК умови та порядок надання громадянам житлової площі, що входить до складу державного та муніципального фондів, істотно змінилися. Протягом багатьох десятиліть житлова площа зі складу цих фондів надавалася всім
  7. Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
    1. Коментована стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права , йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт,
  8. Стаття 9. Базові ставки і коефіцієнти страхових тарифів
    Коментар до статті 9 Судова практика. Верховний Суд РФ визнав частково п. 2, а також ч. 4 п. 6 Постанови Уряду РФ від 7 травня 2003 р. N 264 не відповідають Закону і в силу цього нечинними. Касаційна інстанція ЗС РФ це рішення скасувала. Рішення Верховного Суду РФ від 7 жовтня 2003 р. N ГКПІ03-865. Визначення касаційної колегії Верховного Суду РФ від 11 грудня
  9. Стаття 12. Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
  10. Стаття 13. Права поліції
    Коментар до статті 13 Перерахованими у цій статті, так само як іншими правами поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади користуються співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Вимога, про який йдеться в п. 1 ст. 13 коментованого Федерального закону, може бути як письмовим, так і усним. 1.2. Для
© 2014-2022  yport.inf.ua