(в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ) 1 . Органи, уповноважені в галузі авіації, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 8.2 (в частині порушення екологічних вимог на повітряному транспорті), статтею 8.3 (в частині порушення правил поводження з пестицидами та агрохімікатами на повітряному транспорті), статтями 8.22, 8.23, частинами 1, 3 - 6 статті 11.3, статтею 11.3.1, частинами 1 - 6, 8 і 9 статті 11.5, частиною 1 статті 11.14, статтею 11.15, частиною 1 статті 11.15.1, статтею 11.16, частиною 4 статті 11.17 (у частині порушення правил користування засобами радіозв'язку з борту повітряного судна), частиною 6 статті 11.17, статтями 11.30, 19.7.5 цього Кодексу. (в ред. Федерального закону від 27.07.2010 N 195-ФЗ) 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального органу виконавчої влади, що здійснює функції з контролю і нагляду у сфері транспорту, його заступники, керівники структурних підрозділів федерального органу виконавчої влади, що здійснює функції з контролю і нагляду у сфері транспорту, їх заступники, керівники територіальних органів федерального органу виконавчої влади, що здійснює функції з контролю і нагляду у сфері транспорту, їх заступники, інші посадові особи федерального органу виконавчої влади, що здійснює функції з контролю і нагляду у сфері транспорту, уповноважені здійснювати контроль і нагляд у сфері транспорту (державні транспортні інспектора), - про адміністративні правопорушення, вчинені в цивільній авіації та передбачених статтею 8.2 (в частині порушення екологічних вимог на повітряному транспорті), статтею 8.3 (в частині порушення правил поводження з пестицидами та агрохімікатами на повітряному транспорті), статтями 8.22, 8.23, частинами 1, 3 - 6 статті 11.3, статтею 11.3.1, частинами 1 - 6, 8 і 9 статті 11.5, частиною 1 статті 11.14, статтями 11.15, 11.16, частинами 4 і 6 статті 11.17, статтею 11.30 цього Кодексу; 2) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі оборони, його заступники, керівники структурних підрозділів федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі оборони, їх заступники, керівники інспекторських служб федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі оборони, їх заступники, інспектора з безпеки польотів авіації - про адміністративні правопорушення, вчинені в державній авіації та передбачених частинами 1 , 3, 5 і 6 статті 11.3, статтею 11.3.1, частинами 1 - 6, 8 і 9 статті 11.5, частиною 1 статті 11.14, статтями 11.16, 11.30 цього Кодексу; 3) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого у сфері оборонно-промислового комплексу, його заступники, керівники структурних підрозділів федерального органу виконавчої влади, уповноваженого у сфері оборонно-промислового комплексу, їх заступники - про адміністративні правопорушення, вчинені в експериментальній авіації та передбачених частинами 1, 3, 5 і 6 статті 11.3, статтею 11.3.1, частинами 1 - 6, 8 і 9 статті 11.5, частиною 1 статті 11.14, статтями 11.16, 11.30 цього Кодексу.
|
- 2. Свобода договорів
Свобода договорів разом з рівністю учасників цивільних відносин і рядом інших принципів відноситься ст. 1 ГК до числа основних засад цивільного законодавства. Всі вони тісно пов'язані між собою. Немає сумнівів у тому, що свобода договорів перетвориться на фікцію, якщо тільки всі інші основні принципи не будуть реалізовані в цивільному законодавстві та практиці його застосування. Сенс
- 2. Система законодавства, що регулює договір перевезення
Як зазначалося раніше, до Цивільного кодексу РФ були включені лише основні, принципові положення, що регулюють договір перевезення, які являють собою правила, застосовні в рівній мірі до відносин, пов'язаних з перевезенням вантажів, пасажирів і багажу різними видами транспорту. У цьому сенсі положення про договір перевезення, зосереджені в гл. 40 ГК, являють собою якийсь звід
- 1. Договори простого товариства
Загальні положення про договори простого товариства. Чинний Цивільний кодекс РФ розмежовує господарські товариства і суспільства - комерційні організації, відповідно наділені правами юридичної особи (включаючи повні товариства, товариства на вірі (командитні товариства)), та господарські товариства (акціонерні товариства, товариства з обмеженою і з додатковою
- Стаття 12. Обов'язки поліції
Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1 . Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
- Стаття 13. Права поліції
Коментар до статті 13 Перерахованими у справжній статті, так само як іншими правами поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади користуються співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Вимога, про який йдеться в п. 1 ст. 13 коментованого Федерального закону, може бути як письмовим, так і усним. 1.2. Для
- Стаття 13. Права поліції
Коментар до статті 13 січня. Стаття, що передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося , що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права
- Стаття 12. Обов'язки поліції
Коментар до статті 12 січень. У даній статті встановлено обов'язки поліції, а в наступній статті передбачені її права. Як наголошувалося в пояснювальній записці до проекту коментованого Закону, до переліку обов'язків поліції включені функції, які не були враховані в Законі 1991 про міліції, але які міліція здійснювала у відповідності з іншими законодавчими та іншими нормативними
- 4. Злочини, що порушують загальні правила безпеки. Характеристика окремих видів злочинів проти громадської безпеки
Теppоpізм (ст. 205 КК). Як наголошується в Концепції національної безпеки Російської Федерації, затвердженої Указом Президента РФ від 17 грудня 1997 р. N 1300 (в ред. Указу від 10 січня 2000 р. N 24): "У багатьох країнах , в тому числі в Російській Федерації, різко загострилася проблема тероризму, що має транснаціональний характер і загрожує стабільності у світі, що обумовлює
- Стаття 28.3. Посадові особи, уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення
1. Протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені цим Кодексом, складаються посадовими особами органів, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення відповідно до глави 23 цього Кодексу, в межах компетенції відповідного органу. Федеральним законом від 21.07.2011 N 252-ФЗ з 1 вересня 2012 роки частина 2 статті 28.3 буде доповнена
- § 2. Принципи і гарантії виборчого права
Принципи виборчого права діляться на три групи. Перша включає вихідні принципи виборів як політико-правового інституту, другий - принципи організації виборів, третя - принципи правового становища громадян у сфері виборів. Вихідні принципи виборів конкретизуються в принципах другої і третьої групи. Вихідні принципи виборів. Вихідними для виборів є принципові положення, в
|