Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.45. Органи, що здійснюють контроль за забезпеченням захисту державної таємниці


1. Органи, що здійснюють контроль за забезпеченням захисту державної таємниці, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 3 та 4 статті 13.12, частиною 2 статті 13.13 справжнього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі забезпечення безпеки Російської Федерації, його заступники, керівники територіальних органів зазначеного федерального органу виконавчої влади, їх заступники;
2) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі оборони, його заступники;
3) втратив чинність. - Федеральний закон від 30.06.2003 N 86-ФЗ;
4) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі зовнішньої розвідки, його заступники;
5) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі протидії технічним розвідкам та технічного захисту інформації, його заступники, керівники територіальних органів зазначеного федерального органу виконавчої влади, їх заступники;
6) керівники підрозділів федеральних органів виконавчої влади, уповноважених в галузі забезпечення безпеки Російської Федерації, оборони Російської Федерації, зовнішньої розвідки, протидії технічним розвідкам та технічного захисту інформації, що здійснюють ліцензування видів діяльності, які пов'язані з використанням та захистом відомостей, що становлять державну таємницю.
(В ред. Федерального закону від 30.06.2003 N 86-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 23.45. Органи, що здійснюють контроль за забезпеченням захисту державної таємниці"
  1. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  2. § 2. Усиновлення (удочеріння) дітей
    стаття 126.1, яка встановила неприпустимість посередницької діяльності з усиновлення дітей, тобто будь-якої діяльності фізичних та юридичних осіб, не уповноважених на те законом (у тому числі органів соціального захисту, дитячих установ та ін), з метою підбору і передачі дітей на усиновлення від імені і в інтересах осіб, які бажають усиновити дітей. Незаконні дії щодо усиновлення, вчинені з
  3. Коментар до п. 1
    органи військового управління, органи, військові частини, кораблі, сполуки, підприємства, установи та організації Збройних Сил Російської Федерації (інших військ, військових формувань або органів), а також військові факультети (кафедри) при освітніх установах вищої професійної освіти. Таким чином, не забороняється проходження військової служби близькими родичами в одному
  4. Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
    стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка ??на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права, йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт, що встановлює
  5. Стаття 8. Уповноважений орган
    стаття присвячена уповноваженому органу. Таким згідно визначення, даного в ст. 3 коментованого Закону (можна сказати, згідно скороченим позначенню, введеному в зазначеній статті в юридико-технічних цілях), є федеральний орган виконавчої влади, який приймає заходи з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму в
  6. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  7. Стаття 13. Права поліції
    стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
  8. 5.3. Захист прав і свобод людини і громадянина в інформаційній сфері в умовах інформатизації
    органи державної влади покладається обов'язок забезпечити кожному можливість ознайомлення з документами, що безпосередньо зачіпають його права та свободи, якщо інше не передбачено законом. Стрімко відбувається в даний час в нашій країні процес інформатизації надає реальну можливість створювати умови інформаційної самореалізації кожної особистості для розкриття
  9. 6.2. Види юридичної відповідальності
    статтях, присвячених інформаційному законодавству. Цілий ряд статей як Кримінального кодексу РФ, так і КоАП РФ регламентує відповідальність за вчинення певних дій, наслідки яких можуть мати значення для інформаційних правовідносин, хоча в диспозиції про це не згадується. Видом юридичної відповідальності за порушення інформаційного законодавства є й
  10. § 2. Організація місцевого самоврядування в закритих адміністративно-територіальних утвореннях.
    Статтями. Отримані в бюджет ЗАТЕ фінансові кошти не підлягають перерозподілу, навіть якщо вони отримані додатково в ході виконання бюджету в результаті перевиконання доходів або економії у витратах. Особливістю є і те, що в доходи бюджету ЗАТЕ повинні зараховуватися всі податки та інші надходження з його території, а рішення про перерозподіл планованого перевищення доходів