1. Органи, що здійснюють контроль за забезпеченням захисту державної таємниці, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 3 та 4 статті 13.12, частиною 2 статті 13.13 справжнього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі забезпечення безпеки Російської Федерації, його заступники, керівники територіальних органів зазначеного федерального органу виконавчої влади, їх заступники; 2) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі оборони, його заступники; 3) втратив чинність. - Федеральний закон від 30.06.2003 N 86-ФЗ; 4) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі зовнішньої розвідки, його заступники; 5) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі протидії технічним розвідкам та технічного захисту інформації, його заступники, керівники територіальних органів зазначеного федерального органу виконавчої влади, їх заступники; 6) керівники підрозділів федеральних органів виконавчої влади, уповноважених в галузі забезпечення безпеки Російської Федерації, оборони Російської Федерації, зовнішньої розвідки, протидії технічним розвідкам та технічного захисту інформації, що здійснюють ліцензування видів діяльності, які пов'язані з використанням та захистом відомостей, що становлять державну таємницю. (В ред. Федерального закону від 30.06.2003 N 86-ФЗ)
|
- § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
- § 2. Усиновлення (удочеріння) дітей
стаття 126.1, яка встановила неприпустимість посередницької діяльності з усиновлення дітей, тобто будь-якої діяльності фізичних та юридичних осіб, не уповноважених на те законом (у тому числі органів соціального захисту, дитячих установ та ін.), з метою підбору і передачі дітей на усиновлення від імені і в інтересах осіб, які бажають усиновити дітей. Незаконні дії щодо усиновлення, вчинені з
- Коментар до п. 1
органи військового управління, органи, військові частини, кораблі, сполуки, підприємства, установи та організації Збройних Сил Російської Федерації (інших військ, військових формувань або органів), а також військові факультети (кафедри) при освітніх установах вищої професійної освіти. Таким чином, не забороняється проходження військової служби близькими родичами в одному
- Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права, йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт, що встановлює
- Стаття 8. Уповноважений орган
стаття присвячена уповноваженому органу. Таким згідно визначення, даного в ст. 3 коментованого Закону (можна сказати, згідно скороченим позначенню, введеному в зазначеній статті в юридико-технічних цілях), є федеральний орган виконавчої влади, який приймає заходи з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму в
- Стаття 12. Обов'язки поліції
стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
- Стаття 13. Права поліції
стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
- 5.3. Захист прав і свобод людини і громадянина в інформаційній сфері в умовах інформатизації
органи державної влади покладається обов'язок забезпечити кожному можливість ознайомлення з документами, що безпосередньо зачіпають його права та свободи, якщо інше не передбачено законом. Стрімко відбувається в даний час в нашій країні процес інформатизації надає реальну можливість створювати умови інформаційної самореалізації кожної особистості для розкриття
- 6.2. Види юридичної відповідальності
статтях, присвячених інформаційному законодавству. Цілий ряд статей як Кримінального кодексу РФ, так і КоАП РФ регламентує відповідальність за вчинення певних дій, наслідки яких можуть мати значення для інформаційних правовідносин, хоча в диспозиції про це не згадується. Видом юридичної відповідальності за порушення інформаційного законодавства є й
- § 2. Організація місцевого самоврядування в закритих адміністративно-територіальних утвореннях.
Статтями. Отримані в бюджет ЗАТЕ фінансові кошти не підлягають перерозподілу, навіть якщо вони отримані додатково в ході виконання бюджету в результаті перевиконання доходів або економії у витратах. Особливістю є і те, що в доходи бюджету ЗАТЕ повинні зараховуватися всі податки та інші надходження з його території, а рішення про перерозподіл планованого перевищення доходів
|