Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.46. Органи, що здійснюють державний контроль у галузі поводження та захисту інформації


1. Органи, що здійснюють державний контроль у галузі поводження та захисту інформації, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 3 та 4 статті 13.5, статтею 13.6, частинами 1 і 2 статті 13.12, частиною 1 статті 13.13, статтями 13.17, 13.22, 20.23, 20.24 справжнього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) втратив чинність. - Федеральний закон від 30.06.2003 N 86-ФЗ;
2) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі протидії технічним розвідкам та технічного захисту інформації, його заступники, керівники територіальних органів зазначеного федерального органу виконавчої влади, їх заступники - про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 13.6, частинами 1 і 2 статті 13.12, частиною 1 статті 13.13 справжнього Кодексу;
3) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі безпеки Російської Федерації , його заступники, керівники територіальних органів зазначеного федерального органу виконавчої влади, їх заступники - про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 3 та 4 статті 13.5, статтею 13.6, частинами 1 і 2 статті 13.12, частиною 1 статті 13.13, статтями 13.17, 20.23, 20.24 справжнього Кодексу;
(в ред. Федерального закону від 30.06.2003 N 86-ФЗ)
4) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі друку та засобів масової інформації, його заступники, керівники територіальних органів зазначеного федерального органу виконавчої влади, їх заступники - про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 13.17, 13.22 цього Кодексу;
5) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі телебачення і радіомовлення, його заступники, керівники територіальних органів зазначеного федерального органу виконавчої влади, їх заступники - про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 13.17, 13.22 цього Кодексу.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.46. Органи, що здійснюють державний контроль у галузі поводження та захисту інформації "
  1. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    органи виконавчої влади - Державні інспекції. Правове становище таких державних інспекцій визначається положеннями, затвердженими Урядом РФ. Державні інспекції здійснюють у межах своїх повноважень організаційні і, головним чином, контрольні функції, що забезпечують нормальне і безпечне ведення сільськогосподарського виробництва. Вони здійснюють
  2. § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
    органи державної влади перевіряють не тільки законність, але і доцільність дій органів місцевого самоврядування при реалізації окремих державних повноважень. Можливість такого контролю прямо передбачена нормами Федерального закону 1995 Федеральний закон 2003 закріплює його в якості обов'язкового механізму взаємовідносин органів державної влади та місцевого
  3. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  5. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    статтями відповідної глави. * (137) Дане питання врегульовано тільки стосовно до права на використання авторських творів, та й то лише у випадку їх входження до складу виморочність майна (п. 2 ст. 1283 ЦК). В інших випадках доля прав, що переходять до держави, залишається неясною. * (138) В принципі, вона мала бути реалізована ще до 1 січня 2008 р., так як часу для
  6. 2. Свобода договорів
    статтях ЦК. З певною часткою умовності можна стверджувати, що будь-яка з імперативних норм ГК, що відносяться до договорів, являє собою спосіб обмеження свободи договорів. Насамперед такі винятки відносяться вже до основного питання - про свободу укладання договору. У суворо визначених випадках допускається примушування до укладення договору. При цьому в силу п. 1 ст. 421 ГК сюди включаються
  7. 3. Застава
    органи. Держкоммайна РФ затвердив 21 квітня 1994 Тимчасове положення про узгодження заставних угод. У ньому міститься перелік доданих при зверненні за отриманням дозволу документів, включаючи перелік майна, що закладається із зазначенням його базової вартості, проект договору про заставу та ін На Держкоммайна покладено обов'язок вести реєстр заставних угод, в який у
  8. 3. Підстави та умови договірної відповідальності
    стаття, присвячена цьому питанню: згідно ст. 1662 проекту, при неможливості для однієї сторони виконати зобов'язання за двосторонньою договором внаслідок випадкової події вона не має права вимагати того, що їй належить по тому ж договору з іншого боку, і зобов'язана повернути те, що раніше отримала. Якщо ж виконання зобов'язання внаслідок випадкової події стало неможливим для
  9. 1. Суб'єктний склад договору банківського рахунку
    органи вповноважені приймати рішення про зупинення операцій за рахунком організації-платника податків, що покладає на банк (у разі прийняття такого рішення) обов'язок з припинення видаткових операцій по відповідному рахунку, а також обов'язок утриматися від відкриття зазначеної організації нових банківських рахунків (ст. 76 НК РФ). Порушення цього обов'язку тягне за собою застосування до банку заходів
  10. 3.3. Частноправовая уніфікація і lex mercatoria
    стаття Б. Гольдмана у журналі "Archives de philosophie du droit". Paris: Sirey, 1964. P. 177, etс. Filip De Ly. Lex Mercatoria and Unification of Law in the European Union / / Towards a European Civil Code. Second edition. P. 41 - 54. Вона виникла під впливом позитивних і негативних факторів. До числа перших відносяться бурхливий розвиток після Другої світової війни міжнародного комерційного