Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.50. Органи, що здійснюють державний контроль за виробництвом та обігом спирту етилового, алкогольної і спиртовмісної продукції


1. Органи, що здійснюють державний контроль за виробництвом та обігом спирту етилового, алкогольної і спиртовмісної продукції, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 3 статті 14.16, частиною 2 статті 14.17, статтями 14.19, 15.13 цього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) керівник федерального органу виконавчої влади, який здійснює державний контроль за виробництвом та обігом спирту етилового, алкогольної і спиртовмісної продукції, його заступники;
2) керівник інспекції федерального органу виконавчої влади, який здійснює державний контроль за виробництвом та обігом спирту етилового, алкогольної і спиртовмісної продукції, його заступники;
3) керівники територіальних органів федерального органу виконавчої влади, який здійснює державний контроль за виробництвом та обігом спирту етилового, алкогольної і спиртовмісної продукції, в суб'єктах Російської Федерації, їх заступники.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.50. Органи, що здійснюють державний контроль за виробництвом та обігом спирту етилового, алкогольної і спиртовмісної продукції "
  1. 2. Свобода договорів
    статтях ЦК. З певною часткою умовності можна стверджувати, що будь-яка з імперативних норм ГК, що відносяться до договорів, являє собою спосіб обмеження свободи договорів. Насамперед такі винятки відносяться вже до основного питання - про свободу укладання договору. У суворо визначених випадках допускається примушування до укладення договору. При цьому в силу п. 1 ст. 421 ГК сюди включаються
  2. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  3. Стаття 13. Права поліції
    стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
  4. § 9. Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі та фінансів
    статтями, обумовлена також § 2 розділу другого Конституції РФ, відповідно до якого всі закони і підзаконні акти, прийняті до набрання чинності діючої Конституції, можуть застосовуватися лише в тому випадку, якщо вони не суперечать конституційним нормам. Так само, як і в багатьох інших випадках, спільність розглянутих адміністративних проступків проявляється в порушенні правил
  5. § 1. Підряд
    органи чи інші організації, наділені держорганами правом розпоряджатися інвестиційними ресурсами. Поняття інвестиційних ресурсів передбачає інвестиції як у вигляді грошових коштів, так і у вигляді інших матеріальних ресурсів, наприклад, це можуть бути будівельні матеріали з державних ресурсів. Є суттєва особливість і в оплаті робіт, виконаних за державним контрактом:
  6. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  7. § 6. Договір банківського рахунку
    органи Федерального казначейства. Відповідно до бюджетного законодавства рахунки бюджетів, а також рахунки суб'єктів Федерації і муніципальних утворень, призначених для розрахунків по операціях, що здійснюються з державними цінними паперами, ведуться Банком Росії. Комерційні банки можуть виконувати функції Банку Росії за відсутності установ Банку Росії на відповідній території або
  8. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  9. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    статтями відповідної глави. * (137) Дане питання врегульовано тільки стосовно до права на використання авторських творів, та й то лише у випадку їх входження до складу виморочність майна (п. 2 ст. 1283 ЦК). В інших випадках доля прав, що переходять до держави, залишається неясною. * (138) В принципі, вона мала бути реалізована ще до 1 січня 2008 р., так як часу для
  10. 13.5. Ліцензування окремих видів діяльності
    органи - федеральні органи виконавчої влади, органи виконавчої влади суб'єктів РФ, що здійснюють ліцензування. Ліцензіат - юридична особа або індивідуальний підприємець, що має ліцензію на здійснення конкретного виду діяльності. Здобувач ліцензії - юридична особа або індивідуальний підприємець, який звернувся в орган із заявою про
© 2014-2022  yport.inf.ua