« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 23.68. Федеральний орган виконавчої влади, уповноважений на здійснення функцій з примусового виконання виконавчих документів та забезпечення встановленого порядку діяльності судів
|
(в ред. Федерального закону від 18.07.2011 N 225-ФЗ) 1. Федеральний орган виконавчої влади, уповноважений на здійснення функцій з примусового виконання виконавчих документів та забезпечення встановленого порядку діяльності судів, розглядає справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 13.26, 17.8.1, частинами 1 і 3 статті 17.14, статтею 17.15 цього Кодексу. (В ред. Федерального закону від 06.12.2011 N 410-ФЗ) 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органу, зазначеного у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого на здійснення функцій з примусового виконання виконавчих документів та забезпечення встановленого порядку діяльності судів , його заступники; 2) керівники територіальних органів зазначеного федерального органу виконавчої влади, їх заступники; 3) керівники структурних підрозділів територіальних органів зазначеного федерального органу виконавчої влади, їх заступники.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 23.68. Федеральний орган виконавчої влади, уповноважений на здійснення функцій з примусового виконання виконавчих документів та забезпечення встановленого порядку діяльності судів " |
- Стаття 23.65. Федеральний орган виконавчої влади, уповноважений на здійснення функцій з контролю та нагляду за діяльністю бюро кредитних історій
статтями 5.53 - 5.55, 14.29 і 14.30 цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органу, зазначеного у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник зазначеного органу та його заступники; 2) керівники територіальних органів зазначеного органу та їх заступники. (В ред. Федерального закону від 28.12.2009 N
- Стаття 23.76. Федеральний орган виконавчої влади, уповноважений на здійснення функцій з нагляду і контролю за цільовим використанням об'єктів по зберіганню хімічної зброї та об'єктів із знищення хімічної зброї
федерального органу виконавчої влади, уповноваженого на здійснення функцій з нагляду і контролю за цільовим використанням об'єктів по зберіганню хімічної зброї та об'єктів по знищенню хімічної зброї, його заступники; 2) керівники структурних підрозділів федерального органу виконавчої влади, уповноваженого на здійснення функцій з нагляду і контролю за цільовим
- § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
- § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
федеральних органів виконавчої влади з органами виконавчої влади суб'єктів РФ; посилення ролі органів місцевого (сільського) самоврядування та їх взаємодії з органами державного управління агропромисловим комплексом; організація ефективної діяльності державних контрольно -інспекційних служб. Комерційне право. Ч. II. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб.,
- § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
федеральному або суб'єктів Федерації). В цілому право введення адміністративного контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування встановлено ст. 8 Європейської хартії місцевого самоврядування та обумовлено наступними принципами: 1) будь адміністративний контроль за органами місцевого самоврядування може здійснюватися тільки в порядку та у випадках, передбачених конституцією або
- § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
федеральний закон про можливість включення фінансових управлінь органів місцевого самоврядування в єдину систему органів державного управління фінансами Російської Федерації відсутня, немає і договору або угоди обласного органу державної влади з мером м. Іркутська про передачу (делегування) будь-яких повноважень у порядку, визначеному законом області.
- § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
стаття на відміну від ст. 171 ЦК не містить спеціального застереження щодо цього. Однак якщо неповнолітній у встановленому законом порядку був обмежений чи позбавлений права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами (п. 4 ст. 26 ЦК), відповідні угоди неповнолітнього можуть бути оскаржені його батьками, усиновителями і піклувальниками. Аналогічні правила
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
- § 2. Елементи договору оренди
федеральною власністю, в тому числі через визначення органів, уповноважених здавати майно в оренду, здійснює Уряд РФ (ст. 114 Конституції РФ). За загальним правилом договори оренди федерального майна укладає Федеральне агентство з управління федеральним майном (Росмайно) і його територіальні управління * (164). Аналогічний порядок визначення уповноважених
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
|