(в ред. Федерального закону від 28.12.2004 N 183-ФЗ) 1. Федеральний орган виконавчої влади, який здійснює функції з контролю і нагляду у фінансово-бюджетній сфері, розглядає справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 15.14 - 15.16 цього Кодексу, щодо одержувачів коштів федерального бюджету та одержувачів коштів бюджетів державних позабюджетних фондів. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органу, зазначеного у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального органу виконавчої влади, що здійснює контроль і нагляд у фінансово-бюджетній сфері, його заступники; 2) керівники структурних підрозділів федерального органу виконавчої влади, що здійснює контроль і нагляд у фінансово-бюджетній сфері, їх заступники; 3) керівники територіальних органів федерального органу виконавчої влади, що здійснює контроль і нагляд у фінансово-бюджетній сфері, їх заступники.
|
- § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
органи виконавчої влади - Державні інспекції. Правове становище таких державних інспекцій визначається положеннями, затвердженими Урядом РФ. Державні інспекції здійснюють у межах своїх повноважень організаційні і, головним чином, контрольні функції, що забезпечують нормальне і безпечне ведення сільськогосподарського виробництва. Вони здійснюють
- § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
- § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
органи державної влади перевіряють не тільки законність, але і доцільність дій органів місцевого самоврядування при реалізації окремих державних повноважень. Можливість такого контролю прямо передбачена нормами Федерального закону 1995 р. Федеральний закон 2003 закріплює його в якості обов'язкового механізму взаємовідносин органів державної влади та місцевого
- § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
стаття на відміну від ст. 171 ЦК не містить спеціального застереження щодо цього. Однак якщо неповнолітній у встановленому законом порядку був обмежений чи позбавлений права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами (п. 4 ст. 26 ЦК), відповідні угоди неповнолітнього можуть бути оскаржені його батьками, усиновителями і піклувальниками. Аналогічні правила
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує , що угода
- Стаття 2. Основні поняття, що використовуються в цьому Законі
органи - федеральний орган виконавчої влади, уповноважений Урядом Російської Федерації на подання у справі про банкрутство та в процедурах, застосовуваних у справі про банкрутство, вимог про сплату обов'язкових платежів і вимог Російської Федерації за грошовими зобов'язаннями, а також органи виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, органи місцевого самоврядування,
- Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права, йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт, що встановлює
- Стаття 8. Уповноважений орган
стаття присвячена уповноваженому органу. Таким згідно з визначенням, даному в ст. 3 коментованого Закону (можна сказати, згідно скороченим позначенню, введеному в зазначеній статті в юридико-технічних цілях), є федеральний орган виконавчої влади, що діє відповідно з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму в
- 1. Правові основи інтеграції країн - учасниць Європейського союзу
органи держав-членів безпосередньо без трансформації цих рішень в національне право держав. 3. Наділення правом приймати рішення, зазначені у п. 1 і 2, непредставницька органи, тобто органи, які з незалежних від держав міжнародних чиновників. 4. Право органу та організації на втручання у важливі питання, які стосуються внутрішньої компетенції
- Стаття 54. Прикінцеві положення
органи державної влади суб'єктів РФ і органи місцевого самоврядування мають право виробляти додаткові витрати на забезпечення діяльності поліції, в тому числі на додаткові виплати співробітникам поліції понад встановлений розмір грошового забезпечення, в межах коштів, передбачених законом про бюджет суб'єкта РФ або муніципальним правовим актом представницького органу
|