Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.8. Митні органи


1. Митний орган розглядає справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1, 3 та 4 статті 16.1, статтями 16.2 - 16.24 цього Кодексу.
(Частина 1 в ред. Федерального закону від 06.12.2011 N 409-ФЗ)
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі митної справи, його заступники;
1.1) керівник структурного підрозділу федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі митної справи, його заступники;
(п. 1.1 введений Федеральним законом від 06.12.2011 N 409-ФЗ)
2) начальники регіональних митних управлінь, їх заступники;
3) начальники митниць, їх заступники;
4) начальники митних постів - про адміністративні правопорушення, вчинені фізичними особами.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.8. Митні органи "
  1. Стаття 23.8. Митні органи
    статтями 16.2 - 16.22 цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі митної справи, його заступники; 2) начальники регіональних митних управлінь, їх заступники; 3) начальники митниць, їх заступники;
  2. § 1. Законодавство про оподаткування підприємців та поняття платника податків
    митних зборів, зміну ставок акцизу на нафту і додаткові заходи щодо забезпечення надходження доходів до федерального бюджету ». Відомі численні судові спори саме з приводу законності взі-травнем податків і рішення, прийняті на користь платників податків Так, арбітражних суд Санкт-Петербурга і Ленінградської області визнав незаконним взі-мание податку на інфраструктуру в
  3. § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    мито, платежі за природокористування (надрокористування, лісокористування, забруднення навколишнього природного середовища), податок на операції з цінними паперами, податки, службовці джерелами утворення дорожніх фондів, податок на майно , що у порядку спадкування або дарування, збір за використання слів «Росія» і «Російська Федерація» і утворених на їх основі слів і
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  5. § 9. Договір фінансової оренди (лізингу)
    митний режими, що є п'ятим перевагою фінансової оренди * (286). Питання про правову природу договору лізингу є дискусійним. По-перше, обговорюється, чи є даний договір двосторонній чи тристоронній (багатосторонній) угодою. Представляється, що договір лізингу як угоду між лізингодавцем і лізингоодержувачем завжди носить двосторонній характер * (287).
  6. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  7. 6. Обов'язкове укладення договорів
    стаття Цивільного кодексу (445) присвячена одному з варіантів формування договорів. Вже з її назви ("Укладення договору в обов'язковому порядку") видно, що вона являє собою виняток із загальних правил, які закріплюють автономію волі сторін при укладанні договорів. Як вже неодноразово зазначалося, в нашій країні протягом тривалого часу ситуація в цивільному обороті була
  8. 3. Застава
    митних органів. Він використовується тут в цілях забезпечення сплати мита та деяких інших платежів, а також для забезпечення стягнення штрафу або вартості товарів і транспортних засобів при вчиненні порушень митних правил. --- Див: Вісник Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. 1994. N 8. Ст. 73. У деяких випадках
  9. 4. Учасники страхових відносин
    стаття Кодексу складається з норм, що відтворюють положення Закону, після чого включає пряму відсилання з певних питань до законів про страхування. Стаття 938 ЦК, так само як і Закон про організацію страхової справи, передбачає, що страховиками можуть виступати тільки юридичні особи. Притому Закон визнав за необхідне підкреслити - юридичні особи будь-якої організаційно-правової форми,
  10. 9. Права та обов'язки сторін
    стаття передбачила лише один виняток і тільки для однієї зі сторін - страховика: йому надана можливість заперечування, але тільки за умови, якщо він зуміє довести, що своїм передбаченим п. 1 ст. 945 ГК правом на оцінку страхового ризику (мається на увазі право провести огляд застрахованого майна самому, а при необхідності призначити експертизу для встановлення дійсної