1. Органи, уповноважені в галузі експортного контролю , розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 14.20, частиною 4 статті 19.4, частиною 2 статті 19.5 (у частині, що стосується порушення законодавства про експортний контроль), частиною 2 статті 19.8 (у частині, що стосується порушення законодавства про експортний контроль) цього Кодексу. (в ред. Федерального закону від 08.05.2006 N 65-ФЗ) 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті , вправі: 1) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі експортного контролю, його заступники; 2) керівники структурних підрозділів федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі експортного контролю, їх заступники; 3) керівники територіальних органів федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в галузі експортного контролю, їх заступники. (В ред. Федерального закону від 06.12.2011 N 409-ФЗ)
|
- § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
органи виконавчої влади - Державні інспекції. Правове становище таких державних інспекцій визначається положеннями, затвердженими Урядом РФ. Державні інспекції здійснюють у межах своїх повноважень організаційні і, головним чином, контрольні функції, що забезпечують нормальне і безпечне ведення сільськогосподарського виробництва. Вони здійснюють
- § 6. Договір банківського рахунку
органи Федерального казначейства. Відповідно до бюджетного законодавства рахунки бюджетів, а також рахунки суб'єктів Федерації і муніципальних утворень, призначених для розрахунків по операціях, що здійснюються з державними цінними паперами, ведуться Банком Росії. Комерційні банки можуть виконувати функції Банку Росії за відсутності установ Банку Росії на відповідній території або
- Стаття 201. Зловживання повноваженнями Коментар до статті 201
статтями про злочини проти інтересів служби в комерційних та інших організаціях. Розглядаючи питання про інтереси комерційних та інших організацій, слід звернути увагу на те, що в законі йдеться про законні інтереси. Тому діяння, вчинене хоча і всупереч інтересам, наприклад, комерційної організації, але інтересам незаконним, не може кваліфікуватися за ст. 201 КК РФ. Крім
- Стаття 12. Обов'язки поліції
стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
- 28.1. Сутність митної політики та митної справи
органи не вправі керувати зовнішньоторговельними відносинами, а можуть лише здійснювати їх регулювання за допомогою методів, визначених нормативно-правовими актами. Основні питання державного регулювання зовнішньоекономічних відносин визначаються за допомогою митної політики. Митна політика - це складова внутрішньої і зовнішньої політики, яка визначає зміст діяльності
- Примітки
стаття Т.Н. Нешатаєва, текстах 12 вступили в силу угод про заохочення та взаємний захист іноземних капіталовкладень даний підхід застосований в 11 з них, і тільки в найбільш ранньому Угоді з Бельгією і Люксембургом 1989 використаний режим найбільшого сприяння без одночасного надання можливості використання національного
- § 9. Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі та фінансів
статтями, обумовлена також § 2 розділу другого Конституції РФ, відповідно до якого всі закони і підзаконні акти, прийняті до набрання чинності діючої Конституції, можуть застосовуватися лише в тому випадку, якщо вони не суперечать конституційним нормам. Так само, як і в багатьох інших випадках, спільність розглянутих адміністративних проступків проявляється в порушенні правил
- 6.2. Види юридичної відповідальності
статтях, присвячених інформаційному законодавству. Цілий ряд статей як Кримінального кодексу РФ, так і КоАП РФ регламентує відповідальність за вчинення певних дій, наслідки яких можуть мати значення для інформаційних правовідносин, хоча в диспозиції про це не згадується. Видом юридичної відповідальності за порушення інформаційного законодавства є й
- Стаття 19.8. Неподання клопотань, повідомлень (заяв), відомостей (інформації) у федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи, органи регулювання природних монополій або органи, уповноважені в галузі експортного контролю
органи регулювання природних монополій, якщо подання таких клопотань і повідомлень (заяв) є обов'язковим згідно із законодавством Російської Федерації про природні монополії, подання клопотань і повідомлень (заяв), які містять завідомо недостовірні відомості, а так само порушення встановлених законодавством Російської Федерації про природні
- Стаття 28.3. Посадові особи, уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення
статтями 5.6, 5.10 - 5.12, 5.14 - 5.16, 5.22, 5.35 - 5.38, 5.40, 5.43, 5.47, 5.49, 6.8 - 6.13, 6.15, 6.16 , 6.16.1, 7.1, статтею 7.2 (в частині знищення або пошкодження свердловин державної опорної спостережної мережі, спостережних режимних створів на водних об'єктах, спеціальних інформаційних знаків, що визначають межі прибережних захисних смуг та водоохоронних зон водних об'єктів, у тому
|