Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.70. Органи, що здійснюють державний контроль за дотриманням стандартів розкриття інформації суб'єктами природних монополій та організаціями комунального комплексу


(введена Федеральним законом від 25.12.2008 N 281-ФЗ)
1. Здійснюють державний контроль за дотриманням стандартів розкриття інформації суб'єктами природних монополій та організаціями комунального комплексу федеральні органи виконавчої влади та органи виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 1 статті 19.8.1 цього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у цій статті, має право керівники здійснюють державний контроль за дотриманням стандартів розкриття інформації суб'єктами природних монополій та організаціями комунального комплексу федеральних органів виконавчої влади та органів виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, їх заступники.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.70. Органи, що здійснюють державний контроль за дотриманням стандартів розкриття інформації суб'єктами природних монополій та організаціями комунального комплексу "
  1. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  2. Стаття 6. Операції з коштами або іншим майном, що підлягають обов'язковому контролю
    стаття викладена повністю в новій редакції Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ. Основні ж зміни зводяться до наступного : обов'язковий контроль поширений на операції з грошовими коштами або іншим майном у разі, якщо хоча б однією із сторін такої операції є фізична або юридична особа, щодо якої є відомості про його участь у терористичній
  3. Стаття 12 . Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч . 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  4. 1. Правові основи інтеграції країн - учасниць Європейського союзу
    органи держав-членів безпосередньо без трансформації цих рішень в національне право держав. 3. Наділення правом приймати рішення, зазначені в п. 1 і 2, непредставницька органи, тобто органи, які з незалежних від держав міжнародних чиновників. 4. Право органу та організації на втручання у важливі питання, які стосуються внутрішньої компетенції
  5. Стаття 13. Права поліції
    стаття передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права громадян і організацій, а також які стосуються не
  6. Стаття 12. Обов'язки поліції
    органи, організації або посадовій особі, до компетенції яких належить вирішення відповідних питань, з повідомленням про це протягом 24 годин заявника; інформувати відповідні державні та муніципальні органи, організації та посадових осіб цих органів та організацій про стали відомими поліції фактах, що вимагають їх оперативного реагування (п. 1). Подібні обов'язки
  7. Стаття 2. Основні напрямки діяльності поліції
    органи внутрішніх справ РФ і входять до їх складу територіальні, в тому числі лінійні, управління (відділи, відділення) поліції, а також інші органи виконавчої влади , наділені у відповідності з федеральним законом повноваженнями щодо здійснення оперативно-розшукової діяльності. Згідно частини 2 зазначеної статті (в ред. Федерального закону від 28 грудня 2010 р. N 404-ФЗ) на органи дізнання
  8. Використовувана література
    стаття була введена внаслідок приєднання СРСР до Міжнародної Женевської конвенції від 12 вересня 1923 "Про боротьбу з розповсюдженням і торгівлею порнографічними виданнями". * (373) Див: Відомості Верховної Ради УРСР. 1972 . N 51. Ст. 1207; 1987. N 27. Ст. 961; 1974. N 29. Ст. 782; 1974. N 29. Ст. 782; 1986. N 32. Ст. 904; 1988. N 14. Ст . 2664. * (374) Див там же. 1991. N 44. Ст. 1430.
  9. § 1. Підряд
    органи чи інші організації, наділені держорганами правом розпоряджатися інвестиційними ресурсами. Поняття інвестиційних ресурсів передбачає інвестиції як у вигляді грошових коштів, так і у вигляді інших матеріальних ресурсів, наприклад, це можуть бути будівельні матеріали з державних ресурсів. Є суттєва особливість і в оплаті робіт, виконаних за державним контрактом:
  10. § 3. Державне регулювання ринку цінних паперів і саморегульовані організації професійних учасників ринку цінних паперів
    органи, повноважні видавати ліцензії, а також застосовує до порушників законодавства про цінні папери заходи адміністративної відповідальності (наприклад, у вигляді позбавлення ліцензій та відповідних приписів), направляє матеріали до органів прокуратури та суду для порушення кримінального та адміністративного переслідування, а також звертається з позовами до суду. Федеральна комісія з ринку цінних
© 2014-2022  yport.inf.ua