1. Про адміністративне затримання складається протокол, в якому зазначаються дата і місце його складання, посада, прізвище та ініціали особи, яка склала протокол, відомості про затриманого особі, час, місце і мотиви затримання. 2. Протокол про адміністративне затримання підписується посадовою особою, яка його склала, і затриманим особою. У разі, якщо затримана особа відмовляється підписати протокол, в протоколі про адміністративне затримання робиться відповідний запис. Копія протоколу про адміністративне затримання вручається затриманому особі на її прохання. (В ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 161-ФЗ)
|
- Стаття 27.4. Протокол про адміністративне затримання
протокол, в якому зазначаються дата і місце його складання, посада, прізвище та ініціали особи, яка склала протокол, відомості про затриманого особі, час, місце і мотиви затримання. 2. Протокол про адміністративне затримання підписується посадовою особою, яка його склала, і затриманим особою. У разі, якщо затримана особа відмовляється підписати протокол, в протоколі про адміністративне
- Стаття 292. Службове підроблення Коментар до статті 292
стаття має місце у випадку, коли посадова особа або державний (муніципальний) службовець здійснює вказані дії не по відношенню до офіційного документа, який є таким спочатку, незалежно від вироблених з ним дій, а "працює" зі звичайним документом, виготовляючи з нього документ офіційний. Слід враховувати, що при внесенні завідомо неправдивих відомостей в
- Стаття 303. Фальсифікація доказів Коментар до статті 303
протоколи вчинення процесуальних дій, протоколи судових засідань, додатки до протоколів вчинення процесуальних дій (схеми, карти, плани, креслення). Речовими доказами є предмети, які за своїм зовнішнім виглядом, властивостями, місцем знаходження або за іншими ознаками можуть служити засобом встановлення обставин, що мають значення для розгляду і
- Стаття 343. Порушення правил несення служби з охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки Коментар до статті 343
протоколи про адміністративні правопорушення та направляти їх до органу або посадовій особі, які уповноважені розглядати справи про адміністративні правопорушення; - здійснювати адміністративне затримання осіб, які вчинили адміністративне правопорушення, з передачею затриманих в міліцію; - затримувати і доставляти в міліцію осіб, які вчинили злочин або адміністративне
- Стаття 12. Обов'язки поліції
стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
- Стаття 13. Права поліції
стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
- Стаття 14. Затримання
протоколи допиту, огляду місця події та інші докази. Хорошим прикладом таких будуть докази, які свідчать про факти, з тих чи інших причин не підпадають під ознаки п. п. 1 - 3 ст. 91 КПК РФ. Йдеться про особу, заскочені після вчинення злочину, але випав на деякий час з поля зору переслідувачів; про показаннях потерпілого, який не є
- Стаття 27. Основні обов'язки співробітника поліції
протоколу про адміністративне правопорушення. --- Див: Постанова Федерального арбітражного суду Центрального округу від 20 квітня 2000 р. N А23- 22/14-2000-А. 2. Повноваження співробітників місцевої поліції, в тому числі оперативно-начальницького складу, ідентичні правам та обов'язкам, наданим коментованим Законом співробітникам
- Стаття 82. Режим у виправних установах і його основні вимоги
статтях кримінально-виконавчого закону, присвячених регулювання конкретних аспектів виконання покарання у вигляді позбавлення волі, а також у підзаконних нормативних правових актах, наприклад в Правилах внутрішнього розпорядку виправних установ, затверджених Наказом Міністерства юстиції РФ від 3 листопада 2005 р. N 205. Положення зазначених Правил та ст. 82 ДВК РФ складають єдиний комплекс
- Терміни затримання
протоколу адміністративного затримання можуть не збігатися за часом, оскільки в силу різних причин ця процедура може бути розпочата набагато пізніше доставляння. Однак у протоколі обов'язково має бути зафіксовано саме час доставляння, а не час початку складання протоколу. Якщо співробітник міліції, що склав протокол, відмовляється вносити необхідні виправлення, затриманий має право у
|