Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 27.5. Строки адміністративного затримання


1. Строк адміністративного затримання не повинен перевищувати три години, за винятком випадків, передбачених частинами 2 і 3 цієї статті.
2. Особа, щодо якої ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, що посягають на встановлений режим Державного кордону Російської Федерації і порядок перебування на території Російської Федерації, про адміністративне правопорушення, скоєному у внутрішніх морських водах, територіальному морі, на континентальному шельфі, у виключній економічній зоні Російської Федерації, або про порушення митних правил, у разі потреби для встановлення особи або для з'ясування обставин адміністративного правопорушення може бути піддано адміністративному затримання на термін не більше 48 годин.
3. Особа, щодо якої ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, яке тягне в якості одного із заходів адміністративного покарання адміністративний арешт, може бути піддано адміністративному затримання на термін не більше 48 годин.
4. Строк адміністративного затримання особи обчислюється з моменту доставлення відповідно до статті 27.2 цього Кодексу, а особи, яка перебуває в стані сп'яніння, з часу його витвереження.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 27.5. Строки адміністративного затримання "
  1. § 4. Відповідальність за шкоду, заподіяну актами влади
    Загальні положення. Відповідно до ст. 53 Конституції РФ кожен має право на відшкодування державою шкоди, заподіяної незаконними діями (або бездіяльністю) органів державної влади або їх посадових осіб. Зміст зазначеного права конкретизує ст. 16 ГК, що встановлює, що збитки, заподіяні громадянину чи юридичній особі в результаті незаконних дій (бездіяльності)
  2. 3. Відповідальність за шкоду, завдану незаконними діями правоохоронних та судових органів
    Особливим випадком відповідальності за шкоду, заподіяну публічною владою, є відповідальність за шкоду, заподіяну громадянину в результаті: - незаконного засудження; - незаконного притягнення до кримінальної відповідальності ; - незаконного застосування як запобіжного заходу взяття під варту або підписки про невиїзд; - незаконного притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді
  3. 9. Зобов'язання, що випливають з договору перевезення конкретного вантажу
    За договором перевезення конкретного вантажу, який носив реальний характер, тобто вважався укладеним з моменту прийняття перевізником вантажу до перевезення, перевізник був зобов'язаний доставити ввірений йому відправником вантаж до пункту призначення і видати його уповноваженій на одержання вантажу особі (одержувачу), а відправник повинен був сплатити за перевезення вантажу встановлену плату (ст. 72 Основ
  4. Стаття 61. Обставини, що пом'якшують покарання Коментар до статті 61
    У КК РФ наводяться обставини, що пом'якшують і обтяжують покарання, а не відповідальність, як це було в КК РРФСР. Це справедливо, оскільки зазначені обставини не можуть впливати на встановлення ознак злочину або самого складу злочину, але можуть істотно вплинути на призначення покарання. Наприклад, надання допомоги потерпілому при вчиненні автодорожнього
  5. Стаття 301. Незаконні затримання, взяття під варту або утримання під вартою Коментар до статті 30
    Основним об'єктом цього злочину є інтереси правосуддя. Додатковий об'єкт - інтереси особистості (конституційні свобода і недоторканність особистості). Суспільна небезпека розглядуваного злочину полягає в посяганні на найважливіші конституційні права і свободи громадян. Той факт, що особа позбавляється свободи та особистої недоторканності на підставі незаконних
  6. Стаття 7. Відповідальність громадян і посадових осіб за порушення цього Закону
    1. Залежно від характеру та тяжкості вчиненого правопорушення у сфері застосування коментованого Федерального закону громадяни можуть нести кримінальну, адміністративну, цивільно-правову, матеріальну та дисциплінарну відповідальність. 2. КоАП РФ встановлює адміністративну відповідальність за адміністративні правопорушення в галузі військового обліку (гл. 21). КК РФ передбачає
  7. Стаття 12. Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції . Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
  8. Тема 8.1. Загальна характеристика кримінального права, його норми і джерела
    Вивчення основних положень кримінального права необхідно почати з визначення його предмета, завдань, місця у вітчизняній правовій системі, специфіки його регулюючої ролі в порівнянні з раніше розглянутими галузями. З цих вихідних позицій ми зможемо із знанням справи усвідомити поняття і коло джерел кримінального права, їх зміст. А це в свою чергу дозволить в наступних параграфах розглянути
  9. Терміни затримання
    . Строк адміністративного затримання не повинен перевищувати три години, за винятком випадків (ст. 27.5 КоАП), коли особа, щодо якої ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, може бути піддано адміністративному затримання на термін не більше 48 годин: - при необхідності встановлення особи або для з'ясування обставин правопорушення при посяганні на
  10. Стаття 29.6. Строки розгляду справи про адміністративне правопорушення
    1. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в п'ятнадцятиденний строк з дня отримання суддею, органом, посадовою особою, правомочними розглядати справу, протоколу про адміністративне правопорушення та інших матеріалів справи. 2. У разі надходження клопотань від учасників провадження у справі про адміністративне правопорушення або в разі потреби в додатковому