загрузка...

трусы женские х/б
« Попередня Наступна »

Стаття 289. Нецільове використання бюджетних коштів

Нецільове використання бюджетних коштів, що виразилося в напрямку і використанні їх на цілі, що не відповідають ус-ловіям отримання зазначених коштів, певним затвердженим бюджетом, бюджетним розписом, повідомленням про бюджетні асигнувань, кошторисом доходів і витрат або іншим правовою основою їх отримання, тягне за собою накладення штрафів на керівників одержувачів бюджетних коштів відповідно до Кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення, вилучення в бес-спірному порядку бюджетних коштів, що використовуються не за цільовим призначенням, а також за наявності складу злочину кримінальні покарання, передбачені Кримінальним кодексом Російської Федерації.
(В ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
загрузка...
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 289. Нецільове використання бюджетних коштів"
  1. Стаття 15.14. Нецільове використання бюджетних коштів
    бюджетних коштів одержувачем бюджетних коштів на цілі, що не відповідають умовам їх отримання, визначеним у затвердженому бюджеті, бюджетного розпису, повідомлення про бюджетні асигнування, кошторисом доходів і витрат або в іншому документі, що є підставою для отримання бюджетних коштів, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від сорока до п'ятдесяти
  2. 56. Види порушень бюджетного законодавства
    289-306 БК РФ. При цьому існуюча редакція БК РФ не узгоджена з чинним адміністративним законодавством: наявні посилання на норми КпАП РРФСР не відповідають нормам Кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення від 30 грудня 2001 р. № 195-ФЗ (КоАП РФ). Бюджетний кодекс РФ передбачає відповідальність за такі види правопорушень: нецільове використання
  3. Стаття 285.1. Нецільове витрачання бюджетних коштів Коментар до статті 285.1
    статтями. Наприклад, на проведення поточного ремонту за рахунок зменшення запланованих витрат на придбання меблів та матеріалів, якщо це не позначилося негативно на діяльності установи. У таких випадках може наступити відповідальність посадової особи за ст. 15.14 КоАП РФ (нецільове використання бюджетних коштів), а до організації можуть бути застосовані федеральним казначейством
  4. Стаття 15.14. Нецільове використання бюджетних коштів і коштів державних позабюджетних фондів
    бюджетних коштів одержувачем бюджетних коштів на цілі, що не відповідають умовам отримання зазначених коштів, певним затвердженим бюджетом, бюджетним розписом, повідомленням про бюджетні асигнування, кошторисом доходів і витрат або іншим документом, що є підставою для отримання бюджетних коштів, якщо така дія не містить кримінально караного діяння, - тягне за собою накладення
  5. Стаття 38. Принцип адресності та цільового характе-ра бюджетних коштів
    використання.
  6. Стаття 162. Бюджетні повноваження одержувача бюджетних коштів
    використання передбачених йому бюджетних асигнувань; вносить відповідному головному розпоряднику (розпоряднику) бюджетних коштів пропозиції щодо зміни бюджетного розпису; веде бюджетний облік (забезпечує ведення бюджетного обліку); (в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) формує бюджетну звітність (забезпечує формування бюджетної звітності) і являє
  7. Стаття 34. Принцип ефективності використання бюджетних коштів
    використання бюджетних коштів означає, що при складанні та виконанні бюджетів учасники бюджетного процесу в рамках встановлених їм бюджетних повноважень повинні виходити з необхідності досягнення заданих результатів з використанням найменшого обсягу коштів (економності) і (або) досягнення найкращого результату з використанням визначеного бюджетом обсягу коштів (результативності).
  8. 55. Відповідальність за порушення бюджетного законодавства
    нецільове використання бюджетних коштів; неперерахування або несвоєчасне перерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів; несвоєчасне подання звітів та інших відомостей, пов'язаних з виконанням бюджету; несвоєчасне доведення до одержувачів бюджетних коштів повідомлень про бюджетні асигнуваннях; невідповідність бюджетного розпису закону (рішенню) про бюджет;
  9. Стаття 293. Неперерахування або несвоєчасне перерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів
    бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів, перерахування бюджетних коштів у меншому обсязі, ніж передбачено повідомленням про бюджетні асигнування, або несвоєчасне перерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів тягне за собою накладення штрафів на керівників державних органів, органів місцевого самоврядування відповідно до Кодексу України про адміністративні
  10. Стаття 160.3. Особливості оцінки ефективності використання бюджетних коштів, встановлені федераль-ними законами
    використання бюджетних коштів здійснюються з урахуванням особливостей, встановлених зазначеним у цій статті федеральним законом. 2. Оцінка ефективності використання бюджетних коштів, спрямованих на державну підтримку інноваційної діяль-ності, здійснюється з дотриманням вимог, встановлених Федеральним законом від 23 серпня 1996 року N 127-ФЗ "Про науку і державну
  11. Стаття 283. Підстави застосування заходів примусу за порушення бюджетного законодавства Російської Феде-рації
    нецільове використання бюджетних коштів; неперерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів; неповне перерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів; несвоєчасне перерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів; несвоєчасне зарахування бюджетних коштів на рахунки одержувачів бюджетних коштів; несвоєчасне подання звітів та інших
  12. Коментар до статті 15.14
    289 БК), поряд із залученням порушника до адміністративної відповідальності відповідно до коментованої статтею. Порядок безспірного списання бюджетних коштів з особових рахунків одержувачів бюджетних коштів визначено ст. 285 БК. Заходи примусу, які застосовуються органами федерального казначейства до порушників бюджетного законодавства відповідно до БК, узагальнені Інструкцією, затвердженою
  13. Стаття 166 . Виключні повноваження керуй-теля Міністерства фінансів Російської Федерації
    нецільового використання бюджетних коштів. (в ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ) До уповноваженого по федеральному бюджету переходять усі повноваження головного розпорядника, розпорядника та одержувача коштів федерального бюджету. (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 4. Втратив силу. - Федеральний закон від 07.05.2013 N 104-ФЗ. 5. Міністр фінансів має право
  14. Стаття 38.1. Принцип підвідомчості видатків бюджетів
    бюджетних коштів мають право отримувати бюджетні асигнувань та ліміти бюджетних зобов'язань тільки від головного розпорядника (розпорядника) бюджетних коштів, у віданні яких-го вони знаходяться. Головні розпорядники (розпорядники) бюджетних коштів не вправі розподіляти бюджетні асигнування та ліміти бюджет-них зобов'язань розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів, не включених до
загрузка...

загрузка...
енциклопедія  бешбармак  яловичина  кабачки  начинка