Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 30.17. Види постанов, прийнятих за результатами розгляду в порядку нагляду скарги, протесту


(введена Федеральним законом від 03.12.2008 N 240-ФЗ)
1. Рішення за результатами розгляду в порядку нагляду скарги, протесту приймається у формі постанови.
2. За результатами розгляду в порядку нагляду скарги, протесту виноситься одне з таких рішень:
1) про залишення постанови по справі про адміністративне правопорушення, рішення за результатами розгляду скарги, протесту без зміни, а скарги, протесту, розглянутих у порядку нагляду, без задоволення;
2) про зміну постанови по справі про адміністративне правопорушення, рішення за результатами розгляду скарги, протесту, якщо допущені порушення цього Кодексу та (або) закону суб'єкта Російської Федерації про адміністративні правопорушення можуть бути усунені без повернення справи на новий розгляд і при цьому не посилюється адміністративне покарання або іншим чином не погіршується становище особи, щодо якої винесено зазначені постанову, рішення;
3) про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення, рішення за результатами розгляду скарги, протесту і про повернення справи на новий розгляд у випадках істотного порушення процесуальних вимог, передбачених цим Кодексом, якщо це не дозволило всебічно, повно і об'єктивно розглянути справу;
4) про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення, рішення за результатами розгляду скарги, протесту і про припинення провадження у справі за наявності хоча б однієї з обставин, передбачених статтями 2.9, 24.5 цього Кодексу, а також при недоведеність обставин, на підставі яких були винесені зазначені постанову, рішення.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 30.17. Види постанов, прийнятих за результатами розгляду в порядку нагляду скарги, протесту "
  1. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    статтями відповідної глави. * (137) Дане питання врегульовано тільки стосовно до права на використання авторських творів, та й то лише у випадку їх входження до складу виморочність майна (п. 2 ст. 1283 ЦК). В інших випадках доля прав, що переходять до держави, залишається неясною. * (138) В принципі, вона мала бути реалізована ще до 1 січня 2008 р., так як часу для
  3. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  4. Стаття 13. Права поліції
    стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
  5. § 2. Кореляція проступків і злочинів по дореволюційному російському праву
    статтях визначеним »(ст. 262 розд. IV« Про злочини і проступки проти порядку управління »Уложення про покарання). Найбільш суворі санкції були встановлені за наступні проступки: скликання загальних зборів лікарняної каси без встановленого письмового повідомлення підлягає влади або відновлення закритого законною владою зборів (ст. 292 Статуту про покарання); непокору посадовим
  6. Стаття 52. Прокурорський нагляд
    види прокурорського нагляду: нагляд за виконанням законів федеральними міністерствами, державними комітетами, службами та іншими федеральними органами виконавчої влади, а також за відповідністю законам видаваних ними правових актів; нагляд за дотриманням прав і свобод людини і громадянина федеральними міністерствами, державними комітетами, службами та іншими федеральними
  7. 4. Відповідальність за конкретні види злочинів проти державної влади та інтересів державної служби та служби в органах самоврядування
    статтями гл. 30 Кодексу лише у випадках, спеціально встановлених відповідними статтями, зокрема, ст. 288 КК. Державними службовцями є громадяни Російської Федерації, які виконують в порядку, встановленому Федеральним законом, обов'язки з державної посади державної служби за грошову винагороду, що виплачується за рахунок коштів федерального бюджету або коштів
  8. § 2. Місцева адміністрація
    види таких управлінських структур, їх перелік встановлювався в масштабах всієї країни в нормативному порядку. Наприклад, в радянський період це робилося відповідно до Указу Президії Верховної Ради РРФСР від 1 липня 1982 "Про відділи і управліннях виконавчих комітетів крайових, обласних Рад народних депутатів, Рад народних депутатів автономних областей і автономних округів,
  9. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  10. § 4. Захист прав та інтересів підприємців у інших судових установах
    види спорів за участю юридичних осіб та громадян-підприємців: 1) спори, що виникають з цивільних правовідносин, якщо хоча б однією з сторін у спорі є громадянин, причому ці суперечки не повинні бути пов'язані з підприємницькою діяльністю даного громадянина. Маються на увазі перш за все правові відносини, що складаються у зв'язку з наданням громадянам яких-небудь послуг, виконанням