Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 32.7. Обчислення строку позбавлення спеціального права


1. Перебіг строку позбавлення спеціального права починається з дня набрання законної сили постанови про призначення адміністративного покарання у вигляді позбавлення відповідного спеціального права.
1.1. Протягом трьох робочих днів з дня набрання законної сили постанови про призначення адміністративного покарання у вигляді позбавлення відповідного спеціального права особа, позбавлена ??спеціального права, повинно здати документи, передбачені частинами 1 - 3 статті 32.6 цього Кодексу, в орган, виконуючий цей вид адміністративного покарання (у разі, якщо документи, зазначені в частині 1 статті 32.6 цього Кодексу, раніше не були вилучені відповідно до частини 3 статті 27.10 справжнього Кодексу), а в разі втрати зазначених документів заявити про це до зазначеного органу в той же термін.
(Частина 1.1 в ред. Федерального закону від 01.07.2010 N 145-ФЗ)
2. У разі ухилення особи, позбавленої спеціального права, від здачі відповідного посвідчення (спеціального дозволу) або інших документів термін позбавлення спеціального права переривається. Перебіг строку позбавлення спеціального права починається з дня здачі особою або вилучення у нього відповідного посвідчення (спеціального дозволу) або інших документів, а так само отримання органом, виконуючим цей вид адміністративного покарання, заяви особи про втрату зазначених документів.
(В ред. Федерального закону від 01.07.2010 N 145-ФЗ)
3. Перебіг строку позбавлення спеціального права в разі призначення особі, позбавленій спеціального права, адміністративного покарання у вигляді позбавлення того ж спеціального права починається з дня, наступного за днем ??закінчення строку адміністративного покарання, застосованого раніше.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 32.7. Обчислення строку позбавлення спеціального права "
  1. Стаття 32.7. Обчислення строку позбавлення спеціального права
    1. Перебіг строку позбавлення спеціального права починається з дня набрання законної сили постанови про призначення адміністративного покарання у вигляді позбавлення відповідного спеціального права. 2. У разі ухилення особи, позбавленої спеціального права, від здачі відповідного посвідчення (спеціального дозволу) або інших документів термін позбавлення спеціального права переривається. Перебіг
  2. § 3. Предмет, термін, місце і спосіб виконання
    Предмет виконання. Те майно, роботу або послугу, яку в силу зобов'язання боржник зобов'язаний передати, виконати або надати кредитору, іменують предметом виконання зобов'язання. Щоб зобов'язання вважалося належно виконаним, боржник зобов'язаний передати саме той предмет, який був передбачений. Вимоги до предмету визначаються відповідно до умов договору, встановленнями
  3. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. Causa [кауза] -
  5. 2. Договірні умови
    Договірні умови являють собою спосіб фіксації взаємних прав та обов'язків. З цієї причини, коли говорять про зміст договору в його якості правовідносини, мають на увазі права і обов'язки контрагентів. На відміну від цього зміст договору - угоди складають договірні умови. Їх фіксаціонная роль дозволила протягом певного часу широко використовувати в законодавстві та
  6. 2. Форми договірної відповідальності
    Щодо форм (заходів) цивільно - правової, і зокрема договірної, відповідальності, тобто форм вираження несприятливих наслідків у майновій сфері порушника, які є наслідком допущеного ним правопорушення, в юридичній літературі висловлені позиції, які не відрізняються визначеністю. Наведемо найбільш характерні з них. О.С. Іоффе вважає, що до заходів
  7. 1. Договір дарування за російським дореволюційному цивільному праву
    Поняття та правова природа дарування До революції 1917 р. правовідносини, пов'язані з даруванням, були предметом жвавих теоретичних дискусій. Цивільне законодавство і цивільно - правова доктрина того часу не давали чітких однозначних відповідей на питання про поняття дарування, його правовою природою, місці цього інституту в системі цивільного права. Досить сказати, що в
  8. 7. Права та обов'язки сторін
    При реальному договорі зберігання права та обов'язки сторін виникають лише після передачі речі. Інша річ - договір консенсуальний, коли відносини сторін породжуються самою угодою між ними. У такому договорі можна чітко розділити права і обов'язки, що виникли між контрагентами у зв'язку з передачею речей на зберігання, і ті, для виникнення яких необхідна передача речі. Останні
  9. III. Спеціальні види зберігання
    Загальні положення. У § 3 гл. 47 ГК виділені шість спеціальних видів зберігання. Якщо навіть додати до них і сьомий, якому присвячений § 2 зазначеної глави, цим аж ніяк не вичерпається набір договорів, які можна за такими ж підставами вважати спеціальними видами зберігання. Зупинившись саме на тих, яким присвячені § 2 і 3 гол. 47, законодавець, очевидно, враховував їх поширеність, а також
  10. 3. Договір перевезення вантажів
    Укладення договору Як вже зазначалося, в правовому регулюванні діяльності залізниць та інших перевізників, що працювали на основі концесії уряду (громадських возіїв), були яскраво виражені деякі публічно-правові елементи. Так, Загальний статут російських залізних (далі - Загальний статут) доріг передбачав, що станції повинні бути відкриті для прийому і видачі вантажів щодня, в