Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 32.9. Виконання постанови про адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземних громадян або осіб без громадянства


Постанова про адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземних громадян або осіб без громадянства виповнюється:
1) прикордонними органами - при вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 18.1, частиною 2 статті 18.4 цього Кодексу;
(в ред. Федеральних законів від 30.06.2003 N 86-ФЗ, від 07.03.2005 N 15-ФЗ)
2) федеральним органом виконавчої влади, уповноваженим на здійснення функцій щодо забезпечення встановленого порядку діяльності судів, виконання судових актів, актів інших органів і посадових осіб - при призначенні суддею іноземному громадянину чи особі без громадянства адміністративного покарання у вигляді адміністративного видворення за межі Російської Федерації у формі примусового видворення за межі Російської Федерації.
(П. 2 в ред. Федерального закону від 06.12.2011 N 410-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 32.9. Виконання постанови про адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземних громадян або осіб без громадянства"
  1. Стаття 32.9. Виконання постанови про адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземних громадян або осіб без громадянства
    Постанова про адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземних громадян або осіб без громадянства виповнюється: 1) прикордонними органами та прикордонними військами - при вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 18.1, частиною 2 статті 18.4 цього Кодексу; (в ред. Федерального закону від 30.06.2003 N 86-ФЗ) 2) органами внутрішніх справ -
  2. Стаття 12. Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
  3. Тема 3.3. Суб'єкти адміністративного права
    Загальне поняття суб'єкта адміністративного права Суб'єкт адміністративного права - це учасник суспільних відносин, що володіє певними правами і обов'язками, якими він наділений у зв'язку з необхідністю реалізації своїх життєвих потреб. В адміністративному праві його норми реалізуються громадянами, державними органами, громадськими об'єднаннями та іншими, які і є
  4. § 5. Адміністративне стягнення
    Адміністративне стягнення є передбаченої КоАП санкцією за вчинення адміністративних проступків. У Кодексі перераховано вісім видів подібних стягнень: 1) попередження; 2) штраф; 3) оплатне вилучення предмета, який став знаряддям вчинення або безпосереднім об'єктом адміністративного правопорушення; 4) конфіскація вищевказаного предмета; 5) позбавлення спеціального права,
  5. Коментар до статті 3.9
    1. Адміністративний арешт може встановлюватися і застосовуватися лише як основного адміністративного покарання. Адміністративний арешт - єдиний з видів адміністративних покарань, який обмежує свободу порушника. У разі вчинення адміністративних проступків іноземними фізичними особами відповідні правові наслідки тягне також і застосування покарання у вигляді
  6. Стаття 32.10. Порядок виконання постанови про адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземних громадян або осіб без громадянства
    1. Виконання постанови про адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства проводиться шляхом офіційної передачі іноземного громадянина або особи без громадянства представнику влади іноземної держави, на територію якого зазначена особа видворяється, або шляхом контрольованого самостійного виїзду особи, що підлягає
  7. Стаття 14. Затримання
    Коментар до статті 14 січня. Коментована глава регламентує застосування поліцією наступних заходів державного примусу: затримання; входження (проникнення) в жилі та інші приміщення, на земельні ділянки і території; оточення (блокування) ділянок місцевості, житлових приміщень, будівель та інших об'єктів; формування та ведення банків даних про громадян . Закон 1991 про міліції не
  8. Стаття 12. Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 січня. У даній статті встановлено обов'язки поліції, а в наступній статті передбачені її права. Як наголошувалося в пояснювальній записці до проекту коментованого Закону, до переліку обов'язків поліції включені функції, які не були враховані в Законі 1991 про міліції, але які міліція здійснювала у відповідності з іншими законодавчими та іншими нормативними
  9. Стаття 2. Основні напрямки діяльності поліції
    Коментар до статті 2 1. У статті визначено перелік основних напрямків діяльності поліції. Раніше подібне регулювання містилося в ст. 2 Закону 1991 про міліції в рамках визначення завдань міліції. Так, в частині 1 зазначеної статті (в ред. Федерального закону від 31 березня 1999 р. N 68-ФЗ) встановлювалося, що завданнями міліції є: забезпечення безпеки особистості; попередження
  10. Стаття 27.1. Заходи забезпечення провадження в справі про адміністративне правопорушення
    Постановою Конституційного Суду РФ від 16.06.2009 N 9-П частина 1 статті 27.1 визнана не суперечить Конституції РФ, оскільки містяться в ній положення за своїм конституційно-правовим змістом в системі чинного правового регулювання та у взаємозв'язку з пунктами 1 і 2 частини 1 статті 24.5 цього Кодексу припускають, що адміністративне затримання на строк не більше 48 годин може
© 2014-2022  yport.inf.ua