Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 32.10. Порядок виконання постанови про адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземних громадян або осіб без громадянства


1. Виконання постанови про адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства проводиться шляхом офіційної передачі іноземного громадянина або особи без громадянства представнику влади іноземної держави, на територію якого зазначена особа видворяється, або шляхом контрольованого самостійного виїзду особи, що підлягає адміністративному видворенню за межі Російської Федерації.
2. Про адміністративне видворення іноземного громадянина або особи без громадянства з пункту пропуску через державний кордон Російської Федерації повідомляються влади іноземної держави, на територію або через територію якої зазначена особа видворяється, якщо адміністративне видворення передбачено міжнародним договором Російської Федерації із зазначеним державою.
3. У разі, якщо передача особи, яка підлягає адміністративному видворенню за межі Російської Федерації, представнику влади іноземної держави не передбачена міжнародним договором Російської Федерації з зазначеною державою, адміністративне видворення особи здійснюється в місці, визначеному прикордонними органами.
(В ред. Федерального закону від 30.06.2003 N 86-ФЗ)
4. Виконання постанови про адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства оформляється у вигляді двостороннього або одностороннього акту, який долучається до постанови.
5. До адміністративного видворення за межі Російської Федерації іноземний громадянин чи особа без громадянства за рішенням суду можуть міститися у спеціальних приміщеннях, передбачених статтею 27.6 цього Кодексу.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 32.10. Порядок виконання постанови про адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземних громадян або осіб без громадянства "
  1. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  2. Тема 3.3. Суб'єкти адміністративного права
    порядок діяльності Уряду (ст. 114). Тепер такий Федеральний конституційний закон «Про Уряді Російської Федерації» прийнятий парламентом РФ і 17 грудня 1997 р. підписано Президентом РФ. Стаття 1 цього Закону встановлює, що Уряд РФ - це вищий виконавчий орган державної влади Російської Федерації. Уряд РФ є органом державної влади
  3. § 5. Адміністративне стягнення
    порядок зупинення та анулювання ліцензій регламентується КпАП. У цьому випадку анулювання ліцензії здійснюється органом, що ліцензує, а не судом, як це передбачено Федеральним законом «Про ліцензування окремих видів діяльності». При тлумаченні статей КоАП, що регламентують ліцензійні правовідносини, необхідно мати на увазі наступні обставини. 1. КоАП
  4. Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
    статтях даного Федерального закону, а також в інших федеральних законах. Під юридичними гарантіями місцевого самоврядування розуміються гарантії, закріплені в законодавстві. Основними з них є: 1. Заборона на обмеження прав місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування в Російській Федерації гарантується забороною на обмеження прав місцевого самоврядування, встановлених
  5. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    виконання даних повноважень за власним бажанням або у зв'язку з висловленням йому недовіри населенням або відчужений від зазначеної посади, не може бути висунута кандидатом на виборах, призначених у зв'язку з названим обставиною. Очевидно, що на наступних виборах даного глави муніципального освіти зазначена особа знову знаходить пасивне виборче право. 9. Несумісність
  6. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  7. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    порядок закупівлі та поставки, ціни, терміни і порядок розрахунків, майнова відповідальність сторін. До укладення договорів органами законодавчої влади РФ і суб'єктів РФ, Урядом РФ, органами виконавчої влади суб'єктів РФ у межах їх компетенції встановлюються види, розміри і порядок надання економічних та інших пільг для товаровиробників (постачальників)
  8. § 2 . Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    порядок ведення обліку доходів і витрат для юридичних осіб у формі бухгалтерського обліку, необхідно мати на увазі, що дані бухгалтерського обліку використовуються не тільки в податковому правовідносинах, вони потрібні й самому юридичній особі як для власних внутрішніх цілей (вдосконалення управлінського процесу і виробництва), так і для зовнішніх (реклама, залучення позикових коштів,
  9. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  10. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення належать і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи