Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 38.2. Принцип єдності каси

(введена Федеральним законом від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
Принцип єдності каси означає зарахування всіх касових надходжень і здійснення всіх касових виплат з єдиного рахунку бюджету, за винятком операцій з виконання бюджетів, що здійснюються відповідно до нормативними правовими актами орга-нів державної влади Російської Федерації, органів державної влади суб'єктів Російської Федерації, муніципальними правовими актами органів місцевого самоврядування за межами території відповідно Російської Федерації, суб'єкта Росій-ської Федерації, муніципального освіти, а також операцій, що здійснюються відповідно до валютного законодавства Рос-сийской Федерації.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 38.2. Принцип єдності каси "
  1. Тема 5. Правове регулювання видатків бюджетів
    Поняття бюджетних витрат. Класифікація бюджетних витрат. Принципи розподілу витрат: принцип єдності бюджетної системи Російської Федерації; принцип збалансованості бюджету; принцип результативності та ефективності використання бюджетних коштів; принцип загального покриття витрат бюджетів; принцип прозорості; принцип достовірності бюджету; принцип адресності та цільового характеру
  2. Тема 2. Бюджетна система Російської Федерації
    Бюджетне пристрій і бюджетна система Російської Федерації. Структура бюджетної системи. Федеральний бюджет. Бюджети суб'єктів Російської Федерації. Бюджет муніципального освіти. Бюджети державних і територіальних позабюджетних фондів у складі бюджетної системи. Консолідований бюджет. Принципи бюджетної системи Російської Федерації: принцип єдності бюджетної системи; принцип
  3. 31. Принципи бюджетної системи.
    1) принцип єдності бюджетної системи - єдність бюджетного законодавства РФ, принципів організації та функціонування бюджетної системи, форм бюджетної документації та звітності, бюджетної класифікації, єдиний порядок встановлення і виконання видаткових зобов'язань (ст. 29 БК РФ), 2) принцип розмежування доходів і видатків між бюджетами різних рівнів - закріплення доходів і витрат
  4. 29. Бюджетне пристрій Російської Федерації: поняття і склад. Загальна характеристика елементів бюджетного пристрої
    Бюджетне устрій країни визначається її державним устроєм. Так, для Росії як федеративної держави характерні три рівня бюджетної системи - федеральний бюджет, державні бюджети суб'єктів РФ та місцеві бюджети (в т.ч. бюджети наукоградов і ЗАТО). Всі вони є самостійними частинами бюджетної системи країни. Кожен з бюджетів служить фінансовою базою для
  5. Розділ 3. Принципи бюджетного процесу
    "Принцип" (від лат. Principium - основа, початок) - це основне, вихідне виклад небудь теорії, вчення світогляду, теоретичної програми * (1). Тобто це те, що є першоосновою якого або явища, процесу, інституту, наукового підходу і т.д. У свою чергу важливо відзначити, що принципи, закладені в основі правових інститутів, мають свої відмітні особливості,
  6. Запитання для самоконтролю
    1. Що такий бюджетний процес. 2. Скільки виділяється стадій бюджетного процесу. 3. Що таке бюджетний (фінансовий) рік та бюджетний період. 4. Що означає принцип самостійності бюджетів. 5. Що таке принцип прозорості бюджетів. 6. Що таке принцип єдності каси. 7. Якими повноваженнями в рамках бюджетного процесу наділений Президент РФ. 8. Які існують види витратних
  7. Розділ 7. Стадія виконання бюджету
    Третьою стадією бюджетного процесу є виконання бюджету. Виконання бюджету в РФ починається 1 січня і закінчується 31 грудня * (10) поточного фінансового року. В даний час в якості синоніма поняттю виконання федерального бюджету в РФ вживається термін "казначейське виконання федерального бюджету". Виконання федерального бюджету ставитися централізованого типом виконання
  8. 3.3.3. Основні принципи оподаткування і зборів, що забезпечують реалізацію і дотримання почав федералізму
    Закріплені в Конституції РФ основи федеративного устрою отримують розвиток в наступних загальних принципах оподаткування і зборів. 1. Принцип єдності податкової політики. Цей принцип розвиває встановлений Конституції РФ принцип єдності економічного простору (ч. 1 ст. 8). Це неодмінний атрибут єдиної держави з ринковою економікою, умова вільного і динамічного розвитку
  9. 5. Бюджетна система та її принципи
    Бюджетна система РФ є засновану на економічних відносинах і державному устрої РФ сукупність федерального бюджету, бюджетів суб'єктів РФ, місцевих бюджетів та бюджетів державних позабюджетних фондів, регульовану нормами права. Згідно ст. 10 БК РФ до складу бюджетної системи РФ включаються: федеральний бюджет і бюджети державних позабюджетних фондів;
  10. Стаття 19.19. Порушення законодавства про забезпечення єдності вимірювань
    (в ред. Федерального закону від 18.07.2011 N 237-ФЗ) 1. Порушення законодавства про забезпечення єдності вимірювань в частині виконання вимірювань, що належать до сфери державного регулювання забезпечення єдності вимірювань, без застосування атестованих методик (методів) вимірювань, з недотриманням вимог атестованих методик (методів) вимірювань, або недодержання встановленого порядку
  11. 2.2. Принципи бюджетної системи Російської Федерації
    Стаття 28 БК РФ закріплює перелік принципів, на яких заснована функціонування бюджетної системи Російської Федерації, тобто в основі побудови бюджетів всіх рівнів в єдину систему лежать певні вихідні початку, ідеї, що відображають специфіку бюджетної діяльності як особливого виду державного управління. Це принципи: а) єдності бюджетної системи Російської Федерації; б)
  12. Частина 2.
    Артюхин Р.Є. Реформа звітності публічно-правових утворень / / Реформи і право. 2007. N 1 С. 14-18. Артюхин Р.Є. Звітна стадія бюджетного процесу: значення і зміст / Адміністративне та фінансове право. Том 2. - М.: ЦППІ. 2007. С. 108-122. Артюхин Р.Є. Про принцип єдності каси / / БіНО: силові відомства, 2003. N 1. Болтінова О.В. Стадії бюджетного процесу в зарубіжних країнах:
  13. § 1. Поняття і принципи муніципальної служби.
    Муніципальна служба - це професійна діяльність, яка здійснюється на постійній основі на муніципальної посади, не є виборною. Таким чином, депутати, члени виборного органу місцевого самоврядування, виборні посадові особи місцевого самоврядування муніципальними службовцями не є. Правове регулювання муніципальної служби, включаючи вимоги до муніципальних
  14. Стаття 23.52. Органи стандартизації, метрології та сертифікації
    1. Органи стандартизації, метрології та сертифікації розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 3 статті 19.19 справжнього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) головний державний інспектор Російської Федерації з нагляду за державними стандартами і
  15. 11.2. Принципи державної цивільної служби
    Принципи цивільної служби: 1) пріоритет прав і свобод людини і громадянина; 2) єдність правових та організаційних основ федеральної цивільної служби та цивільної служби суб'єктів РФ; 3) рівний доступ громадян, які володіють державною мовою РФ, до громадянської службі та рівні умови проходження незалежно від статі, раси, національності, походження, майнового і
  16. 20. Бюджетна класифікація
    Бюджетна класифікація РФ - це систематизована угруповання доходів і видатків бюджетів всіх рівнів бюджетної системи РФ за однорідними ознаками, а також джерел фінансування дефіцитів цих бюджетів, що визначається природою державного бюджету, використовувана для складання і виконання бюджетів і забезпечує порівнянність показників бюджетів усіх рівнів з бюджетною системою
  17. 11.1.1. Прибутковий податок з фізичних осіб
    В даний час податок стягується на підставі Закону РФ від 7 грудня 1991 р. № 1998-1 «Про прибутковий податок з фізичних осіб». Цей податок традиційно є центральним серед податків з населення. Прибутковий податок - державний податок, що стягується на всій території країни за єдиними ставками. Чинне законодавство не передбачає встановлення місцевих прибуткових податків. Велика
  18. Контрольні тести
    Оберіть правильний або найбільш повну відповідь. 1. Фінансова автономія місцевих і регіональних органів влади та управління повинна бути забезпечена: а) в унітарних державах, б) в федеративних державах; в) в унітарних і федеративних державах. 2. Основні принципи системи доходів органів місцевого самоврядування: а) достатність, універсальність, автономність, б)
  19. 28. Федеративний устрій Росії
    Росія - федеративна держава. Федералізм - одна з основ конституційного ладу Росії і конституційна основа історично сформованого державного єдності народів Російської Федерації. Згідно ст. 5 Конституції РФ Російська Федерація складається з республік, країв, областей, міст федерального значення, автономної області, автономних округів. До складу Російської Федерації входять
  20. § 20. Принципи бюджетної системи Російської Федерації
    В основі побудови бюджетної системи лежать як загальні прин ципи, властиві фінансовій системі, так і спеціальні, кото риє властиві тільки бюджетну систему держави. Спеці альні принципи носять економіко-правовий характер, посколь ку в них укладені не тільки економічні критерії бюджет них відносин, а й певні правові аспекти діяч ності органів
© 2014-2022  yport.inf.ua