Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 5.18. Незаконне використання грошових коштів кандидатом, виборчим об'єднанням, виборчим блоком, ініціативної групою з проведення референдуму, іншою групою учасників референдуму


(в ред. Федерального закону від 04.07.2003 N 94-ФЗ)
Використання кандидатом, виборчим об'єднанням, виборчим блоком, ініціативної групою з проведення референдуму, іншою групою учасників референдуму при фінансуванні своєї виборчої кампанії або кампанії референдуму грошових засобів крім коштів власного виборчого фонду, фонду референдуму, якщо ці дії не містять кримінально караного дії, чи перевищення встановлених законом граничних розмірів витрачання коштів виборчого фонду, фонду референдуму, або витрачання грошових коштів виборчого фонду, фонду референдуму на непередбачений законом мети, а так само використання коштів, що надійшли до виборчого фонду, фонд референдуму з порушенням законодавства про вибори і референдумах, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на кандидата, на обличчя, є кандидатом, на особу, обрану депутатом, на уповноваженого представника з фінансових питань ініціативної групи з проведення референдуму, іншої групи учасників референдуму в розмірі від двадцяти до двадцяти п'яти мінімальних розмірів оплати праці; на виборче об'єднання або виборчі об'єднання, що входять (входили) до виборчого блоку, - від трьохсот до однієї тисячі мінімальних розмірів оплати праці.
Примітка. Адміністративний штраф, що накладається на виборчі об'єднання, що входять (входили) до виборчого блоку, стягується з них в рівних частках в межах суми штрафу, зазначеної у цій статті.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 5.18. Незаконне використання грошових коштів кандидатом, виборчим об'єднанням, виборчим блоком, ініціативної групою з проведення референдуму, іншою групою учасників референдуму "
  1. Стаття 141.1. Порушення порядку фінансування виборчої кампанії кандидата, виборчого об'єднання, виборчого блоку, діяльності ініціативної групи з проведення референдуму, іншої групи учасників референдуму --- --- З 6 серпня 2011 слова "виборчого блоку" будуть виключені. Федеральний закон від 21 липня 2005 р. N 93-ФЗ. Коментар до статті 141.1
    незаконну фінансову (матеріальну) допомогу у великих розмірах, використовує при цьому відповідний спосіб (ч. 1 ст. 141.1 КК РФ) або використовує, витрачає її (ч. 2 ст. 141.1 КК РФ), і бажає виконати ці дії. Обов'язковою ознакою суб'єктивної сторони злочину за ч. 1 даної статті є спеціальні цілі: 1) досягнення певного результату на виборах (референдумі);
  2. Стаття 142. Фальсифікація виборчих документів, документів референдуму Коментар до статті 142
    статтями про злочини проти здоров'я людини необхідна у випадках заподіяння шкоди здоров'ю середньої тяжкості при обтяжуючих обставинах або тяжкої шкоди здоров'ю. Під загрозою застосування насильства розуміється психічний вплив на людину, що дозволяє створити враження про реальну можливість застосувати до нього насильство. Як альтернатива способом вчинення злочину
  3. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  4. Стаття 13. Права поліції
    стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
  5. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    незаконну. Серед необгрунтовано вводяться обмежень виборчого права: вказівка на необхідність володіння вищою освітою, багаторічним досвідом господарсько-управлінської діяльності для претендентів на посади голів муніципальних утворень і т.п. Гарантії принципу загального виборчого права. Законодавство передбачає ряд гарантій, покликаних забезпечити чітке
  6. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    незаконність, а й з будь-яких інших підстав, наприклад з причини їх неефективності, недоцільність і т.п. Це означає (враховуючи той факт, що невиконання делегованих повноважень - підстава відповідальності органу місцевого самоврядування), що орган місцевого самоврядування "вбудовується" в досить жорстку "зв'язку" з органами державної влади при реалізації державних
  7. Стаття 183 . Незаконні отримання та розголошення відомостей, що становлять комерційну, податкову або банківську таємницю Коментар до статті 183
    стаття передбачає кримінальну відповідальність за вчинення двох діянь, які відрізняються один від одного об'єктивною стороною і суб'єктом злочину. Об'єкт злочину - встановлений порядок поводження з відомостями, що становлять комерційну, податкову або банківську таємницю. Федеральний закон від 29 липня 2004 р. N 98-ФЗ "Про комерційну таємницю" в ст. 3 визначає, що комерційна
  8. Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
    стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права, йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт, що встановлює
  9. Стаття 28. Основні права співробітника поліції
    незаконно на співробітника поліції покладено якась обов'язок або його незаконно притягнуто до будь-якої відповідальності. 19. Співробітники поліції можуть оскаржити не тільки вищеназвані дії (рішення), але й послужила підставою для здійснення дій (прийняття рішень) інформацію або те й інше одночасно. 20. Зазвичай співробітник поліції повинен звертатися за захистом своїх
  10. 8.2. Адміністративно-правовий статус об'єднань громадян
    стаття 24 «Господарська та інша комерційна діяльність» зобов'язує об'єднанням громадян вести бухгалтерський облік, статистичну звітність, реєструватися в органах державної податкової інспекції та вносити до бюджету платежі у порядку і розмірах, передбачених законодавством. Крім цього, легалізована громадська організація, яка виступила засновником, постійним
© 2014-2022  yport.inf.ua