(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Бюджетна класифікація Російської Федерації є угрупованням доходів, витрат і джерел фінансування де-фіціта бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, використовуваної для складання і виконання бюджетів, складання бюджетної звітності, що забезпечує порівнянність показників бюджетів бюджетної системи Російської Федерації. Положення пункту 2 статті 18 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносин, метушні-Розкаюваний при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). 2. Визначення принципів призначення, структури, порядку формування та застосування кодів бюджетної класифікації Росій-ської Федерації, а також привласнення кодів складовим частинам бюджетної класифікації Російської Федерації, які відповідно до цього Кодексу є єдиними для бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, здійснюються Міністерством фінансів Російської Федерації. (В ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ)
|
- Стаття 29. Принцип єдності бюджетної системи Російської Федерації
(в ред. Федерального закону від 20.08.2004 N 120-ФЗ) Принцип єдності бюджетної системи Російської Федерації означає єдність бюджетного законодавства Російської Феде-рації, принципів організації та функціонування бюджетної системи Російської Федерації, форм бюджетної документації і бюд-житній звітності, бюджетної класифікації бюджетної системи Російської Федерації, санкцій за порушення
- Стаття 19. Склад бюджетної класифікації Рос-сийской Федерації
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Бюджетна класифікація Російської Федерації включає: класифікацію доходів бюджетів; класифікацію видатків бюджетів; класифікацію джерел фінансування дефіцитів бюджетів ; класифікацію операцій публічно-правових утворень (далі - класифікація операцій сектора державного
- Контрольні питання і завдання
1. Що є основою бюджетної системи Російської Федера ції? 2. Охарактеризуйте структуру бюджетної системи. 3. Які принципи лежать в основі побудови бюджетної системи Російської Федерації? 4. Що включає в себе термін «бюджетні повноваження»? 5. Які бюджетні повноваження закріплені за Російською Федера цією? 6. Які бюджетні права (повноваження) суб'єктів
- Тема 2. Бюджетна система Російської Федерації
Бюджетне пристрій і бюджетна система Російської Федерації. Структура бюджетної системи. Федеральний бюджет. Бюджети суб'єктів Російської Федерації. Бюджет муніципального освіти. Бюджети державних та територіальних позабюджетних фондів у складі бюджетної системи. Консолідований бюджет. Принципи бюджетної системи Російської Федерації: принцип єдності бюджетної системи; принцип
- 20. Бюджетна класифікація
Бюджетна класифікація РФ - це систематизована угруповання доходів і видатків бюджетів всіх рівнів бюджетної системи РФ за однорідними ознаками, а також джерел фінансування дефіцитів цих бюджетів, що визначається природою державного бюджету, використовувана для складання і виконання бюджетів та забезпечує порівнянність показників бюджетів усіх рівнів з бюджетною системою
- Стаття 264.3. Формування звітності про використан-нении консолідованого бюджету і бюджетів державного-ських позабюджетних фондів
1. Фінансові органи міських і сільських поселень представляють бюджетну звітність у фінансовий орган муніципального району. Фінансовий орган муніципального району представляє бюджетну звітність про виконання консолідованого бюджету му-муніципальні району у фінансовий орган суб'єкта Російської Федерації. Фінансовий орган міського округу або внутрішньоміської території міста
- Стаття 164. Учасники бюджетного процесу на федеральному рівні
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) (в ред. Федерального закону від 28.12.2004 N 182-ФЗ) Учасниками бюджетного процесу на федеральному рівні є: (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Президент Російської Федерації; Державна Дума Федеральних Зборів Російської Федерації; Рада Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації; Уряд
- Стаття 7. Бюджетні повноваження Російської Федерації
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) До бюджетних повноважень Російської Федерації належать: встановлення загальних принципів організації та функціонування бюджетної системи Російської Федерації, основ бюджетного процесу і міжбюджетних відносин; визначення засад складання і розгляду проектів бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, затвердження та виконання бюджетів
- Стаття 168.1. Поняття тимчасової фінансової адмініст-рації
Тимчасова фінансова адміністрація - федеральний орган виконавчої влади (виконавчий орган державної вла -сти суб'єкта Російської Федерації), уповноважений Урядом Російської Федерації (вищим виконавчим органом державної влади суб'єкта Російської Федерації) підготовляти й здійснювати заходи з відновлення платоспроможності суб'єктів незалежно єкта Російської Федерації
- Стаття 267. Фінансовий контроль, здійснюваний Федеральним казначейством
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Федеральне казначейство здійснює контроль за: неперевищенням лімітів бюджетних зобов'язань, розподілених головними розпорядниками (розпорядниками) коштів Феде-рального бюджету між нижчестоящими розпорядниками та одержувачами коштів федерального бюджету, над затвердженими їм ліміти тами бюджетних зобов'язань; неперевищенням бюджетних
- Стаття 283. Підстави застосування заходів примусу за порушення бюджетного законодавства Російської Феде-рації
(в ред. Федерального закону від 27.12.2005 N 197-ФЗ) Підставами застосування заходів примусу за порушення бюджетного законодавства Російської Федерації є: невиконання закону (рішення) про бюджет; нецільове використання бюджетних коштів; неперерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів; неповне перерахування бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів;
- § 17. Джерела бюджетного права
До джерел бюджетного права належать норми Конститу ції Російської Федерації, бюджетне законодавство і під законні нормативні акти. У Конституції Російської Федера ції встановлюються загальні положення та принципи бюджетного устрою держави. Так, ст. 71, 72 визначають компетенцію Російської Федерації і сферу спільної діяльності Рос сийской Федерації і її
- Тема 9. Бюджетний контроль
Поняття бюджетного контролю. Цілі і завдання бюджетного контролю. Об'єкти і суб'єкти бюджетного контролю. Класифікація бюджетного контролю. Органи бюджетного контролю. Рахункова палата як орган бюджетного контролю. Форми і методи бюджетного контролю (перевірка, обстеження, аналіз, нормативна перевірка, техніко-економічні розрахунки). Ревізія - основна форма бюджетного контролю. Акт ревізії.
- Стаття 168.6. Порядок виконання бюджету суб'єкта Російської Федерації (місцевого бюджету) та здійснення контролю за його виконанням при введенні тимчасової фінансовим-вої адміністрації
1. Тимчасова фінансова адміністрація здійснює фінансовий контроль за виконанням бюджету суб'єкта Російської Феде-рації (місцевого бюджету), включаючи контроль за використанням бюджетних коштів головними розпорядниками, розпорядниками та одержувачі бюджетних коштів , а також одержувачами державних (муніципальних) гарантій. Положення пункту 2 статті 168.6 (у редакції Федерального
- Тема 5. Правове регулювання видатків бюджетів
Поняття бюджетних витрат. Класифікація бюджетних витрат. Принципи розподілу витрат: принцип єдності бюджетної системи Російської Федерації; принцип збалансованості бюджету; принцип результативності та ефективності використання бюджетних коштів; принцип загального покриття витрат бюджетів; принцип прозорості; принцип достовірності бюджету; принцип адресності та цільового характеру
- Стаття 264.11. Розгляд та затвердження річного-го звіту про виконання федерального бюджету Державним про-кої Думою
1. При розгляді звіту про виконання федерального бюджету Державна Дума заслуховує: доповідь міністра фінансів про виконання федерального бюджету; доповідь Голови Рахункової палати Російської Федерації про укладення Рахункової палати Російської Федерації на річний от-чет про виконання федерального бюджету. За пропозицією Голови Державної Думи або за власною ініціативою
- Стаття 35. Принцип загального (сукупного) покриття витрат бюджетів
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Принцип загального (сукупного) покриття витрат бюджетів означає, що витрати бюджету не можуть бути пов'язані з певними доходами бюджету та джерелами фінансування дефіциту бюджету, якщо інше не передбачено законом (рішенням) про бюджет в частині, що стосується: субвенцій і субсидій, отриманих з інших бюджетів бюджетної системи Російської
- Стаття 242.4. Виконання судових актів, передба-чає звернення стягнення на кошти бюджету суб'єкта Російської Федерації за грошовими зобов'язаннями казенних установ суб'єкта Російської Федерації
(в ред. Федерального закону від 08.05.2010 N 83-ФЗ) 1. Виконавчий документ, що передбачає звернення стягнення на кошти бюджету суб'єкта Російської Федерації за грошовими зобов'язаннями його казенної установи - боржника, надсилається судом на прохання стягувача або самим стягувачем вме-сте з документами, зазначеними у пункті 2 статті 242.1 цього Кодексу, в орган, який здійснює
- § 24 . Порядок формування видатків бюджетів
У структурі бюджетів бюджетної системи Російської Феде рації витрати займають більшу частину, ніж доходи, оскільки виконання різноманітних завдань і функцій держави та місць ного самоврядування здійснюється в першу чергу посред ством витрачання грошових коштів . Бюджетним кодексом Рос сийской Федерації регламентуються загальні положення про рас ходах бюджетів, які
|