1. До повноважень органів місцевого самоврядування щодо водних об'єктів, що знаходяться у власності муніципальних утворень, належать: 1) володіння, користування, розпорядження такими водними об'єктами; 2) здійснення заходів щодо запобігання негативного впливу вод і ліквідації його наслідків; 3) здійснення заходів з охорони таких водних об'єктів; 4) встановлення ставок плати за користування такими водними об'єктами, порядку розрахунку і справляння цієї плати. 2. До повноважень органів місцевого самоврядування муніципальних районів, міських округів в галузі водних відносин, крім повноважень власника, передбачених частиною 1 цієї статті, належить встановлення правил використання водних об'єктів загального користування, розташованих на територіях муніципальних утворень, для особистих і побутових потреб. 3. До повноважень органів місцевого самоврядування міських, сільських поселень, міських округів в галузі водних відносин, крім повноважень власника, передбачених частиною 1 цієї статті, належить надання громадянам інформації про обмеження водокористування на водних об'єктах загального користування, розташованих на територіях муніципальних освітньої-ний.
|
- Стаття 55. Основні вимоги до охорони водних об'єктах-тов
1. Власники водних об'єктів здійснюють заходи з охорони водних об'єктів, запобігання їх забруднення, засо-ренію і виснаження вод, а також заходи з ліквідації наслідків зазначених явищ. Охорона водних об'єктів, що знаходяться в федераль-ної власності, власності суб'єктів Російської Федерації, власності муніципальних утворень, здійснюється испол-Передачі органами
- Стаття 302. Порушення заборони на розміщення бюджетних коштів на банківських депозитах або передачу їх у довірче управління
Розміщення бюджетних коштів на банківських депозитах або передача їх у довірче управління з порушенням порядку, установлених цим Кодексом, тягне за собою накладення штрафів на керівників державних органів, органів місцевого само-врядування відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, вилучення в безспірному порядку розміщених (переданий-них) бюджетних коштів,
- Стаття 11. Повноваження органів місцевого самоврядування в галузі земельних відносин
1. До повноважень органів місцевого самоврядування в галузі земельних відносин належать резервування земель, вилучення, у тому числі шляхом викупу, земельних ділянок для муніципальних потреб, встановлення з урахуванням вимог законодавства Російської Федерації правил землекористування і забудови територій міських і сільських поселень, територій інших муніципальних утворень, розробка і
- Стаття 40. Захист конкуренції в області вико-вання водних об'єктів
(в ред. Федерального закону від 14.07.2008 N 118-ФЗ) 1. Забороняються монополістична діяльність та недобросовісна конкуренція в галузі використання водних об'єктів. 2. Федеральним органам виконавчої влади, органам державної влади суб'єктів Російської Федерації, органам ме-стного самоврядування, іншим здійснює функції зазначених органів органам або організаціям забороняється
- Стаття 25. Повноваження органів державної влади суб'єктів Російської Федерації в галузі водних відносин
До повноважень органів державної влади суб'єктів Російської Федерації в галузі водних відносин відносяться: 1) володіння, користування, розпорядження водними об'єктами, що знаходяться у власності суб'єктів Російської Федера -ції; 2) встановлення ставок плати за користування водними об'єктами, що знаходяться у власності суб'єктів Російської Федеративної-ції, порядку розрахунку і справляння такої
- Стаття 7. Учасники водних відносин
1. Учасниками водних відносин є Російська Федерація, суб'єкти Російської Федерації, муніципальні освітньої-ня, фізичні особи, юридичні особи. 2. Від імені Російської Федерації, суб'єктів Російської Федерації, муніципальних утворень у водних відносинах виступила-пают відповідно органи державної влади Російської Федерації, органи державної влади суб'єктів Російської
- Стаття 24. Повноваження органів державної влади Російської Федерації в галузі водних відносин
До повноважень органів державної влади Російської Федерації в галузі водних відносин відносяться: 1) володіння, користування, розпорядження водними об'єктами, що знаходяться у федеральній власності; 2) розроблення , затвердження та реалізація схем комплексного використання і охорони водних об'єктів і внесення змін в ці схеми; 3) здійснення федерального державного нагляду в
- Стаття 29. Басейнові ради
1. З метою забезпечення раціонального використання і охорони водних об'єктів створюються басейнові ради, здійснюють розробку рекомендацій у галузі використання і охорони водних об'єктів у межах басейнового округу. 2. Рекомендації басейнових рад враховуються при розробці схем комплексного використання і охорони водних об'єктах-тов. 3. До складу басейнових рад входять
- Стаття 39. Права і обов'язки власників вод-них об'єктів, водокористувачів при використанні водних об'єктів
1. Власники водних об'єктів, водокористувачі при використанні водних об'єктів мають право: 1) самостійно здійснювати використання водних об'єктів; 2) здійснювати будівництво гідротехнічних та інших споруд на водних об'єктах; 3) користуватися іншими передбаченими цим Кодексом, іншими федеральними законами правами. 2. Власники водних об'єктів, водокористувачі при
- Стаття 50. Використання водних об'єктів для рек-реаціонних цілей
1. Використання водних об'єктів для рекреаційних цілей (відпочинку, туризму, спорту) здійснюється з урахуванням правил вико-вання водних об'єктів, встановлюваних органами місцевого самоврядування відповідно до статті 6 цього Кодексу. 2. Проектування, будівництво, реконструкція, введення в експлуатацію та експлуатація будівель, споруд, будівель для рекреа-ційних цілей, в тому числі для
- Стаття 7.1. Водогосподарські заходи та ме-ропріятія з охорони водних об'єктів
(введена Федеральним законом від 14.07.2008 N 118-ФЗ) 1. Водогосподарські заходи та заходи з охорони водних об'єктів, що перебувають у державній або муниципаль-ної власності, здійснюються органами державної влади, органами місцевого самоврядування в межах їх повноважень відповідно до статей 24 - 27 цього Кодексу або особами, які використовують водні об'єкти в
- Стаття 30. Державний моніторинг водних об'єктів
1. Державний моніторинг водних об'єктів являє собою систему спостережень, оцінки і прогнозу змін перебуваючи-ня водних об'єктів, що знаходяться у федеральній власності, власності суб'єктів Російської Федерації, власності муни-ціпальних утворень, власності фізичних осіб, юридичних осіб. 2. Державний моніторинг водних об'єктів є частиною державного
- Стаття 53. Використання водних об'єктів для забезпечення пожежної безпеки
1. Забір (вилучення) водних ресурсів для гасіння пожеж допускається з будь-яких водних об'єктів без будь-якого дозволу, безкоштовно і в необхідній для ліквідації пожеж кількості. 2. Використання водних об'єктів, призначених для забезпечення пожежної безпеки, для інших цілей
- Стаття 38. Види водокористування
1. Виходячи з умов надання водних об'єктів у користування водокористування поділяється на: 1) спільне водокористування; 2) відокремлений водокористування. 2. Відокремлений водокористування може здійснюватися на водних об'єктах або їх частинах, що знаходяться у власності фізич-них осіб, юридичних осіб, водних об'єктах або їх частинах, що перебувають у державній або муніципальній
- Стаття 42. Основні вимоги до використання водних об'єктів
1. При проектуванні, будівництві, реконструкції та експлуатації гідротехнічних споруд повинні передбачатися і своєчасно здійснюватися заходи з охорони водних об'єктів, а також водних біологічних ресурсів та інших об'єктів жи-вотного і рослинного світу. (В ред. Федерального закону від 14.07.2008 N 118-ФЗ) 2. При використанні водних об'єктів, що входять в водогосподарські
- Стаття 51. Використання водних об'єктів для це-лей полювання
(в ред. Федерального закону від 28.12.2010 N 420-ФЗ) Використання водних об'єктів для цілей полювання здійснюється відповідно до водним законодавством і законодавством в області полювання і збереження мисливських
- Стаття 23.23. Органи, що здійснюють федеральний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів
(в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ) 1. Органи, що здійснюють федеральний державний контроль і нагляд за використанням та охороною водних об'єктів, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (в частині знищення або пошкодження спостережних режимних створів на водних об'єктах, що підлягають федеральному державному
- Стаття 51.1. Використання водних об'єктів для це-лей рибальства
(введена Федеральним законом від 28.12.2010 N 420-ФЗ) Використання водних об'єктів рибогосподарського значення для цілей рибальства здійснюється відповідно до законодавства про рибальство та збереження водних біологічних
|