Головна
ГоловнаПриродоресурсове, аграрне, екологічне правоАграрне право → 
« Попередня Наступна »
Державна дума РФ. Земельний Кодекс Російської Федерації, 2001 - перейти до змісту підручника

Стаття 34. Порядок надання громадянам земельних ділянок, що перебувають у державній або муніципальній власності, для цілей, не пов'язаних з будівництвом


1. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані забезпечити управління і розпорядження земельними ділянками, що перебувають у їх власності та (або) у веденні, на принципах ефективності, справедливості, публічності, відкритості та прозорості процедур надання таких земельних ділянок. Для цього зазначені органи зобов'язані:
прийняти акт, що встановлює процедури та критерії надання таких земельних ділянок, у тому числі порядок розгляду заявок та прийняття рішень. Розгляду підлягають усі заявки, які надійшли до певного зазначеними процедурами терміну. Не допускається встановлення пріоритетів і особливих умов для окремих категорій громадян, якщо інше не встановлено законом;
уповноважити на управління та розпорядження земельними ділянками та іншою нерухомістю спеціальний орган;
забезпечити підготовку інформації про земельні ділянки, які надаються громадянам та юридичним особам на певному праві та передбачених умовах (за плату або безкоштовно), і завчасну публікацію такої інформації.
2. Громадяни, зацікавлені в наданні або передачу земельних ділянок у власність або в оренду із земель, що перебувають у державній або муніципальній власності, для цілей, не пов'язаних з будівництвом, подають заяви до виконавчого органу державної влади або орган місцевого самоврядування, передбачені статтею 29 цього Кодексу.
3. У зазначеному в пункті 2 цієї статті заяві повинні бути визначені мета використання земельної ділянки, його передбачувані розміри і місце розташування, испрашиваемое право на землю.
4. Орган місцевого самоврядування на підставі зазначеного в пункті 2 цієї статті заяви чи звернення виконавчого органу державної влади, передбаченого статтею 29 цього Кодексу, з урахуванням зонування територій в місячний термін з дня надходження зазначених заяви або звернення стверджує і видає заявнику схему розташування земельної ділянки на кадастровому плані або кадастровій карті відповідній території. Заявник забезпечує за свій рахунок виконання щодо земельної ділянки кадастрових робіт та звертається із заявою про здійснення державного кадастрового обліку цієї земельної ділянки в порядку, встановленому Федеральним законом "Про державний кадастр нерухомості".
(В ред. Федерального закону від 13.05.2008 N 66-ФЗ)
5. Виконавчий орган державної влади або орган місцевого самоврядування, передбачені статтею 29 цього Кодексу, у двотижневий термін з дня подання кадастрового паспорта испрашиваемого земельної ділянки приймає рішення про надання цієї земельної ділянки у власність за плату або безкоштовно або про передачу в оренду земельної ділянки заявнику, зазначеному в пункті 4 цієї статті, і направляє йому копію такого рішення з додатком кадастрового паспорта цієї земельної ділянки.
(В ред. Федерального закону від 13.05.2008 N 66-ФЗ)
6. Договір купівлі-продажу або оренди земельної ділянки укладається у тижневий термін з дня прийняття зазначеного у пункті 5 цієї статті рішення.
(В ред. Федерального закону від 13.05.2008 N 66-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 34. Порядок надання громадянам земельних ділянок, що перебувають у державній або муніципальній власності, для цілей, не пов'язаних з будівництвом"
  1. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    порядок закупівлі та поставки, ціни, терміни і порядок розрахунків, майнова відповідальність сторін. До укладення договорів органами законодавчої влади РФ і суб'єктів РФ, Урядом РФ, органами виконавчої влади суб'єктів РФ у межах їх компетенції встановлюються види, розміри і порядок надання економічних та інших пільг для товаровиробників (постачальників)
  2. § 6 . Похідні підстави набуття права власності
    порядок викупу та продажу цього майна регулюється ст. 279-282 і 447-449 ЦК. При визначенні законності вилучення майна потрібно керуватися ч. 3 ст. 35 Конституції РФ. У всіх випадках примусового вилучення майна власник має право наполягати на його попереднього і рівноцінного відшкодування. Підстави, умови та порядок відшкодування встановлені в ст. 49, 55, 57, 63 ЗК. Власнику
  3. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини , тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  4. § 2. Елементи договору оренди
    порядок визначення уповноважених органів, як правило, встановлений щодо державної власності суб'єктів Федерації. Участь муніципальних утворень в орендних правовідносинах здійснюється через органи місцевого самоврядування (ст. 14, 34-37, 51 Федерального закону від 6 жовтня 2003 р. "Про загальні принципи організації місцевого самоврядування в Російській Федерації" * (165) (з ізм. Та
  5. § 4. Підстави виникнення житлових правовідносин
    стаття породжує ілюзію того, що право спільної часткової власності на спільне майно у багатоквартирному будинку виникає автоматично одночасно з набуттям по тому чи іншому підставі права власності на окреме житлове приміщення в будинку. Тим часом насправді цього статися в принципі не може, якщо взяти до уваги закріплення самим же ЦК та іншими законами вимоги,
  6. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ЦК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) В строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  7. § 3. Особливості успадкування та іншого посмертного переходу окремих видів майна
    стаття не стосується випадків успадкування кількома особами права довічного успадкованого володіння ділянкою. Це сумнів тільки підсилює наступне: a) de lege lata у випадку з правом власності на ділянку об'єктом спадкування є сама ділянка, а у випадку з правом довічного успадкованого володіння ділянкою об'єкт спадкування - дане право (ст. 1181 ЦК); b) цивільному
  8. § 2. Оформлення спадкових прав і розділ спадщини
    порядок видачі свідоцтва про право на спадщину передбачений і при переході відумерлого майна в порядку спадкування до Російської Федерації (ст. 1151 ЦК). Особливістю оформлення свідоцтва в даному випадку є те, що держава не зобов'язана доводити факт прийняття спадщини (п. 1 ст. 1152 ЦК). Правом на отримання свідоцтва про право на спадщину на відумерле майно наділений
  9. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    статтями відповідної глави. * (137) Дане питання врегульовано тільки стосовно до права на використання авторських творів, та й то лише у випадку їх входження до складу виморочність майна (п. 2 ст. 1283 ЦК). В інших випадках доля прав, що переходять до держави, залишається неясною. * (138) В принципі, вона мала бути реалізована ще до 1 січня 2008 р., так як часу для
  10. 1. Поняття договору оренди земельної ділянки
    порядок діє до розмежування права власності на земельні ділянки між Російською Федерацією, її суб'єктами та муніципальними утвореннями (див.: Федеральний закон від 17 липня 2001 р. N 101-ФЗ "Про розмежування державної власності на землю "/ / Відомості Верховної. 2001. N 30. Ст. 3060). Ряд особливостей розпорядження земельними ділянками, що перебувають у публічній власності, встановлений
© 2014-2022  yport.inf.ua