1. Порушення встановлених в територіальному морі та у внутрішніх морських водах Російської Федерації, в російській частині вод прикордонних річок, озер та інших водойм правил обліку, зберігання, виходу з пунктів базування і повернення в пункти базування, перебування на воді (на льоду) російських маломірних самохідних і несамохідних (надводних і підводних) судів (коштів) або засобів пересування по льоду - тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від трьох до п'яти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці. 2. Ведення в територіальному морі та у внутрішніх морських водах Російської Федерації, в російській частині вод прикордонних річок, озер та інших водойм промисловий, дослідницької, вишукувальної та іншої діяльності без дозволу (повідомлення) прикордонних органів і прикордонних військ або з дозволу (з повідомленням) таких органів і військ, але з порушенням умов такого дозволу (повідомлення) - (в ред. Федерального закону від 30.06.2003 N 86-ФЗ) тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від трьох до п'яти мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією знарядь вчинення і предмета адміністративного правопорушення або без такої; на посадових осіб - від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією знарядь вчинення і предмета адміністративного правопорушення або без такої; на юридичних осіб - від п'ятдесяти до ста мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією знарядь вчинення і предмета адміністративного правопорушення або без такої.
|
- § 2. Види джерел МПП
стаття і окремі положення деяких інших розділів Закону являють собою нормативний масив, що був у відповідних розділах Основ цивільного законодавства 1961 і 1991 рр.., А також цивільних кодексах союзних республік, зокрема ЦК УРСР 1964 р., що стосується МПП, проте істотно доповнений новими колізійними принципами та правовими рішеннями сучасного характеру.
- Терміни затримання
порушенні, може бути піддано адміністративному затримання на термін не більше 48 годин: - при необхідності встановлення особи або для з'ясування обставин правопорушення при посяганні на встановлений режим Державної кордону РФ і порядок перебування на території Російської Федерації, а також вчиненого у внутрішніх морських водах, територіальному морі, на континентальному
- 13.9. Режим охорони Державного кордону Російської Федерації
порушенням зазначених правил. Правилами утримання Державного кордону регулюється порядок установки, збереження та підтримки в справному стані прикордонних знаків, їх контрольних оглядів, обладнання та утримання прикордонних просік, проведення спільних з суміжною державою перевірок проходження Державного кордону. Документи спільних перевірок проходження
- Стаття 252. Забруднення морського середовища Коментар до статті 252
статтях про відповідальність за екологічні злочини не робиться жодної різниці між "шкодою здоров'ю" (ст. ст. 246, 248, 250, 254 та ін КК РФ) і "істотною шкодою здоров'ю" (ч. 1 ст. 247, ч. 2 ст. 252 КК РФ). Не проводиться такої відмінності і в Постанові Пленуму Верховного Суду РФ від 5 листопада 1998 р. "Про практику застосування судами законодавства про відповідальність за екологічні
- Стаття 253. Порушення законодавства Російської Федерації про континентальний шельф про виняткової економічної зоні Російської Федерації Коментар до статті 253
стаття складається з двох частин, які передбачають різні за своїми об'єктивними і суб'єктивними ознаками злочину. Частина 1 ст. 253 КК РФ передбачає відповідальність за порушення законодавства про континентальний шельф Російської Федерації та виключній економічній зоні Російської Федерації, не є екологічними злочинами. Ці порушення посягають на відносини по
- Стаття 13. Права поліції
стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу . Ні з
- 30.3. Управління портами
порушенням природоохоронного законодавства України, до надання власникам суден або вантажів доста-точного забезпечення відповідних вимог. Відповідальність за збитки, завдані необгрунтованою затримкою судна або вантажу, несуть особи, на вимогу яких відбулося затримання. Розпорядження щодо затримання діє протягом 72 годин. Якщо протягом
- Коментар до статті 8.17
порушення, передбачене ч. 1 коментованої статті, виражається в недотриманні стандартів (норм, правил) або умов діяльності на континентальному шельфі; зокрема, правопорушенням є здійснення окремих видів діяльності на континентальному шельфі без спеціальних дозволів. Відповідно до Федерального закону "Про континентальний шельф Російської Федерації" користувачі
- Стаття 27.2. Доставлення
статтями 19.3, 20.1 - 20.3, 20.5, 20.8, 20.13, 20.17 - 20.22 цього Кодексу, - в службове приміщення органу внутрішніх справ (міліції) або в приміщення органу місцевого самоврядування сільського поселення; 4) посадовими особами органів, на які покладено нагляд або контроль за дотриманням правил користування транспортом, при виявленні адміністративних правопорушення на транспорті - в службове
- Стаття 27.3. Адміністративне затримання
статтями 19.3, 19.12 цього Кодексу; (в ред. Федерального закону від 30.06.2003 N 86-ФЗ) 8) посадові особи органів з контролю за обігом наркотичних засобів і психотропних речовин - при виявленні адміністративних правопорушень, справи про які відповідно до статті 23.63 справжнього Кодексу розглядають ці органи, або адміністративних правопорушень, у справах яких в
|