(в ред. Федеральних законів від 25.10.2004 N 126-ФЗ, від 05.11.2006 N 189-ФЗ) 1. Порушення іноземним громадянином або особою без громадянства правил в'їзду в Російську Федерацію або режиму перебування (проживання) в Російській Федерації, що виразилося в порушенні встановлених правил в'їзду в Російську Федерацію, в порушенні правил міграційного обліку, пересування або порядку вибору місця перебування або проживання, транзитного проїзду через територію Російської Федерації, у відсутності документів, що підтверджують право на перебування (проживання) в Російській Федерації, або у разі втрати таких документів у неподанні заяви про їх втрату до відповідного органу або в невиконанні обов'язків щодо повідомлення про підтвердження свого проживання в Російській Федерації у випадках, встановлених федеральним законом, а одно в ухиленні від виїзду з Російської Федерації після закінчення певного терміну перебування, - (в ред. Федеральних законів від 25.10.2004 N 126-ФЗ, від 05.11.2006 N 189 -ФЗ) тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів з адміністративним видворенням за межі Російської Федерації або без такого. (В ред. Федеральних законів від 09.05.2004 N 37-ФЗ, від 05.11.2006 N 189-ФЗ, від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 2. Порушення іноземним громадянином або особою без громадянства правил в'їзду в Російську Федерацію або режиму перебування (проживання) в Російській Федерації, що виразилося у невідповідності заявленої мети в'їзду в Російську Федерацію фактично здійснюваної в період перебування (проживання) в Російській Федерації діяльності або роду занять, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів з адміністративним видворенням за межі Російської Федерації або без такого. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) (частина друга введена Федеральним законом від 05.11.2006 N 189-ФЗ)
|
- Стаття 12. Обов'язки поліції
стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
- Стаття 13. Права поліції
стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
- Що значить - достатні підстави підозрювати?
Стаття говорить: 1. Особа підлягає адміністративній відповідальності тільки за ті адміністративні порушення, в яких встановлено її. 2. Особа, щодо якої ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, вважається невинним, поки його провина не буде доведена в порядку, передбаченому цим Кодексом, і встановлена набрав законної сили постановою
- Коментар до статті 3.9
статтями. 2. За змістом ч. 2 коментованої статті адміністративний арешт застосовується лише за наявності обставин, що обтяжують адміністративну відповідальність, вичерпний перелік яких зазначений у ч. 1 ст. 4.3 КоАП; якщо такі відсутні, повинні бути застосовані інші, менш суворі адміністративні покарання. При вчиненні адміністративного правопорушення, що передбачає
- Коментар до статті 18.8
стаття введена Федеральним законом від 10 січня 2003 р. N 7-ФЗ) залежно від мети в'їзду іноземного громадянина в Російську Федерацію і цілі його перебування в Російській Федерації іноземному громадянину видається віза, яка може бути дипломатичної, службової, звичайної, транзитної і візою тимчасово проживає особи. Віза - видане уповноваженим державним органом дозвіл
- Стаття 13. Права поліції
стаття передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права громадян і організацій, а також які стосуються не
- Стаття 12. Обов'язки поліції
порушеннях, про пригодах; видавати заявникам на підставі особистих звернень про надходження та реєстрації їх письмових заяв про злочини, про адміністративні правопорушення, про пригодах; здійснювати відповідно до підвідомчості перевірку заяв і повідомлень про злочинах, про адміністративні правопорушення, про події і приймати за такими заявами і
- Список літератури
статтях про відповідальність за зраду. * (54) У літературі було висловлено думку, що дана класифікаційна група повинна бути озаглавлена наступним чином: "Злочини, що посягають на конституційний принцип політичної багатоманітності та багатопартійності" (Кримінальне право Росії. Особлива частина. М.: ІМПЕ, 1996. С. 336); "Злочини, що посягають на конституційні основи політичної основи
- § 2. Принципи і гарантії виборчого права
порушення принципу рівного виборчого права внаслідок підроблення бюлетенів). Замислимося, чи не підриває чи дана законодавча міра і принцип рівних виборів? Напевно, більш виправданим було б активне використання в подібних випадках існуючих охоронних інститутів. 11. Надання кандидатам, виборчим об'єднанням, групам виборців права на безкоштовне, рівний час в
- § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10 ] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
|