Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 201. Розгляд у першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період Державною Думою

(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
При розгляді в першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плано-вий період Державна Дума заслуховує доповідь Уряду Російської Федерації, співдоповіді Комітету з бюджету і комі-тету-співвиконавця, відповідального за розгляд прогнозу соціально-економічного розвитку Російської Федерації на черговий фінансовий рік і плановий період, а також доповідь Голови Рахункової палати Російської Федерації і приймає рішення про приня-тії або про відхилення зазначеного законопроекту. У разі прийняття Державною Думою зазначеного законопроекту в першому читанні затверджуються основні характеристики федерального бюджету, визначені статтею 199 цього Кодексу.
(В ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
При затвердженні в першому читанні основних характеристик федерального бюджету Державна Дума не має права увеличи-вать доходи і дефіцит федерального бюджету, якщо на ці зміни відсутній позитивний висновок Уряду Російської Федерації.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 201. Розгляд у першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період Державною Думою "
  1. Стаття 204. Повернення проекту федерального за-кону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період в Уряд Російської Федерації у разі його відхилення у першому читанні Державної Ду-мій
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) У разі відхилення Державною Думою в першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період і повернення його на доопрацювання в Уряд Російської Федерації Уряд Російської Федерації протягом 20 днів доопрацьовує зазначений законопроект з урахуванням пропозицій і рекомендацій ,
  2. Стаття 203. Порядок роботи погоджувальної ко-місії в разі відхилення Державною Думою в першому читанні-ванні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63 -ФЗ) 1. У разі відхилення в першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період і передачі його в погоджувальну комісію протягом 10 днів зазначена комісія розробляє варіант основних ха-рактеристик федерального бюджету на черговий фінансовий рік і плановий період. (П. 1 в ред.
  3. 25. Розгляд та затвердження проектів бюджету
    Уряд РФ, орган виконавчої влади суб'єкта РФ, орган місцевого самоврядування вносять проект закону (рішення) про відповідний бюджет на черговий фінансовий рік на розгляд законодавчого (представницького) органу, представницького органу місцевого самоврядування. Строки внесення до Державної Думи РФ проекту федерального закону про федеральний бюджет РФ і порядок його
  4. Стаття 202. Відхилення в першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) У разі відхилення в першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і пла-новий період Державна Дума може: (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) передати зазначений законопроект в погоджувальну комісію з уточнення основних характеристик федерального бюджету (далі -
  5. Стаття 200. Порядок підготовки до розгляду у першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період Го-жавної Думою
    (в ред. Федерального закону від 26.04. 2007 N 63-ФЗ) Протягом 10 днів з дня внесення до Державної Думи проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період профільні комітети готують і направляють в Комітет з питань бюджету укладення за вказаною за-конопроект та пропозиції про прийняття або про відхиленні поданого законопроекту, а також
  6. Стаття 213. Розгляд та затвердження федераль-ного закону про внесення змін у федеральний закон про федеральному бюджеті
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ (ред. 01.12.2007)) 1. Проект федерального закону про внесення змін у федеральний закон про федеральний бюджет на поточний фінансовий рік і плановий період розглядається Державною Думою у позачерговому порядку протягом 25 днів у трьох читаннях. 2. При розгляді зазначеного законопроекту в першому читанні заслуховуються доповідь Уряду
  7. Стаття 205. Розгляд у другому читанні проек-та федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Втратив силу. - Федеральний закон від 07.05.2013 N 104-ФЗ. Положення пункту 2 статті 205 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносин, віз-ника при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016
  8. Стаття 145 . Порядок складання, подання і затвердження бюджетів державних позабюджетних фондів
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Проекти бюджетів державних позабюджетних фондів Російської Федерації складаються органами управління вказано-них фондів на черговий фінансовий рік і плановий період і представляються у федеральний орган виконавчої влади, здійснюва-ляющий вироблення державної політики та нормативне правове регулювання в сфері охорони здоров'я і
  9. Розділ 6. Стадія розгляду і затвердження проекту бюджету
    Після складання проект бюджету вноситися на розгляд і затвердження в відповідний законодавчий (представницький) орган влади. Важливо відзначити, що застосовується так званий принцип "сходи", бюджетів різних рівнів бюджетної системи затверджуються послідовно "по щаблях". В відношенні проектів федерального закону про федеральний бюджет і проектів федеральних законів про бюджети
  10. Стаття 196. Порядок розгляду проекту Феде-рального закону про федеральний бюджет на черговий фінан-совий рік і плановий період
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Державна Дума розглядає проект федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плано-вий період протягом 60 днів у трьох читаннях. (в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N
  11. § 35. Стадія розгляду і затвердження бюджету
    Уряд Російської Федерації вносить проект закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період до 26 серпня поточного року на розгляд Державної ної Думи разом з іншими документами і матеріалами. З проек тому федерального закону про федеральний бюджет вносяться про екти федеральних законів про затвердження звітів про исполне нии федерального
  12. 52. Стадія розгляду і затвердження проектів бюджетів.
    Розгляд проекту бюджету представницьким органом влади відповідного суб'єкта бюджетного права передує ухваленню рішення про санкціонування бюджетних витрат, яке є правовою основою для виділення бюджетних асигнувань. Як свідчить практика останніх років,, розгляд проекту федерального бюджету представницьким органом Росії викликає велику кількість
  13. Стаття 208. Розгляд федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плано-вий період Радою Федерації
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Рада Федерації розглядає федеральний закон про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період протягом 14 днів з дня подання Державною Думою. (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) При розгляді федеральний закон про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період голосується
© 2014-2022  yport.inf.ua