« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 205. Розгляд у другому читанні проек-та федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період
|
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Втратив силу. - Федеральний закон від 07.05.2013 N 104-ФЗ. Положення пункту 2 статті 205 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносин, віз-ника при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). 2. Предметом розгляду проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий пери-од в другому читанні є текстові статті проекту федерального закону про федеральний бюджет, а також додатки до нього, уста-встановлюються: перелік головних адміністраторів доходів федерального бюджету; перелік головних адміністраторів джерел фінансування дефіциту федерального бюджету; бюджетні асигнування (за винятком затверджених у першому читанні умовно затверджуваних (затверджених) витрат) за розділами, підрозділами, цільовим статтям (державними програмами Російської Федерації та непрограммной напрямками діяль-ності), групам видів витрат класифікації видатків федерального бюджету на черговий фінансовий рік і плановий період в пре-справах загального обсягу витрат федерального бюджету на черговий фінансовий рік і плановий період, затверджених у першому читанні, відповідно до пункту 2 статті 192 цього Кодексу; бюджетні асигнування (за винятком затверджених у першому читанні умовно затверджуваних (затверджених) витрат) за цільовим статтями (державними програмами Російської Федерації та непрограммной напрямками діяльності), групам видів витрат, розділами, підрозділами класифікації видатків федерального бюджету на черговий фінансовий рік і плановий період у межах загального обсягу витрат федерального бюджету на черговий фінансовий рік і плановий період, затверджених у першому чи-панії, відповідно до пункту 2 статті 192 цього Кодексу; основні показники державного оборонного замовлення на черговий фінансовий рік і плановий період; бюджетні асигнування на надання бюджетних інвестицій юридичним особам, які не є державними (му- муніципальні) установами та державними (муніципальними) унітарними підприємствами; розподіл між суб'єктами Російської Федерації міжбюджетних трансфертів на черговий фінансовий рік і плановий період; програму надання державних фінансових і державних експортних кредитів на черговий фінансовий рік і плановий період; програму державних внутрішніх запозичень Російської Федерації на черговий фінансовий рік і плановий пери-од; програму державних зовнішніх запозичень Російської Федерації на черговий фінансовий рік і плановий пери-од; програму державних гарантій Російської Федерації у валюті Російської Федерації на черговий фінансовий рік і плановий період; програму державних гарантій Російської Федерації в іноземній валюті на черговий фінансовий рік і плановий пе-ріод; джерела фінансування дефіциту федерального бюджету на черговий фінансовий рік і плановий період відповідно до статті 94 цього Кодексу. (П. 2 в ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) Положення пункту 3 статті 205 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносин, віз-ника при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). 3. Суб'єкти права законодавчої ініціативи направляють поправки по предмету другого читання до Комітету по бюджету. Протягом 10 днів Комітет з питань бюджету готує зведені таблиці поправок по предмету другого читання і направляє зазначені таблиці у відповідні профільні комітети і в Уряд Російської Федерації. (В ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) Положення пункту 4 статті 205 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104 - ФЗ) застосовуються до правовідносин, віз-ника при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). 4. Розгляд поправок по предмету другого читання проводиться в Комітеті по бюджету після розгляду їх у відповідні-щем профільному комітеті. (В ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) Профільний комітет розглядає надіслані йому Комітетом по бюджету таблиці поправок і представляє результати роз-гляду поправок в Комітет з питань бюджету, який розглядає зазначені матеріали, приймає рішення, формує зведені таб-лиці поправок, рекомендованих до прийняття чи відхилення, і виносить їх на розгляд Державної Думи. Порядок взаємодії комітетів Державної Думи при розгляді проекту федерального закону про федеральний бюдже-ті на черговий фінансовий рік і плановий період і порядок узгодження розбіжностей між ними визначаються Регламентом Держав-ної Думи. Розгляд поправок за міжбюджетними трансфертами бюджетам суб'єктів Російської Федерації і бюджетам державних позабюджетних фондів Російської Федерації здійснюється Комітетом по бюджету. (В ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) Поправки за міжбюджетними трансфертами бюджетам суб'єктів Російської Федерації розглядаються в Комітеті по бюджету тільки після їх попереднього розгляду Комітетом Ради Федерації по бюджету. 5. Втратив силу. - Федеральний закон від 07.05.2013 N 104-ФЗ.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 205. Розгляд у другому читанні проек-та федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період " |
- 25. Розгляд та затвердження проектів бюджету
розгляд законодавчого (представницького) органу, представницького органу місцевого самоврядування. Строки внесення до Державної Думи РФ проекту федерального закону про федеральний бюджет РФ і порядок його розгляду регламентується гл. 22 БК РФ. При цьому термін закінчення розгляду і затвердження федерального бюджету БК РФ не встановлює, а регламентує тільки часові межі
- Стаття 213. Розгляд та затвердження федераль-ного закону про внесення змін у федеральний закон про федеральному бюджеті
205 цього Кодексу. (В ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) 4. При розгляді зазначеного законопроекту в третьому читанні затверджуються зміни відомчої структури витрат фе-дерального бюджету. (В ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) У третьому читанні зазначений законопроект виноситься на голосування в цілому. (Абзац запроваджено Федеральним законом від 07.05.2013 N
- Стаття 203. Порядок роботи погоджувальної ко-місії в разі відхилення Державною Думою в першому читанні-ванні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період
розгляд Державної Думи узгоджені основні характеристики федерального бюджету на черговий фінансовий рік і плановий період відповідно до пункту 2 цієї статті, а також законопроекти, пов'язані з основними характеристиками федерального бюджету. (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Позиції, по яких сторони не виробили узгодженого рішення, вносяться на
- Стаття 208. Розгляд федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плано-вий період Радою Федерації
розгляді федеральний закон про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період голосується на предмет його схвалення в цілому. (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 2. Схвалений Радою Федерації федеральний закон про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період протягом п'яти днів з дня схвалення направляється Президентові Російської Федерації
- Стаття 145. Порядок складання, подання і затвердження бюджетів державних позабюджетних фондів
статтями 146 і 147 цього Кодексу. 5. У Державній Думі проекти бюджетів державних позабюджетних фондів Російської Федерації протягом трьох днів направляються Радою Державної Думи або в період парламентських канікул Головою Державної Думи Прези-денту Російської Федерації, до Ради Федерації, іншим суб'єктам права законодавчої ініціативи, в комітети
- § 35. Стадія розгляду і затвердження бюджету
статтям і видам витрат у відомчій структурі видатків бюджету (п. 5 ст. 184.1 Бюджетного кодексу Російської Федерації). При затвердженні в першому читанні основних характеристик федерального бюджету на черговий фінансовий рік і плановий період вказуються прогнозований у відповідному фінан совом році обсяг валового внутрішнього продукту і рівень інф ляції (грудень
- 42. Федеральний фонд фінансової підтримки суб'єктів Російської Федерації
розгляді проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік у другому читанні (п. 2 ст. 131 БК РФ). Дотації з Фонду надаються суб'єктам РФ, рівень розрахункової бюджетної забезпеченості яких не перевищує встановленого рівня. Рівень розрахункової бюджетної забезпеченості суб'єкта РФ визначається співвідношенням між розрахунковими податковими доходами на одного
- Розділ 6. Стадія розгляду і затвердження проекту бюджету
статтями і видами витрат; розподіл між суб'єктами РФ міжбюджетних трансфертів; програму надання державних фінансових і державних експортних кредитів; програму державних внутрішніх запозичень РФ; програму державних зовнішніх запозичень РФ; програму державних гарантій РФ в російських рублях; програму державних гарантій РФ в іноземній
- Стаття 264.11. Розгляд та затвердження річного-го звіту про виконання федерального бюджету Державним про-кої Думою
розгляді звіту про виконання федерального бюджету Державна Дума заслуховує: доповідь міністра фінансів про виконання федерального бюджету; доповідь Голови Рахункової палати Російської Федерації про укладення Рахункової палати Російської Федерації на річний от-чет про виконання федерального бюджету. За пропозицією Голови Державної Думи або за власною ініціативою
- Стаття 133. Субвенції бюджетам суб'єктів Росій-ської Федерації з федерального бюджету
розгляді проекту зазначеного федерального закону у другому читанні. При цьому допускається твердження не розподіленого між суб'єктами Російської Федерації субвенції в обсязі, що не перевищує 5 відсотків загального обсягу відповідної субвенції, яка може бути розподілена між суб'єктами Російської Фе-ської Федерації в порядку, встановленому Урядом Російської Федерації, на ті ж цілі в
- Стаття 264.8. Федеральний закон про виконання фе-дерального бюджету
федерального бюджету затверджується звіт про виконання федерального бюджету за звіт-ний фінансовий рік із зазначенням загального обсягу доходів, витрат і дефіциту (профіциту) федерального бюджету. Окремими додатками до федерального закону про виконання федерального бюджету за звітний фінансовий рік стверджуючи-ются показники: доходів федерального бюджету за кодами класифікації доходів бюджетів;
- Стаття 125. Програма надання державних-них фінансових і державних експортних кредитів
розгляді Державною Думою проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період у другому читанні в якості окремого додатка до вказаного закону. 3. В разі незатвердження Державною Думою чергової програми надання державних фінансових і дер-жавних експортних кредитів на черговий фінансовий рік і плановий період
- Стаття 92. Дефіцит федерального бюджету
федерального бюджету затверджується федеральним законом про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і пла-новий період і визначається як різниця між загальним обсягом витрат і загальним обсягом доходів федерального бюджету на очеред-ної фінансовий рік і плановий
- Стаття 13. Федеральний бюджет і бюджети державних позабюджетних фондів Російської Федерації
федеральними органами державної влади інших форм освіти і витрачання грошових коштів, призначених для виконання витратних зобов'язань Російської Федерації, не допускається. Федеральний бюджет і звід консолідованих бюджетів суб'єктів Російської Федерації (без урахування міжбюджетних трансфертів між цими бюджетами) утворюють консолідований бюджет Російської
- Стаття 187. Порядок розгляду проекту закону (рішен-ня) про бюджет, бюджет державного позабюджетного фонду і їх затвердження
розгляду проекту закону (рішення) про бюджет і його затвердження визначається для: федерального бюджету і бюджетів державних позабюджетних фондів Російської Федерації - цим Кодексом; (в ред . Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) бюджету суб'єкта Російської Федерації і бюджетів територіальних державних позабюджетних фондів - законом суб'єктів-та Російської Федерації в
|