Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоФінансове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Бюджетний кодекс Російської Федерації (чинна редакція від 14.07.2013), 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 202. Відхилення в першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період

(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
У разі відхилення в першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і пла-новий період Державна Дума може:
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
передати зазначений законопроект в погоджувальну комісію з уточнення основних характеристик федерального бюджету (далі - погоджувальна комісія), що складається з представників Державної Думи, представників Ради Федерації і представите-лей Уряду Російської Федерації, для розробки узгодженого варіанту основних характеристик федерального бюджету на черговий фінансовий рік і плановий період відповідно з пропозиціями та рекомендаціями, викладеними у висновках коміте-тів, відповідальних за розгляд предмета першого читання, і висновку комітету Ради Федерації, відповідального за розгляд бюджету;
(в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ)
повернути зазначений законопроект до Уряду Російської Федерації на доопрацювання;
поставити питання про довіру Уряду Російської Федерації.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 202. Відхилення в першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період"
  1. Стаття 204. Повернення проекту федерального за-кону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період в Уряд Російської Федерації у разі його відхилення у першому читанні Державної Ду-мій
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) У разі відхилення Державною Думою в першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період і повернення його на доопрацювання в Уряд Російської Федерації Уряд Російської Федерації протягом 20 днів доопрацьовує зазначений законопроект з урахуванням пропозицій і рекомендацій,
  2. Стаття 203 . Порядок роботи погоджувальної ко-місії в разі відхилення Державною Думою в першому читанні-ванні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. У разі відхилення в першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період і передачі його в погоджувальну комісію протягом 10 днів зазначена комісія розробляє варіант основних ха-рактеристик федерального бюджету на черговий фінансовий рік і плановий період. (п. 1 в ред.
  3. Стаття 200. Порядок підготовки до розгляду у першому читанні проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період Го-жавної Думою
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Протягом 10 днів з дня внесення до Державної Думи проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період профільні комітети готують і направляють в Комітет по бюджету укладення за вказаною за-конопроект та пропозиції про прийняття чи про відхилення поданого законопроекту, а також
  4. 25. Розгляд та затвердження проектів бюджету
    Уряд РФ, орган виконавчої влади суб'єкта РФ, орган місцевого самоврядування вносять проект закону (рішення) про відповідний бюджет на черговий фінансовий рік на розгляд законодавчого (представницького) органу, представницького органу місцевого самоврядування. Строки внесення до Державної Думи РФ проекту федерального закону про федеральний бюджет РФ і порядок його
  5. Стаття 205. Розгляд у другому читанні проек-та федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Втратив силу. - Федеральний закон від 07.05.2013 N 104-ФЗ. Положення пункту 2 статті 205 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносин, віз-ника при складанні та виконання бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016
  6. Стаття 213. Розгляд та затвердження федераль-ного закону про внесення змін у федеральний закон про федеральному бюджеті
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ (ред. 01.12.2007)) 1. Проект федерального закону про внесення змін у федеральний закон про федеральний бюджет на поточний фінансовий рік і плановий період розглядається Державною Думою у позачерговому порядку протягом 25 днів у трьох читаннях. 2. При розгляді зазначеного законопроекту в першому читанні заслуховуються доповідь Уряду
  7. Стаття 208. Розгляд федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плано-вий період Радою Федерації
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Рада Федерації розглядає федеральний закон про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період протягом 14 днів з дня подання Державною Думою. (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) При розгляді федеральний закон про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період голосується
  8. Стаття 145. Порядок складання, подання і затвердження бюджетів державних позабюджетних фондів
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Проекти бюджетів державних позабюджетних фондів Російської Федерації складаються органами управління зазначений-них фондів на черговий фінансовий рік і плановий період і представляються у федеральний орган виконавчої влади, здійснюва-ляющий вироблення державної політики та нормативне правове регулювання в сфері охорони здоров'я і
  9. Розділ 6. Стадія розгляду і затвердження проекту бюджету
    Після складання проект бюджету вноситися на розгляд і затвердження в відповідний законодавчий (представницький) орган влади. Важливо відзначити, що застосовується так званий принцип "сходи", бюджетів різних рівнів бюджетної системи затверджуються послідовно "по щаблях ". Відносно проектів федерального закону про федеральний бюджет і проектів федеральних законів про бюджети
  10. § 35. Стадія розгляду і затвердження бюджету
    Уряд Російської Федерації вносить проект закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період до 26 серпня поточного року на розгляд Державної ної Думи разом з іншими документами і матеріалами. З проек тому федерального закону про федеральний бюджет вносяться про екти федеральних законів про затвердження звітів про исполне нии федерального
  11. Стаття 133.2. Субвенції бюджетам територіальної-них фондів обов'язкового медичного страхування з бюд-жету Федерального фонду обов'язкового медичного стра-хування
    (введена Федеральним законом від 29.11.2010 N 313-ФЗ) 1 . Під субвенціями бюджетам територіальних фондів обов'язкового медичного страхування з бюджету Федерального фон-да обов'язкового медичного страхування розуміються міжбюджетні трансферти, що надаються бюджетам територіальних фон-дов обов'язкового медичного страхування з метою фінансового забезпечення видаткових зобов'язань
  12. Стаття 185. Внесення проекту закону (рішення) про бюджет на розгляд законодавчого (представник-ного) органу
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Відповідно до Федерального закону від 03.12.2012 N 244-ФЗ з 1 січня 2014 року в пункті 1 статті 185 слова "на черговий фі-нансових рік і плановий період" і слова "на черговий фінансовий рік (черговий фінансовий рік і плановий період)" будуть исклю-чени. 1. Уряд Російської Федерації, вищі виконавчі органи державної
  13. 24. Складання проектів бюджетів
    Складання проектів бюджетів є виключною прерогативою Уряду РФ, відповідних органів виконавчої влади суб'єктів РФ і органів місцевого самоврядування. Безпосереднє складання проектів бюджетів здійснюють Міністерство фінансів РФ, фінансові органи суб'єктів РФ і муніципальних утворень (ст. 171 БК РФ). Складанню проектів бюджетів передує робота з
  14. Стаття 195. Розподіл функцій по розглянуто-нію проекту федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період в Дер-ної Думі
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Проект федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період, внесений з дотриманням вимог цього Кодексу, протягом трьох днів надсилається Радою Державної Думи або в період парламентських канікул Головою Державної Думи до Ради Федерації, іншим суб'єктам права законодавчої
  15. 42. Федеральний фонд фінансової підтримки суб'єктів Російської Федерації
    Правова основа створення Федерального фонду фінансової підтримки суб'єктів РФ встановлена положеннями ст. 131 БК РФ. Федеральний фонд фінансової підтримки суб'єктів РФобразуется у складі федерального бюджету в цілях вирівнювання бюджетної забезпеченості суб'єктів РФ і розподіляється між суб'єктами РФ відповідно до єдиної методики, що затверджується Урядом РФ відповідно до
  16. Стаття 199. Предмет першого читання проекту федераль-ного закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) Положення пункту 1 статті 199 (у редакції Федерального закону від 07.05.2013 N 104-ФЗ) застосовуються до правовідносин, віз-ника при складанні та виконанні бюджетів бюджетної системи Російської Федерації, починаючи з бюджетів на 2014 рік (на 2014 рік і на плановий період 2015 і 2016 років). 1. При розгляді Державною Думою проекту
  17. Стаття 210. Розгляд палатами Федеральних Зборів федерального закону про федеральний бюджет на оче-говий фінансовий рік і плановий період у разі відхилення його Президентом Російської Федерації
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) У разі відхилення Президентом Російської Федерації Федерального закону про федеральний бюджет на черговий фінансовий рік і плановий період зазначений закон передається для подолання розбіжностей, що в погоджувальну комісію. При цьому до складу погоджувальної комісії включається представник Президента Російської Федерації. (в ред.
  18. Стаття 125. Програма надання державних -них фінансових і державних експортних кредитів
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Програма надання державних фінансових і державних експортних кредитів являє собою перелік державних фінансових кредитів і державних експортних кредитів на черговий фінансовий рік і плановий період з ука-занием по кожному з них: 1) найменування іноземної держави і (або) іноземного
  19. Стаття 169. Загальні положення
    (в ред. Федерального закону від 26.04.2007 N 63-ФЗ) 1. Проект бюджету складається на основі прогнозу соціально-економічного розвитку з метою фінансового забезпечення витрата-них зобов'язань. 2. Проект федерального бюджету і проекти бюджетів державних позабюджетних фондів Російської Федерації составля -ються в порядку, встановленому Урядом Російської Федерації, відповідно до
© 2014-2022  yport.inf.ua