1. Порушення встановленого порядку організації зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на організаторів в розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів. (в ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 2. Порушення встановленого порядку проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на організаторів в розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів; на учасників - від п'ятисот до однієї тисячі рублів. (в ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 3. Організація або проведення несанкціонованих зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування в безпосередній близькості від території ядерної установки, радіаційного джерела або пункту зберігання ядерних матеріалів або радіоактивних речовин, а так само активна участь у таких акціях, якщо це ускладнило виконання персоналом зазначених об'єктів службових обов'язків або створило загрозу безпеці населення і навколишнього середовища, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб. (в ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
|
- § 13. Інші форми безпосереднього здійснення населенням місцевого самоврядування та участі у його здійсненні.
порушення даного правила нормативні правові акти, зачіпають права, свободи та обов'язки людини і громадянина, не можуть застосовуватися (ч. 3 ст. 15 Конституції Російської Федерації). Інформування громадян органами місцевого самоврядування про прийнятих рішеннях може здійснюватися за допомогою оприлюднення інформації: про вступ на посаду або про відставку керівників органів
- Стаття 12. Обов'язки поліції
стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною ". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст . 141 КПК РФ не має
- 18.2. Система і види адміністративних стягнень
статтями 116 «Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на річковому транспорті і маломірних суднах», 1162 «Порушення правил, що забезпечують безпеку експлуатації суден на внутрішніх водних шляхах», 117 «Порушення правил користування річковими і маломірними судами», 125 «Інші порушення правил дорожнього руху», частиною першою статті 127 «Порушення правил дорожнього руху
- 20.3. Суб'єкти і стадії провадження у справах про адміністративні проступки
порушенні. Перелік цих органів встановлено ст. 213 КпАП, а також ст.ст. 218-2448 (порядку 44 суб'єктів). Крім того, це органи, уповноважені на складання протоколу про адміністративне правопорушення ст. 255 КпАП, а також державні органи та посадові особи, що виконують постанови про накладення адміністративних стягнень (наприклад, ст. 313 КпАП закріплює участь у виробництві таких
- Стаття 20.2. Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування
встановленого порядку організації зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на організаторів в розмірі від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці. 2. Порушення встановленого порядку проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на організаторів в
- Стаття 13. Права поліції
стаття передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права громадян і організацій, а також які стосуються не
- Стаття 12. Обов'язки поліції
порушеннях, про пригодах; видавати заявникам на підставі особистих звернень про надходження та реєстрації їх письмових заяв про злочини, про адміністративні правопорушення, про пригодах; здійснювати відповідно до підвідомчості перевірку заяв і повідомлень про злочини, про адміністративні правопорушення, про події і приймати за такими заявами і
- 4. Кваліфікація злочинів при конкуренції і колізії норм
статтями або частинами статті цього Кодексу, за жоден з яких особа не була засуджена "(виділено нами. - авт.). Звідси випливає, що якщо особа виконала простий, а потім кваліфікований склад, то вчинене утворює реальну сукупність і має кваліфікуватися по двох частинах відповідної статті. Так, якщо в діянні особи міститься простий і кваліфікований склади крадіжки, то діяння
- 3. Злочини, що посягають на політичні права і свободи
статтями гл. 16 "Злочини проти життя і здоров'я". В інших випадках спосіб вчинення цього злочину зазвичай на кваліфікацію за ч. 1 ст. 136 КК не впливає. Для визнання злочину закінченим у наявності повинні бути наступні ознаки: порушення прав громадян (діяння), шкоду, заподіяну правам і законним інтересам громадян (суспільно небезпечний наслідок), і причинний зв'язок між ними.
- Скорочення
стаття. Мінськ, 1999. * (7) Див розділ XII. * (8) СЗ РФ. 1999. N 29. Ст. 3702. * (9) Кримінальне право Росії. Т. 2. Особлива частина. М., 1998. С . 5. * (10) Кримінальне право. Особлива частина. М., 1998. С. 11. * (11) Курс кримінального права. Т. 1. М., 1999. С. 207-209. * (12) Кримінальну право. Особлива частина. М., 1998. С. 3. * (13) Див докладніше: Кузнєцова Н.Ф. Про криміналізації прогалин
|