Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.12. Федеральна інспекція праці та підвідомчі їй державні інспекції праці


1. Федеральна інспекція праці та підвідомчі їй державні інспекції праці розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 1 статті 5.27, статтями 5.28 - 5.34, 5.44 цього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) головний державний інспектор праці Російської Федерації, його заступники;
головний державний правовий інспектор праці Російської Федерації;
головний державний інспектор Російської Федерації з охорони праці;
керівники структурних підрозділів федеральної інспекції праці, їх заступники (з правових питань та з охорони праці), головні державні інспектори праці, державні інспектори праці;
2) керівники державних інспекцій праці, їх заступники (з правових питань та з охорони праці);
начальники відділів державних інспекцій праці, їх заступники (з правових питань та з охорони праці), головні державні інспектори праці, державні інспектори праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.12. Федеральна інспекція праці та підвідомчі їй державні інспекції праці "
  1. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    федеральних органів виконавчої влади з органами виконавчої влади суб'єктів РФ; посилення ролі органів місцевого (сільського) самоврядування та їх взаємодії з органами державного управління агропромисловим комплексом; організація ефективної діяльності державних контрольно -інспекційних служб. Комерційне право. Ч. II. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб.,
  2. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  3. Стаття 28.3. Посадові особи, уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення
    статтями 5.10, 5.11, 5.12, 5.14, 5.15, 5.16, 5.35 - 5.43, 5.47, 5.49, 6.3, 6.6 - 6.14, 7.1, частинами 2 і 3 статті 7.2, статтями 7.3 - 7.9, 7.11 - 7.15, 7.17 - 7.20, 7.27, 8.2, 8.3, 8.5, 8.6, частинами 1 і 3 - 5 статті 8.13, частиною 2 статті 8.17, статтями 8.21, 8.28 - 8.32, частинами 1 і 2 статті 8.37, статтею 9.4, частиною 1 статті 9.5, статтями 9.7, 9.10, 10.2, 10.3, частиною 2 статті 11.1, частинами 1, 3
  4. § 2. Об'єкти і суб'єкти приватизації державного та муніципального майна
    федерального органу з управління державним майном [2] за погодженням з федеральними органами виконавчої влади, в компетенції яких знаходяться повноваження з координації та регулювання діяльності у відповідних галузях економіки (різні об'єкти, не зазначені в попередніх розділах Держпрограми - наприклад, підприємства атомного машинобудування та ін.) Крім цього
  5. § 2. Міські комітети охорони природи
    федеральних органів, що здійснюють державне управління та контроль у сфері екології на території Краснодарського краю, а також у вільних економічних та еколого-економічних зонах. Головною метою діяльності територіального комітету є забезпечення дотримання природоохоронного законодавства, збереження природних багатств і природного середовища проживання людини, запобігання
  6. 3. Застава
    федеральною службою по збереженню культурних цінностей полягає договір, що передбачає зобов'язання повернути в країну вивозяться цінності. Вказана обставина забезпечується заставою самих цих цінностей. --- Див: Відомості З'їзду народних депутатів Російської Федерації і Верховної Ради Російської Федерації. 1993. N 18. Ст. 718. Тимчасове
  7. 6. Захист прав учасників майнового обороту в публічно - правових відносинах
    федеральних конституційних законів передбачити механізм усунення протиріч між публічно - правовими і приватноправовими нормами на стадії підготовки і прийняття відповідних законопроектів. Цього можна домогтися шляхом встановлення законоположення, згідно з яким норми публічного права, що змінюють приватноправові відносини, можуть бути введені в дію лише після
  8. 3.3. Частноправовая уніфікація і lex mercatoria
    стаття Б. Гольдмана у журналі "Archives de philosophie du droit". Paris: Sirey, 1964. P. 177, etс. Filip De Ly. Lex Mercatoria and Unification of Law in the European Union / / Towards a European Civil Code. Second edition. P. 41 - 54. Вона виникла під впливом позитивних і негативних факторів. До числа перших відносяться бурхливий розвиток після Другої світової війни міжнародного комерційного
  9. 10.2. Функції та установи Міністерства юстиції РФ
    федеральних органів виконавчої влади; юридичну оцінку правових актів суб'єктів РФ; облік та систематизацію чинного законодавства. Міністерство юстиції РФ координує нормотворчу діяльність федеральних органів виконавчої влади, проводить юридичну експертизу проектів законодавчих та інших нормативних правових актів, що вносяться цими органами на розгляд Президента
  10. 10.3.1. Федеральна служба виконання покарання
    федеральним органом виконавчої влади, що здійснює правозастосовні функції з контролю і нагляду у сфері виконання кримінального покарання щодо засуджених; утримання осіб,-підозрюваних або звинувачених у скоєнні злочинів, і підсудних, які перебувають під вартою, їх охорона і конвоювання; контролю за поведінкою умовно засуджених, яким судом надається відстрочка
© 2014-2022  yport.inf.ua