« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 23.54. Органи, що здійснюють федеральний пробірний нагляд і державний контроль за виробництвом, витяганням, переробкою, використанням, обігом, обліком і зберіганням дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння
|
КонсультантПлюс: примітка. Федеральний пробірний нагляд й державний контроль за виробництвом, витягом, переробкою, використанням, обігом, обліком і зберіганням дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння здійснює Російська державна пробірна палата при Міністерстві фінансів РФ (Постанова Уряду РФ від 12.12. 2005 N 327). 1. Органи, що здійснюють федеральний пробірний нагляд і державний контроль за виробництвом, витяганням, переробкою, використанням, обігом, обліком і зберіганням дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1 - 3 статті 15.27 (в межах своїх повноважень), статтею 19.14 цього Кодексу. (В ред. Федеральних законів від 23.07.2010 N 176-ФЗ, від 08.11.2011 N 308-ФЗ) 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального установи, що здійснює федеральний пробірний нагляд і державний контроль за виробництвом, витяганням, переробкою, використанням, обігом , обліком і зберіганням дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, його заступники; 2) керівники державних інспекцій пробірного нагляду та керівники інших структурних підрозділів федерального установи, що здійснює федеральний пробірний нагляд і державний контроль за виробництвом, витяганням, переробкою , використанням, обігом, обліком і зберіганням дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, їх заступники на територіях відповідних районів діяльності.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 23.54. Органи, що здійснюють федеральний пробірний нагляд і державний контроль за виробництвом, витяганням, переробкою, використанням, обігом, обліком і зберіганням дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння " |
- Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
1. Коментована стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права , йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт,
- Адміністративна відповідальність
Адміністративна відповідальність за порушення законодавства про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму встановлена статтею 15.27 КоАП РФ , введеної Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 130-ФЗ * (253). Відповідно до Федерального закону від 23 липня 2010 р. N 176-ФЗ, виданим з метою приведення окремих положень
- Стаття 22.1. Судді та органи, уповноважені розглядати справи про адміністративні правопорушення
1. Справи про адміністративні правопорушення, передбачені цим Кодексом, розглядаються в межах компетенції, встановленої главою 23 цього Кодексу: 1) суддями (світовими суддями); 2) комісіями у справах неповнолітніх і захисту їх прав; 3) федеральними органами виконавчої влади, їх структурними підрозділами, територіальними органами та структурними підрозділами
- Стаття 28.3. Посадові особи, уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення
1. Протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені цим Кодексом, складаються посадовими особами органів, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення відповідно до глави 23 цього Кодексу, в межах компетенції відповідного органу. Федеральним законом від 21.07.2011 N 252-ФЗ з 1 вересня 2012 роки частина 2 статті 28.3 буде доповнена
- § 1. Підряд
Договори підряду представлені в загальногромадянський законодавстві такими різновидами, як будівельний і побутової поспіль, підряд на виконання проектних та вишукувальних робіт та підрядні роботи для державних потреб. До всіх цих видів договорів підряду застосовуються норми ст. 702-729 ГК, утворюють як би спільну частину законодавства, що регулює відносини у сфері виробництва робіт і
- § 4. Страхування
Поняття, порядок і форма укладення договору страхування. Страхування являє собою систему відносин щодо захисту майнових інтересів громадян, підприємств, установ та організацій шляхом формування за рахунок сплачуваних ними внесків страхових фондів, призначених для відшкодування збитків і Комерційне право. Ч. I. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб., С.-Петербурзький
- § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
Система і функції арбітражних судів. У судову систему Російської Федерації входять згідно Закону «Про судову систему Російської Федерації» спеціалізовані судові установи - Федеральні арбітражні суди. [1] У п. 2 ст. 118 Конституції Російської Федерації не виділено як самостійного виду судового процесу арбітражне судочинство. Отже, з точки зору
- § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
Правове становище селянського (фермерського) господарства визначається нормами Цивільного кодексу РФ і спеціальним законодавчим актом - Законом РФ «Про селянське (фермерське) господарство» від 20 листопада 1990 р. (в ред. від 1993 р.). В економічній структурі аграрного сектора селянські (фермерські) господарства займають скромне місце: на їхню частку припадає не більше 1% виробництва товарної
- § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990, N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.
- § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
Оскільки місцеве самоврядування самостійно, адміністративний контроль, що означає перевірку не тільки законності, а й доцільності дій (рішень) підконтрольних суб'єктів, за його діяльністю неможливий, так як він означав би пряме адміністративне підпорядкування органів місцевого самоврядування органам державної влади. Існує єдиний виняток з цього правила -
|