1. Огляд транспортного засобу будь-якого виду, тобто обстеження транспортного засобу, проведене без порушення його конструктивної цілісності, здійснюється з метою виявлення знарядь вчинення або предметів адміністративного правопорушення. 2. Огляд транспортного засобу здійснюється особами, зазначеними в статтях 27.2, 27.3 цього Кодексу, у присутності двох понятих. 3. Огляд транспортного засобу здійснюється у присутності особи, у володінні якого воно перебуває. У випадках, не терплять зволікання, огляд транспортного засобу може бути здійснений в відсутність зазначеної особи. 4. У разі необхідності застосовуються фото-і кінозйомка, відеозапис, інші встановлені способи фіксації речових доказів. 5. Про огляді транспортного засобу складається протокол або робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне затримання. 6. У протоколі про огляд транспортного засобу зазначаються дата і місце його складання, посада, прізвище та ініціали особи, яка склала протокол, відомості про особу, у володінні якого знаходиться транспортний засіб, піддане огляду, про тип, марку, модель, державний реєстраційний номер, про інші ідентифікаційних ознаках транспортного засобу, про вид, кількість, про інших ідентифікаційних ознаках речей, в тому числі про тип, марку, модель, калібрі, серію, номер, про інші ідентифікаційних ознаках зброї, про вид і кількість бойових припасів, про вид і реквізити документів , виявлених при огляді транспортного засобу. 7. У протоколі про огляд транспортного засобу робиться запис про застосування фото-і кінозйомки, відеозапису, інших встановлених способів фіксації речових доказів. Матеріали, отримані під час здійснення огляду із застосуванням фото-і кінозйомки, відеозапису, інших встановлених способів фіксації речових доказів, додаються до відповідного протоколу. 8. Протокол про огляд транспортного засобу підписується посадовою особою, яка його склала, особою, щодо якої ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, та (або) особою, у володінні якого знаходиться транспортний засіб, піддане огляду, понятими. У разі відмови особи, щодо якої ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, та (або) особи, у володінні якого знаходиться транспортний засіб, піддане огляду, від підписання протоколу в ньому робиться відповідний запис. Копія протоколу про огляд транспортного засобу вручається особі, у володінні якого знаходиться транспортний засіб, піддане огляду. (В ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 161-ФЗ)
|
- Стаття 27.9. Огляд транспортного засобу
1. Огляд транспортного засобу будь-якого виду, тобто обстеження транспортного засобу, проведене без порушення його конструктивної цілісності, здійснюється з метою виявлення знарядь вчинення або предметів адміністративного правопорушення. 2. Огляд транспортного засобу здійснюється особами, зазначеними в статтях 27.2, 27.3 цього Кодексу, у присутності двох понятих. 3.
- 9. Зобов'язання, що випливають з договору перевезення конкретного вантажу
За договором перевезення конкретного вантажу, який носив реальний характер, тобто вважався укладеним з моменту прийняття перевізником вантажу до перевезення, перевізник був зобов'язаний доставити ввірений йому відправником вантаж до пункту призначення і видати його уповноваженій на одержання вантажу особі (одержувачу), а відправник повинен був сплатити за перевезення вантажу встановлену плату (ст. 72 Основ
- Стаття 12. Обов'язки поліції
Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
- Стаття 13. Права поліції
Коментар до статті 13 переліченими в цій статті, так само як іншими правами поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади користуються співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Вимога, про який йдеться в п. 1 ст. 13 коментованого Федерального закону, може бути як письмовим, так і усним. 1.2. Для
- Стаття 14. Затримання
Коментар до статті 14 січня. Право кожного на свободу та особисту недоторканність закріплено в ч. 1 ст. 22 Конституції РФ. У цій же статті Закону закріплено заборону затримання особи на термін більше 48 годин без судового рішення. --- --- КонсультантПлюс: примітка. Монографія А.П. Рижакова "Затримання за підозрою у вчиненні злочину"
- Стаття 82. Режим у виправних установах і його основні вимоги
Коментар до статті 82 1. Загальне визначення поняття режиму було приведено у ст. 9 ДВК РФ. У ч. 2 цієї статті режим визначається як встановлений порядок виконання та відбування покарання. У розглянутій нормі поняття режиму конкретизується стосовно до поняття режиму у виправних установах, де виповнюється і відбуває покарання у вигляді позбавлення волі. Сутність конкретизації
- § 3. Колізійне регулювання відносин власності в Російській Федерації
Колізійні норми російського права, що відносяться до права власності, в даний час зосереджені в Основах цивільного законодавства Союзу РСР і республік 1991 р. Вітчизняний правопорядок закріплює загальний колізійних принцип, властивий праву якщо не всіх, то переважної кількості держав, - закон місця знаходження речі (lex situs): «право власності на майно визначається
- § 12. Адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління
Встановлений порядок управління - це система політико-правових інститутів, що забезпечують функціонування державної влади. Суспільні відносини в цих сферах являють собою об'єкт адміністративного правопорушення. Перші 12 складів правопорушень, передбачених гл. 14 КпАП (ст. 165, 165 ', 1652, 1653, 1655, 1656, 1657, 1658, 1659, 16510, 165м, 16512)', відносяться до
- Коментар до статті 16.1
1. Специфіка майнових відносин у сфері митного регулювання - у владному підпорядкуванні однієї сторони іншій; згідно п. 3 ст. 2 ЦК цивільне законодавство в цій сфері не застосовується. Відповідно до ч. 2 ст. 74 Конституції РФ, а також п. 3 ст. 1 ЦК обмеження переміщення товарів і послуг можуть вводитися у відповідності з федеральним законом, якщо це необхідно для забезпечення
- Стаття 27.1. Заходи забезпечення провадження в справі про адміністративне правопорушення
1. З метою припинення адміністративного правопорушення, встановлення особи порушника, складення протоколу про адміністративне правопорушення при неможливості його складання на місці виявлення адміністративного правопорушення, забезпечення своєчасного і правильного розгляду справи про адміністративне правопорушення та виконання прийнятого у справі постанови уповноважена особа вправі
|