Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 32.11. Виконання постанови про дискваліфікацію


1. Постанова про дискваліфікацію має бути негайно виконано особою, залученими до адміністративної відповідальності, шляхом припинення управління юридичною особою.
2. Виконання постанови про дискваліфікацію проводиться шляхом припинення договору (контракту) з дискваліфікованим особою на здійснення ним діяльності з управління юридичною особою.
При укладенні договору (контракту) на здійснення діяльності з управління юридичною особою уповноважена укласти договір (контракт) особа зобов'язана запросити інформацію про наявність дискваліфікації фізичної особи в органі, що веде реєстр дискваліфікованих осіб.
3. Формування та ведення реєстру дискваліфікованих осіб здійснюються органом, уповноваженим Урядом Російської Федерації.
Інформація, що міститься в реєстрі дискваліфікованих осіб, є відкритою для ознайомлення. Зацікавлені особи мають право отримати за плату інформацію з реєстру дискваліфікованих осіб у вигляді виписок про конкретні дискваліфікованих обличчях. Порядок формування та ведення реєстру дискваліфікованих осіб, а також розмір плати за надання інформації з реєстру визначається Урядом Російської Федерації.
4. Копія вступило в силу постанови про дискваліфікацію направляється який виніс його судом до органу, уповноваженого Урядом Російської Федерації, або його територіальний орган.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 32.11. Виконання постанови про дискваліфікацію "
  1. Стаття 11. Нормативні правові акти, що застосовуються судом при вирішенні цивільних справ
    1. У ч. 1 ст. 11 ЦПК названі правові акти, що містять норми чинного матеріального права, якими суд загальної юрисдикції зобов'язаний керуватися при вирішенні цивільних справ. Конституція РФ серед названих актів має вищу юридичну силу, пряму дію і застосовується на всій території країни (ч. 1 ст. 15 Конституції РФ). Всі інші закони та інші нормативні акти покликані доповнювати,
  2. Адміністративна відповідальність
    Адміністративна відповідальність за порушення законодавства про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму встановлена ??статтею 15.27 КоАП РФ, введеної Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 130-ФЗ * (253). Відповідно до Федерального закону від 23 липня 2010 р. N 176-ФЗ, виданим з метою приведення окремих положень
  3. Коментар до статті 32.11
    1. Про дискваліфікацію як вигляді адміністративного покарання див. коментар до ст. 3.11. Дискваліфікація призначається суддею на строк від шести місяців до трьох років при скоєнні фізичною особою адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 5.27 (порушення законодавства про працю та про охорону праці особою, раніше підданим адміністративному стягненню за аналогічне адміністративне
  4. 1. Поняття покарання
    Кримінальний кодекс РФ 1996 р. вперше у вітчизняному та зарубіжному кримінальному законодавстві сформулював поняття покарання. В ст. 43 сказано: "покарання є міра державного примусу, що за вироком суду. Покарання застосовується до особи, визнаної винною у вчиненні злочину, і полягає в передбачених цим Кодексом позбавленні або обмеженні прав і свобод цієї
  5. Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
    Гарантії здійснення місцевого самоврядування в Російській Федерації визначаються і забезпечуються державою в особі федеральних і регіональних органів державної влади. Вони мають різноманітний характер і можуть бути об'єднані в дві основні групи: загальні гарантії місцевого самоврядування та спеціальні (юридичні) гарантії місцевого самоврядування. У статті 12 Конституції Російської
  6. § 3. Політико-правові засади організації місцевої влади в УРСР
    Перехід до радянської системи місцевої влади. Більшовики після захоплення влади в жовтні 1917 р. зробили в організації місцевої влади ставку на Ради робітничих, селянських і солдатських депутатів. Ті спочатку виникли як організаційні осередки страйкового руху (революція 1905 р.) , ставши в 1917 р. поряд з військово-революційними комітетами органами збройного повстання. У зверненні II
  7. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    Принципи виборчого права діляться на три групи. Перша включає вихідні принципи виборів як політико-правового інституту, другий - принципи організації виборів, третя - принципи правового становища громадян у сфері виборів. Вихідні принципи виборів конкретизуються в принципах другої і третьої групи. Вихідні принципи виборів. Вихідними для виборів є принципові положення, в
  8. § 1. Органи місцевого самоврядування: загальна характеристика
    Термін "органи місцевого самоврядування" відноситься до числа конституційних. Він використовується в ст. ст. 3, 12, 15, 24, 32, 40, 46, 97, 130, 131, 132 Конституції РФ. Відповідно до ст. 2 Закону від 6 жовтня 2003 р. органи місцевого самоврядування - обираються безпосередньо населенням і (або) утворені представницьким органом муніципального освіти органи, наділені власними
  9. § 4. Відповідальність органів, посадових осіб місцевого самоврядування перед фізичними та юридичними особами
    Відповідальність органів, посадових осіб місцевого самоврядування перед фізичними та юридичними особами настає в порядку, встановленому федеральними законами. Види відповідальності. У разі порушення органами та посадовими особами місцевого самоврядування прав фізичних та юридичних осіб, заподіяння їм майнової чи моральної шкоди вони можуть бути притягнуті до відповідальності,
  10. § 1 . Підряд
    Договори підряду представлені в загальногромадянський законодавстві такими різновидами, як будівельний і побутової поспіль, підряд на виконання проектних та вишукувальних робіт та підрядні роботи для державних потреб. До всіх цих видів договорів підряду застосовуються норми ст. 702-729 ГК, утворюють як би спільну частину законодавства, що регулює відносини у сфері виробництва робіт і