1. Постанова про дискваліфікацію має бути негайно після вступу постанови в законну силу виконано особою, залученими до адміністративної відповідальності. (В ред. Федеральних законів від 29.04.2006 N 57-ФЗ, від 17.07.2009 N 160-ФЗ) 2. Виконання постанови про дискваліфікацію проводиться шляхом припинення договору (контракту) з дискваліфікованим особою. (В ред. Федерального закону від 17.07.2009 N 160-ФЗ) При укладенні договору (контракту) уповноважена укласти договір (контракт) особа зобов'язана запросити інформацію про наявність дискваліфікації фізичної особи в органі, що веде реєстр дискваліфікованих осіб. (В ред. Федерального закону від 17.07.2009 N 160-ФЗ) 3. Формування та ведення реєстру дискваліфікованих осіб здійснюються органом, уповноваженим Урядом Російської Федерації. Інформація, що міститься в реєстрі дискваліфікованих осіб, є відкритою для ознайомлення. Зацікавлені особи мають право отримати за плату інформацію з реєстру дискваліфікованих осіб у вигляді виписок про конкретні дискваліфікованих обличчях. Порядок формування та ведення реєстру дискваліфікованих осіб, а також розмір плати за надання інформації з реєстру визначається Урядом Російської Федерації. 4. Копія вступило в силу постанови про дискваліфікацію направляється який виніс його судом до органу, уповноваженого Урядом Російської Федерації, або його територіальний орган.
|
- Стаття 32.11. Виконання постанови про дискваліфікацію
виконано особою, залученими до адміністративної відповідальності, шляхом припинення управління юридичною особою. 2. Виконання постанови про дискваліфікацію проводиться шляхом припинення договору (контракту) з дискваліфікованим особою на здійснення ним діяльності з управління юридичною особою. При укладенні договору (контракту) на здійснення діяльності з управління
- Стаття 11. Нормативні правові акти, що застосовуються судом при вирішенні цивільних справ
виконання тих чи інших зобов'язань тощо Звичай ділового обороту може бути застосований незалежно від того, чи зафіксований він в якомусь документі (опублікований у пресі, викладений у набрав законної сили рішення суду по конкретній справі, що містить подібні обставини, і т.п.) * (34). Можливість регулювання матеріальних правовідносин звичаєм ділового обороту передбачена в багатьох
- Адміністративна відповідальність
стаття викладена повністю в новій редакції, що передбачає наступне: порушення термінів подання заяви про взяття на облік в уповноваженому органі і (або) строків направлення правил внутрішнього контролю на узгодження до уповноваженого (наглядовий) орган тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від 10 тисяч до 15 тисяч рублів; на юридичних
- Коментар до статті 32.11
стаття КпАП); - термін дискваліфікації; - дати початку та закінчення терміну дискваліфікації. Реєстр ведеться російською мовою. Інформація, що міститься в реєстрі, є відкритою. Форма виписки з реєстру, що містить інформацію про конкретний дискваліфікувала особі і наданої зацікавленим особам, а також порядок її надання встановлюються ФСФО. Запити про надання
- 1. Поняття покарання
статтях Особливої частини КК без конкретних санкцій, система заходів безпеки, паралельна система покарань, угода про вино і багато іншого. Відповідає же принципом законності, закладеному в міжнародно визнаною презумпції невинності, покарання, винесене тільки у вироку суду. Для сучасної Росії з її минулими позасудовими репресіями 30-40-х рр.. і її нинішнім станом законності,
- 5. Злочини, що посягають на особисті права і свободи громадян
статтях Кримінального кодексу. Кримінальним кодексом 1996 р. розширив, порівняно з Кодексом 1960 р., кримінально-правову охорону особистих прав і свобод громадян, віднісши до даної групи злочинів такі діяння, як порушення недоторканності приватного життя (ст. 137) та відмова у наданні громадянину інформації (ст. 140). До числа злочинів проти особистих прав і свобод громадян відносяться:
- Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
статтях даного Федерального закону, а також в інших федеральних законах. Під юридичними гарантіями місцевого самоврядування розуміються гарантії, закріплені в законодавстві. Основними з них є: 1. Заборона на обмеження прав місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування в Російській Федерації гарантується забороною на обмеження прав місцевого самоврядування, встановлених
- § 3. Політико-правові засади організації місцевої влади в УРСР
виконання. Саме це властивість відображає характеристика Рад як "працюючих корпорацій". За повсякденне виконання рішень з'їздів, Рад відповідали виконкоми і були внутрішніми органами з'їздів, Рад. По-друге, радянські органи діяли в рамках прийнятого тоді адміністративно-територіального поділу. По-третє, Поради визнавалися класовими організаціями, об'єднували
- § 2. Принципи і гарантії виборчого права
виконання даних повноважень за власним бажанням або у зв'язку з висловленням йому недовіри населенням або відчужений від зазначеної посади, не може бути висунута кандидатом на виборах, призначених у зв'язку з названим обставиною. Очевидно, що на наступних виборах даного глави муніципального освіти зазначена особа знову знаходить пасивне виборче право. 9. Несумісність
- § 1. Органи місцевого самоврядування: загальна характеристика
виконання різних механізмів обрання в один і той же виборний орган (наприклад, можливе ділення території муніципального освіти на виборчі округи з різним числом мандатів). Чи не суперечить статусу виборного органу і включення до його складу особи, обраної усім населенням муніципального освіти. Однак це різноманіття має встановлені законами обмеження - гарантії
|