Головна
ГоловнаТрудове правоТрудове право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Трудовий кодекс Російської Федерації з виправленнями та доповненнями на 07.06.2013 року, 2013 - перейти до змісту підручника

Стаття 378. Відповідальність за порушення прав професійних спілок

Особи, які порушують права і гарантії діяльності професійних спілок, несуть відповідальність згідно з цим Кодексом та іншими федеральними законами.
(В ред. Федерального закону від 30.06.2006 N 90-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 378. Відповідальність за порушення прав професійних спілок"
  1. Стаття 378. Відповідальність за порушення прав професійних спілок
    відповідальності за порушення прав профспілок. Це можуть бути посадові особи державних органів, органів місцевого самоврядування, роботодавці, посадові особи їх об'єднань (спілок, асоціацій). 2. Представляється, що в тому випадку, коли мова йде про роботодавців, відповідальних за порушення прав професійних спілок, маються на увазі не тільки керівники, а й будь-які інші
  2. Стаття 378. Відповідальність за порушення прав професійних спілок
    відповідальність згідно з федеральними законами. 2. Право вимагати притягнення до дисциплінарної відповідальності аж до звільнення винних посадових осіб, які порушують законодавство про профспілки, які не виконують зобов'язань, передбачених колективним договором, угодою, надано органам загальноросійських профспілок, об'єднань (асоціацій) профспілок, первинним профспілковим
  3. Стаття 29. Представники працівників
    права на участь в управлінні організацією, розгляд трудових спорів працівників з роботодавцем представляють первинна профспілкова організація або інші представники, обрані працівниками. (В ред. Федерального закону від 30.06.2006 N 90-ФЗ) Інтереси працівників при проведенні колективних переговорів, укладанні або зміні угод, вирішенні колектив-них трудових спорів з приводу
  4. Стаття 29. Представники працівників
    правового статусу є найважливішими умовами забезпечення реального захисту інтересів працівників у сфері праці. Згідно ч. 1 ст. 29 представниками інтересів працівників у соціальному партнерстві можуть бути тільки: а) професійні спілки, їх об'єднання, інші профспілкові організації, передбачені статутами загальноросійських, міжрегіональних профспілок, б) інші представники, обрані
  5. Стаття 31. Право співробітників поліції на об'єднання у професійні спілки (асоціації)
    стаття регламентує право співробітників поліції на об'єднання у професійні спілки (асоціації): у ч. 1 статті зазначено на право співробітників поліції з метою представництва і захисту своїх соціально-трудових прав та інтересів об'єднуватися або вступати в професійні спілки (асоціації); частина 2 статті щодо порядку створення та компетенція професійних спілок (асоціацій)
  6. Стаття 195. Залучення до дисциплінарної відповідальності керівника організації, керівника структурного підрозділу організації, їх заступників на вимогу представницького органу працівників
    порушенні трудових прав працівників керівником організації або його заступником. Чинна редакція коментованої статті надає представницьким органам працівників право звертатися до роботодавця із заявою про порушення також керівником структурного підрозділу або його заступником трудового законодавства та інших актів, що містять норми трудового права, умов колективного
  7. Стаття 2.1. Використання словосполучення "судовий пристав"
    стаття була відсутня в початковій редакції Закону і була введена лише Законом N 194-ФЗ. Її поява в законодавчому акті обумовлюється тим, що в Росії у зв'язку з досить активним в останні роки розвитком ринку приватних послуг по стягненню заборгованостей (ринку колекторських послуг) отримала певне поширення практика використання для позначення співробітників колекторських
  8. Стаття 946. Таємниця страхування
    відповідальність згідно з правилами, передбаченими статтею 139 або статтею 150 цього
  9. Стаття 1. Цілі і завдання трудового законодавства
    відповідальності роботодавців і працівників у сфері праці; державному контролю (нагляду), профспілковому контролю за дотриманням трудового законодавства (включаючи законодавство про охорону праці) та інших нормативних правових актів, що містять норми трудового права; (в ред. Федеральних законів від 30.06.2006 N 90-ФЗ, від 18.07.2011 N 242-ФЗ) вирішення трудових спорів; обов'язковому
  10. Стаття 70. Порушення правил професійної етики
    правил професійної етики тягне винесення попередження з публічним повідомленням, накладення штрафу в розмірі від 50 до 500 мінімальних розмірів оплати праці. 2. Порушення правил професійної етики, поєднане із заподіянням збитків або шкоди діловій репутації, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 300 до 500 мінімальних розмірів оплати праці або виключення з членів
  11. Стаття 352. Способи захисту трудових прав і свобод
    статтями); громадський контроль професійних спілок (див. ст. Ст. 370 - 373 і коммент. До них); Федеральним законом від 30 червня 2006 р. N 90 - ФЗ передбачена судовий захист трудових прав працівника. Розгляд трудових спорів віднесено до підвідомчості судів ст. 22 ЦПК. Справи про поновлення на роботі та справи про вирішення колективних трудових спорів розглядаються районним судом в
  12. Стаття 400. Розгляд вимог працівників, професійних спілок та їх об'єднань
    правлінням йому вимоги працівників. Про своє рішення він повинен повідомити представника працівників, уповноваженому на участь у вирішенні колективного трудового спору, в 3-денний термін з дня отримання вимог. 2. Відповідь складається в письмовій формі, яку закон визнає обов'язковою. 3. Якщо роботодавець приймає рішення задовольнити вимоги працівників, колективного трудового
  13. Стаття 411. Орган, який очолює страйк
    право скликати збори (конференції) працівників, отримувати від роботодавця інформа-цію з питань, що зачіпають інтереси працівників, залучати фахівців для підготовки висновків зі спірних питань. Орган, який очолює страйк, має право призупинити страйк. Для відновлення страйку не вимагається повторний розгляд колективного трудового спору примирною комісією
  14. Стаття 216.1. Державна експертиза умов праці
    стаття визначає органи, що здійснюють державну експертизу умов праці, її цілі і завдання. У Положенні про проведення державної експертизи умов праці в Російській Федерації, затвердженому постановою Уряду РФ від 25.04.2003 N 244 (в ред. Від 01.02.2005) * (345), передбачено порядок направлення на експертизу документів і матеріалів з умов і охорони праці та термін
  15. Стаття 118. Заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю з необережності Коментар до статті 118
    статтями глави 27 КК РФ. 5. Заподіяння з необережності легкого або середньої тяжкості шкоди здоров'ю не тягне кримінальної
© 2014-2022  yport.inf.ua