Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 5.36. Порушення порядку або строків подання відомостей про неповнолітніх, які потребують передачі на виховання в сім'ю або в установи для дітей-сиріт або для дітей, які залишилися без піклування батьків


1. Порушення керівником установи, в якому знаходяться діти, які залишилися без піклування батьків, або посадовою особою органу виконавчої влади суб'єкта Російської Федерації або органу місцевого самоврядування порядку або строків подання відомостей про неповнолітніх, які потребують передачі на виховання в сім'ю (на усиновлення (удочеріння), під опіку (піклування) чи в прийомну сім'ю) або до установи для дітей-сиріт або для дітей, які залишилися без піклування батьків, а також надання завідомо недостовірних відомостей про такий неповнолітньому -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот рублів.
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
2. Вчинення керівником установи, в якому знаходяться діти, які залишилися без піклування батьків, або посадовою особою органу виконавчої влади суб'єкта Російської Федерації або органу місцевого самоврядування дій, спрямованих на укриття неповнолітнього від передачі на виховання в сім'ю (на усиновлення (удочеріння), під опіку (піклування ) чи в прийомну сім'ю) або до установи для дітей-сиріт або для дітей, які залишилися без піклування батьків, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двох тисяч до трьох тисяч рублів.
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 5.36. Порушення порядку або строків подання відомостей про неповнолітніх, які потребують передачі на виховання в сім'ю або в установи для дітей-сиріт або для дітей, які залишилися без піклування батьків "
  1. Стаття 5.36. Порушення порядку або строків подання відомостей про неповнолітніх, які потребують передачі на виховання в сім'ю або в установи для дітей-сиріт або для дітей, які залишилися без піклування батьків
    1. Порушення керівником установи, в якому знаходяться діти, які залишилися без піклування батьків, або посадовою особою органу виконавчої влади суб'єкта Російської Федерації або органу місцевого самоврядування порядку або строків подання відомостей про неповнолітніх, які потребують передачі на виховання в сім'ю (на усиновлення (удочеріння), під опіку (піклування) чи в прийомну
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  3. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. Causa [кауза] -
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіддю (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  5. Глава XX. ДОГОВОРИ ПРО ІГРАХ І ПАРІ
    В основі ігор і парі лежить ризик , який, укладаючи між собою договір, беруть на себе сторони. В.А. Ойгензіхт в одній зі своїх робіт піддав аналізу більше сотні мали місце в різний час висловлювань щодо питання про саме поняття ризику. Значна частина з них спирається на уявлення про ризик як підставі цивільно-правової відповідальності сторін. ---
  6. Стаття 12 . Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
  7. Стаття 122. Виявлення та облік дітей, які залишилися без піклування батьків
    1. У п. 1 коментованої статті відтворюється текст п. 3 ст. 56 СК (див. коментар до зазначеної статті), але загальний обов'язок, про яку йде мова, тут уточнюється. Вона відноситься не до всіх і кожного, а до посадових осіб дошкільних освітніх, виховних, медичних та інших організацій, яким найчастіше доводиться стикатися з дітьми, що втратили сім'ю, батьків.
  8. Стаття 13. Права поліції
    Коментар до статті 13 січня. Стаття, що передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права
  9. § 4. Адміністративна відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування
    Згідно п. "до" ч. 1 ст. 72 Конституції Російської Федерації у спільному віданні Російської Федерації і її суб'єктів перебуває адміністративне законодавство. В склад адміністративного законодавства входить і законодавство про адміністративні правопорушення. Конституцією Російської Федерації (ч. 2 ст. 76) встановлено, що з предметів спільного ведення Російської Федерації і
  10. § 2. Місцева адміністрація
    Термін "місцева адміністрація" рівнозначний терміну "виконавчо-розпорядчий орган муніципального освіти". Виконавчого-розпорядчий орган є постійно діючим органом місцевого самоврядування. Законодавство не містить норм про можливість і порядок припинення повноважень місцевої адміністрації. Інститут припинення повноважень передбачений лише для посадових осіб