Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 5.47. Збір підписів виборців, учасників референдуму в заборонених місцях, а також збір підписів особами, яким участь в цьому заборонено федеральним законом


(введена Федеральним законом від 04.07.2003 N 94-ФЗ)
Участь органів державної влади, органів місцевого самоврядування, органів управління організацій усіх форм власності, установ, членів виборчих комісій з правом вирішального голосу у зборі підписів виборців на підтримку висунення кандидата, списку кандидатів, у зборі підписів учасників референдуму на підтримку ініціативи проведення референдуму, а одно збір підписів на робочих місцях, в процесі і в місцях видачі заробітної плати, пенсій, допомог, інших соціальних виплат -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від ста до двохсот мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 5.47. Збір підписів виборців, учасників референдуму в заборонених місцях, а також збір підписів особами, яким участь в цьому заборонено федеральним законом "
  1. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  2. § 4. Адміністративна відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування
    зборі підписів виборців на підтримку висунення кандидата, списку кандидатів, у зборі підписів учасників референдуму на підтримку ініціативи проведення референдуму, а так само збір підписів на робочих місцях, за місцем навчання , в процесі і в місцях видачі заробітної плати, пенсій, допомог, інших соціальних виплат, а також при наданні благодійної допомоги тягне за собою накладення адміністративного штрафу
  3. § 1. Органи місцевого самоврядування: загальна характеристика
    збори, здійснюють охорону громадського порядку, а також вирішують інші питання місцевого значення "(ч. 1 ст. 132);" органи місцевого самоврядування не входять до системи органів державної влади "(ст. 12). Конституція РФ не дає прямої відповіді, які органи місцевого самоврядування можуть здійснювати функції місцевого самоврядування. Стаття 34 Закону від 6 жовтня 2003 р. визначає, що
  4. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  5. § 5. Референдуми про охорону навколишнього середовища
    збору підписів для проведення крайового референдуму з прийняття закону краю про заборону будівництва (продовження будівництва) на території Красноярського краю об'єктів з переробки відпрацьованого ядерного палива (ВЯП), в тому числі заводу РТ -2. Збір підписів проводився на всій території краю (крайовим законом передбачено збір 50 тис. підписів громадян). Підписів було зібрано протягом трьох
  6. Коментар до статті 5.18
    збору підписів виборців, учасників референдуму, проведення передвиборної агітації, агітації з питань референдуму, здійснення іншої діяльності, спрямованої на досягнення певного результату на виборах, референдумі, крім коштів, що надійшли в їх виборчі фонди, фонди референдуму. 2. Забороняється вносити пожертвування у зазначені виборчі фонди: а) іноземним
  7. Коментар до статті 5.46
    збору підписів на підтримку кандидата в депутати Державної Думи, висунутого в порядку самовисування, встановлений ст . 42 Федерального закону від 20 грудня 2002 р. N 175-ФЗ "Про вибори депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації". Збір підписів на підтримку кандидата, висунутого в порядку самовисування, починається з дня, наступного за днем повідомлення
  8. Коментар до статті 5.47
    збір підписів на робочих місцях, в процесі і в місцях видачі заробітної плати, пенсій, допомог, стипендій, інших соціальних виплат встановлений п. 6 ст. 37 Федерального закону "Про основні гарантії виборчих прав і права на участь у референдумі громадян Російської Федерації". Стосовно до відповідних виборів вказаний заборона встановлена п. 1 ст. 44 Федерального закону "Про вибори
  9. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    підписів двох членів комісії, яка організує голосування, на кожен виборчий бюлетень для уникнення підкинули бюлетенів. 9 . Погашення невикористаних бюлетенів після закінчення голосування до розтину виборчих скриньок. 10. Визнання рішенням дільничної комісії недійсними всіх бюлетенів, що знаходяться в переносних виборчих скриньках, якщо в них виявлено більше число
  10. § 6. Фінансування виборів
    збір підписів виборців на підтримку висунення кандидата, списку кандидатів, у тому числі на оплату праці осіб, що залучаються для збору підписів виборців; б) передвиборну агітацію, а також на оплату робіт (послуг) інформаційного та консультаційного характеру; в) оплату інших робіт (послуг), виконаних (наданих) громадянами або юридичними особами, а також на покриття інших витрат,
© 2014-2022  yport.inf.ua