Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 5.61. Образа (введена Федеральним законом від 07.12.2011 N 420-ФЗ)


1. Образа, тобто приниження честі та гідності іншої особи, виражене в непристойній формі, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до трьох тисяч рублів; на посадових осіб - від десяти тисяч до тридцяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від п'ятдесяти тисяч до ста тисяч рублів.
2. Образа, що міститься в публічному виступі, публічно демонструються твори або засобах масової інформації, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від трьох тисяч до п'яти тисяч рублів; на посадових осіб - від тридцяти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від ста тисяч до п'ятисот тисяч рублів.
3. Невжиття заходів до недопущення образи на публічно демонструються твори або засобах масової інформації -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від десяти тисяч до тридцяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від тридцяти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 5.61. Образа (введена Федеральним законом від 07.12.2011 N 420-ФЗ)"
  1. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум ] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. Causa [кауза] -
  3. § 4. Право та інші соціальні норми
    Право відрізняється від інших соціальних норм в основному тими ж ознаками, що і від моральних. Співвідношенню права і моралі було приділено порівняно більшу увагу тому, що це - два найбільш важливих і поширених регулятора суспільних відносин, з якими люди постійно стикаються в повсякденному житті. Із зазначеними регуляторами безпосередньо і перш за все пов'язана юридична
  4. Стаття 12. Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
  5. Стаття 38.1. Порядок організації та проведення аукціонів з продажу земельних ділянок із земель, що перебувають у державній або муніципальній власності, або права на укладення договорів оренди земельних ділянок із земель, що перебувають у державній або муніципальній власності, для житлового будівництва
    (введена Федеральним законом від 29.12.2004 N 191 -ФЗ) 1. Аукціон з продажу земельної ділянки із земель, що перебувають у державній або муніципальній власності, або права на укладення договору оренди такої земельної ділянки для житлового будівництва (за винятком індивідуального і малоповерхового житлового будівництва) проводиться тільки щодо земельної ділянки, що пройшов
  6. Стаття 70.1. Резервування земель для державних або муніципальних потреб
    (введена Федеральним законом від 10.05.2007 N 69-ФЗ) 1. Резервування земель для державних або муніципальних потреб здійснюється у випадках, передбачених статтею 49 цього Кодексу, а земель, що перебувають у державній або муніципальній власності і не наданих громадянам та юридичним особам, також у випадках, пов'язаних з розміщенням об'єктів інженерної, транспортної та
  7. Стаття 35. Надходження на службу в поліцію
    Коментар до статті 35 1 - 2. Стаття, що регламентує надходження на службу в поліцію. У частині 1 цієї статті визначено умови вступу громадян на службу в поліцію. Одночасно вказано на те, що громадяни вправі вступати на службу в поліцію незалежно від статі, раси, національності, походження, майнового і посадового становища, місця проживання, ставлення до
  8. Стаття 30. Гарантії правового захисту співробітника поліції
    Коментар до статті 30 січня. У коментованій статті закріплені гарантії правового захисту співробітника поліції. У даній статті відтворені з певними змінами норми ст. ст. 23 і 25 Закону 1991 про міліції, перша з яких присвячена обов'язковості виконання законних вимог співробітника міліції, а друга - неприпустимість втручання в діяльність працівника міліції. В
  9. Стаття 23. Застосування вогнепальної зброї
    Коментар до статті 23 січня. Стаття, що регламентує застосування співробітником поліції вогнепальної зброї. У частині 1 цієї статті визначено вичерпний перелік випадків, в яких співробітник поліції має право особисто або у складі підрозділу (групи) застосовувати вогнепальну зброю щодо громадян. Раніше відповідне регулювання містилося у ч. 1 ст. 15 Закону 1991 про
  10. Стаття 25. Співробітник поліції
    Коментар до статті 25 січня. Стаття, що визначає основи правового становища співробітника поліції. Відкриває дану статтю норма, що встановлює, що співробітником поліції є громадянин РФ при одночасному виконанні двох умов: громадянин здійснює службову діяльність на посаді федеральної державної служби в органах внутрішніх справ (з даної умови в ч. 2